آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در کشورهای عربی

20/02/1399 04:40 ب.ظ

شمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در برخی کشورهای عربی همچنان رو به افزایش است. 09.05.

09.05.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی بر اساس اعلام وزارت بهداشت برخی کشورهای عربی، شمار قربانیان و مبتلایان به ویروس کرونا (کووید-19) در این کشورها رو به افزایش است.

- مراکش وزارت بهداشت مراکش اعلام کرد: 162 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا مشاهده شده و شمار مبتلایان به 5873 نفر افزایش یافت. تاکنون بر اثر این ویروس 186 نفر جان خود را از دست داده و 2389 بیمار هم بهبود یافته‌اند.

- عمان وزارت بهداشت عمان اعلام کرد: با شناسایی 112 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شمار افراد مبتلا به 3224 نفر افرایش یافت. تاکنون 17 نفر بر اثر کرونا جان باخته و 1068 بیمار هم بهبود یافته‌اند. - تونس وزارت بهداشت تونس اعلام کرد: با شناسایی 4 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا، شمار مبتلایان به 1030 نفر افزایش یافته، 45 نفر فوت کرده و 638 بیمار هم بهبود یافته‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

تازه‌ترین آمار جهانی کرونا / شمار مبتلایان از ۴ میلیون نفر گذشتشمار مبتلایان به کرونا از ۴ میلیون نفر گذشت طبق آمارها تاکنون چهار میلیون و ۱۴ هزار و ۵۰۰ نفر در جهان به کرونا مبتلا شده‌اند که از این میان ۲۷۶ هزار و ۲۵۳ نفر جان خود را از دست داده‌اند. همچنین یک میلیون و ۳۸۷ هزار و ۲۵۹نفر از مبتلایان بهبود پیدا کرده‌اند

آمار مبتلایان کرونا در تهران هنوز قابل توجه استمعاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در استان تهران در چند هفته اخیر روند مرگ، بستری و بیماران سرپائی نزولی است.

آمار بیماران قربانیان کرونا در کشورهای اوراسیا افزایش یافت

آخرین آمار و اطلاعات شیوع ویروس کرونا در ایران و جهانفرانسه از روز دوشنبه ۱۱ مه پس از ۲ ماه وارد فاز پایان قرنطینه می‌شود اما مرزها دست‌کم تا ۱۵ ژوئن بسته می‌ماند آخرین خبرها و گزارش‌ها درباره شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان را در وب سایت یورونیوز بخوانید🔽

آمار فوت‌شدگان زمستان ۹۸سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از انتشار آمار فوت و تولد زمستان سال ۱۳۹۸ بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان ثبت احوال کشور خبر داد.

تیتر مصور| کدام کشورها بیشترین آمار ابتلا به کرونا را دارند؟تا ساعت 21:30 روز پنجشنبه، 18 اردیبهشت، آمار ابتلا به کرونا در ایران از مرز 103 هزار نفر گذشت. در همین حال تست مثبت کرونا در روسیه رشد بی‌سابقه‌ای داشته است.