آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه

01/08/1400 08:44:00 ب.ظ

کرونا, واکسن

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه

23.10.2021آنکارا/ خبرگزاری آناتولیبنا به اعلام وزارت بهداشت ترکیه، آمار واکسن‌ کرونای تزریق شده در کشور به 115 میلیون و 164 هزار و 597 دوز رسیده است.همچنین طی 24 ساعت گذشته 27 هزار و 663 بیمار کرونایی دیگر در کشور سلامتی خود را بازیافته یا روند قرنطینه‌ آنها پایان یافته است.

طی این بازه زمانی 351 هزار و 184 تست تشخیص کووید-19 در ترکیه انجام شد که از میان آنها 26 هزار و 217 مورد مثبت بوده و 217 بیمار دیگر جان باختند.آمار تزریق دوز دوم واکسن کرونا میان شهروندان بالای 18 سال به 77.40 درصد رسیده و 88.84 درصد نیز دوز اول را دریافت کرده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه

عربستان به دنبال دستیابی به وضعیت «کربن خنثی» تا سال ۲۰۶۰ استعربستان سعودی که اولین صادرکننده نفت خام در جهان محسوب می‌شود یکی از کشورهایی است که فعالیت‌هایش بیشترین آلودگی زیست محیطی را رقم می‌زند.

رهبران اتحادیه اروپا همزمان با آخرین حضور مرکل در نشست بروکسل از او قدردانی کردندشارل میشل، رئیس شورای اتحادیه اروپا در سخنانی گفت که نشست‌های ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا بدون آنگلا مرکل مانند «رم بدون واتیکان» یا «پاریس بدون برج ایفل» خواهد بود. واقعن که خانم مرکل در اتحادیه اروپا و در بین مردم اروپا زیاد محبوب بود واقعا درست گفته خانم مرکل شخصیت استوار ،مقتدر و قابل احترامی داره

آخرین دور مذاکرات قانون‌ اساسی جدید سوریه بدون نتیجه پایان یافتآخرین دور مذاکرات قانون‌ اساسی جدید سوریه بدون نتیجه پایان یافت نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه دور ششم این گفت‌وگوها را «ناامیدکننده» خواند و گفت طرف‌ها نتوانستند بر سر روند نگارش قانون_اساسی جدید یا حتی تاریخی برای دور بعدی مذاکرات توافق کنند.

مقصران وضعیت امروز اقتصاد را بهتر بشناسید|ماجرای تفاهم‌نامه خیانت‌آمیز دولت خاتمی و هاشمی با صندوق بین‌المللی پول چه بود؟- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimمقصران وضعیت امروز اقتصاد را بهتر بشناسید وزیر اقتصاد دولت اصلاحات در گفتگویی به تشریح ماجرای تفاهم‌نامه ۲۶بندی ایران با صندوق بین‌المللی پول پرداخته است که در دولت خاتمی و هاشمی اجرایی شده و نتایج اسفبار آن در اقتصاد و معیشت مردم تا امروز نمایان است جابجا شدن مرزهای وقاحت آخه تا به کجا؟ دروغ تا به کجا؟ لااقل شرف داشته باشین. اقا اصلاحات کلا عوضی وبدعت غلط نظلام واین به حق هم هست ولی اامروز ما هیچ محصول حداقلی از یکپارچگی که شما مدام فریاد میزدید وشرایط را محصول عدم موجودیت اون میدیدید نمیبینیم ،،، عرض کردم حداقلی متناسب با زمان مستقر شدن سه قوه هم سو ،وشیوه های فامیل سالاری قبلی کماکان اجرا میشه،؟ دكتر مَموتي هم كه ٨ سال آباد كرد اقتصاد رو حتماً! كاش كمي شرف داشتيد! بترسيد روزي شما رو انچنان قضاوت كنند كه خود ديگران را قضاوت ميكنيد..

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه

طبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 115 میلیون و 164 هزار و 597 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.طبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 115 میلیون و 40 هزار و 699 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.ولیعهد عربستان همچنین گفت که ریاض در تلاش‌های بین‌المللی برای کاهش ۳۰ درصدی میزان انتشار گاز متان تا سال ۲۰۳۰ مشارکت خواهد کرد.Aa رهبران اتحادیه اروپا روز جمعه در بروکسل از آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان در جریان نشستی که احتمال داده می شود آخرین حضور رسمی او در این جمع پس از ۱۶ سال زمامداری باشد، قدردانی کردند.

23.10.10.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی بنا به اعلام وزارت بهداشت ترکیه، آمار واکسن‌ کرونای تزریق شده در کشور به 115 میلیون و 164 هزار و 597 دوز رسیده است. سازمان ملل متحد دستیابی به تعادل در میزان انتشار گازهای گلخانه‌ای را برای حفظ شرایط اقلیمی «قابل زندگی» بر روی کره زمین «ضروری» می‌داند. همچنین طی 24 ساعت گذشته 27 هزار و 663 بیمار کرونایی دیگر در کشور سلامتی خود را بازیافته یا روند قرنطینه‌ آنها پایان یافته است. همچنین طی 24 ساعت گذشته 30 هزار و 302 بیمار کرونایی دیگر در کشور سلامتی خود را بازیافته یا روند قرنطینه‌ آنها پایان یافته است. طی این بازه زمانی 351 هزار و 184 تست تشخیص کووید-19 در ترکیه انجام شد که از میان آنها 26 هزار و 217 مورد مثبت بوده و 217 بیمار دیگر جان باختند. به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید سران ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا برای لحظاتی در جریان نشست خود به طور ایستاده آنگلا مرکل را تشویق کردند.

آمار تزریق دوز دوم واکسن کرونا میان شهروندان بالای 18 سال به 77. آمار تزریق دوز دوم واکسن کرونا میان شهروندان بالای 18 سال به 77. نشست تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد (کوپ ۲۶) قرار است از روز ۳۱ اکتبر تا ۱۲ نوامبر (۹ تا ۲۲ آبان) در گلاسکو برگزار شود.40 درصد رسیده و 88.84 درصد نیز دوز اول را دریافت کرده‌اند.79 درصد نیز دوز اول را دریافت کرده‌اند. در چارچوب کمپین مبارزه با شیوع کرونا در ترکیه طی یک روز گذشته در مجموع 123 هزار و 898 دوز واکسن کرونا تزریق شده است. .. احزاب سوسیال دموکرات، سبز و دموکرات آزاد در آلمان روز پنج‌شنبه اعلام کردند که تلاش خواهند کرد تا دولت اولاف شولتس، جانشین احتمالی آنگلا مرکل کار خود را از اوایل دسامبر (اواسط آذر) آغاز کند.