آخرین آمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در چند کشور عربی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

09.04.2020شمار قربانیان و مبتلایان به نوع جدید ویروس کرونا در کشورهای عربی همچنان در حال افزایش است.

تاکنون 235 نفر در الجزایر، 97 نفر در مراکش ، 7 نفر در اردن ، 25 نفر در تونس و 3 نفر نیز در عمان به دلیل بیماری کرونا فوت کرده اند.

بنا بر اعلام مقامات الجزایر٬ تعداد کل افراد آلوده به ویروس 1666 و تعداد بیماران بهبود یافته در این کشور نیز به 374 نفر رسیده است. وزارت بهداشت مراکش نیز اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 1374 افزایش یافته است. تاکنون 109 بیمار کرونایی نیز بهبود یافته است.بنابر اعلام مقامات تونس تاکنون 643 نفر در سراسر این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین آمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در کشورهای اوراسیا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش اعتماد مردم به آمار اعلام شده درباره مبتلایان به کروناافزایش اعتماد مردم به آمار اعلام شده درباره مبتلایان به کرونا نتایج نظرسنجی‌های اخیر ایسپا نشان می‌دهد میزان رضایت مردم از عملکرد دولت و نهادهای عمومی در مدیریت کرونا بهبود و اعتماد مردم به آمار اعلام شده درباره مبتلایان و افراد فوت شده افزایش یافته است. تو که راست میگی ولی اونجای ادم دروغگو ریدم به دولت و حکومت دیکتاتور دینی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 12911 نفر رسیدآمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 12911 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار قربانیان کرونا در نیویورک از تعداد کشته‌های حادثه 11 سپتامبر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار رسمی ابتلا به کرونا شش درصد آمار واقعی جهانی است | DW | 08.04.2020پژوهشگران دانشگاهی در آلمان می‌گویند تعداد واقعی مبتلایان به ویروس کرونا در جهان می‌تواند بسیار فراتر از آمار رسمی باشد. بر پایه این پژوهش ده‌ها میلیون نفر می‌توانند بدون ثبت در آمار رسمی به بیماری کووید- ۱۹ مبتلا باشند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمار مرگ در اثر کووید-۱۹ در فرانسه از ده هزار نفر گذشتشمار کسانی که در ارتباط با شیوع ویروس کرونا در فرانسه درگذشته اند اکنون از ده هزار نفر فراتر رفته است. جروم سالومون مدیر بهداشت فرانسه گفت روند شیوع در فرانسه همچنان در 'مرحله صعودی' است، به طوری که ارقام روزانه مرگ، بستری شدن و موارد حاد همچنان رو به افزایش است. بی بی سی,بحق این اذان صبح,سفارت امریکا درایران بازبشود.کم کم فکر کنم دارید به این نتیجه می رسیدکه ای کاش به جای سفارت فرانسه,چهل سال سفارت امریکا درایران باز بود
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »