آخرین خبرها و جزئیات از رسیدگی به پرونده «خانه وحشت» در تهران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آخرین خبرها و جزئیات از رسیدگی به پرونده «خانه وحشت» در تهران رئیس پلیس آگاهی تهران: *این پرونده یک روند پیچیده دارد که در حال طی شدن است *متهم اصلی این پرونده از سوی روانشناسان مورد بررسی قرار گرفته *ما یکسری ظن‌هایی داریم اما هنوز به قطعیت نرسیدیم

به گزارش ایسنا، پانزدهم آذرماه امسال در حالی که ماموران پلیس پیشگیری تهران بزرگ در حال اجرای احکام پنجاه و یکمین مرحله از طرح رعد بودند، به خانه فردی که پیشتر به عنوان مالخر اموال مسروقه مورد شناسایی قرار گرفته بود، رفتند اما در این خانه رازی هولناک از جنایت و شکنجه دختران جوان کشف شد، تا جایی که حتی ماموران هم فراموش کردند که برای دستگیری یک مالخر اموال مسروقه به آن خانه رفته بودند.

رحیمی این خبر منتشر شده درباره کشف جسد زنی جوان در این خانه را نیز تایید کرد و گفت:‌«‌ این افراد مدتی قبل دختری جوان را به قتل رسانده و جسدش را در همان خانه نگهداری می‌کردند.» گرچه اخبار درباره خانه موسوم به وحشت همچنان درصدر خبرهای جنایی و حوادث قرار داشته و با حساسیت بالایی دنبال می‌شود، اما تاکنون هیچ خبر رسمی که افزایش تعداد زنان مورد آزار قرار گرفته یا به قتل رسیده از سوی این مرد را تایید کند، منتشر نشده است و حتی سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز شائبه انجام قتل‌های سریالی از سوی این فرد را رد کرده و در عین حال گفته بود که به نظر می‌رسد این فرد مرتکب جرائم دیگری نیز شده باشد.

لطفی دراین‌باره به ایسنا گفت:‌ این پرونده یک روند پیچیده دارد که در حال طی شدن است. گروهی از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار داده‌اند و رسیدگی به آن در حال انجام است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وضع محدودیت‌های تازه در اتحادیه؛ فن در لاین: اومیکرون به سویه غالب در اروپا بدل می‌شودهمزمان با افزایش نگرانی‌ها در خصوص افزایش چشمگیر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در آستانه تعطیلات سال نو میلادی در اروپا، رئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که انتظار می‌رود سویه اومیکرون تا اواسط ژانویه به نوع غالب ویروس کرونا در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا تبدیل شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش تهران به نشست همسایگان عرب جنوب خلیج فارس؛ «مداخله» در امور موشکی را نمی‌پذیریم‌سخنگوی وزارت امور خارجه ایران یک روز پس از نشست سران کشورهای جنوب خلیج_فارس که در آن تهران به متوقف کردن روند مذاکرات منطقه متهم شد، گفت که ایران از کشورهای حوزه خلیج فارس خواسته است از «اتهامات تکراری و بی اساس» علیه تهران خودداری کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دادگاه فدرال عراق جلسه رسیدگی به پرونده ابطال نتایج انتخابات را به تعویق انداختدادگاه فدرال عراق، دوشنبه، 14 دسامبر، بررسی شکایت ائتلاف «الفتح» برای ابطال نتایج انتخابات پارلمانی اخیر این کشور را تا 22 دسامبر ماه جاری به تعویق
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دستگیری یازده نفر در ارتباط با حمله به مسجدی در آلماننیروهای امنیتی آلمان یازده نفر را در ارتباط با حمله به مسجد «ایوب سلطان» در شهر لایپزیگ دستگیر کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

محکومیت یک شرکت دانمارکی در دادگاه به دلیل فروش محموله‌های سوخت به مقصد سوریهاین شرکت، مدیرعامل آن همچنین یکی از شرکتهای تابعه، از سوی دادگاه متهم شده بودند که در مجموع ۱۷۲ هزار تن سوخت هواپیمای جت به ارزش حدود ۶۴۷ میلیون کرون دانمارک را بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ میلادی و طی ۳۳ معامله به شرکت‌های روسی فروخته‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وجود ۲۰ هزار کودک کار در شهر تهراندر صحن شورای شهر تهران اعلام شد؛ وجود ۲۰ هزار کودک کار در شهر تهران
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »