آخرین شهروند یهودی افغانستان وارد استانبول شد

25/07/1400 10:51 ب.ظ

آخرین شهروند یهودی افغانستان با دریافت ویزای ترکیه وارد استانبول شد. - خبرگزاری آناتولی

آخرین شهروند یهودی افغانستان با دریافت ویزای ترکیه وارد استانبول شد.زبولون سیمانتوف، آخرین شهروند یهودی در افغانستان در نتیجه تلاش‌های وزارت امور خارجه ترکیه امروز با هواپیمای چارتر وارد استانبول شد.سیمانتوف 62 ساله در ولایت هرات واقع در مرز افغانستان با ایران متولد شده و در کابل اقامت داشت. سیمانتوف مدتی پیش از افغانستان به اسلام‌آباد، پایتخت پاکستان رفت.

سیمانتوف 62 ساله در ولایت هرات واقع در مرز افغانستان با ایران متولد شده و در کابل اقامت داشت. سیمانتوف مدتی پیش از افغانستان به اسلام‌آباد، پایتخت پاکستان رفت. وی امروز نیز با دریافت ویزای ترکیه با هواپیمای چارتر وارد فرودگاه بین‌المللی استانبول شده و توسط مندی شیتریک، خاخام اشکنازی و برخی از بستگان خود مورد استقبال قرار گرفت.

ادامه مطلب:
aa_persian »

یک شهروند بهایی از محل کار خود در قائمشهر اخراج شد

کشف جسد چهار شهروند روسیه در هتلی در آلبانیپلیس آلبانی از کشف جسد چهار شهروند روسیه در هتلی در نزدیکی پایتخت این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 113 میلیون و 862 هزار و 236 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 113 میلیون و 971 هزار و 512 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی

آخرین دیدار رسمی آنگلا مرکل با رجب طیب اردوغان | DW | 17.10.2021مرکل برای گفت‌وگو با اردوغان به استانبول سفر کرده است. این آخرین دیدار مرکل در مقام صدراعظمی آلمان از ترکیه است. خاورمیانه، مهاجرت و همچنین انرژی‌های تجدیدشونده محورهای گفت‌وگوی آن‌ها بوده است. دراین اخرین لحظات ی دهن دیگه از اردوغان سرویس کنه که به گربه بگه میز ممدلی حیف از خانم مرکل

آخرین دیدار مرکل با اردوغان در مقام رهبر آلمانآنگلا مرکل در یکی از آخرین دیدارهای دیپلماتیک خود به عنوان رهبر آلمان در ترکیه با رجب طیب اردوغان دیدار و در خصوص موضوعات مختلفی از جمله مسئله مهاجرت با رئيس جمهوری ترکیه گفتگو کرد.

آخرین شهروند یهودی افغانستان با دریافت ویزای ترکیه وارد استانبول شد.زبولون سیمانتوف، آخرین شهروند یهودی در افغانستان در نتیجه تلاش‌های وزارت امور خارجه ترکیه امروز با هواپیمای چارتر وارد استانبول شد.

سیمانتوف 62 ساله در ولایت هرات واقع در مرز افغانستان با ایران متولد شده و در کابل اقامت داشت. سیمانتوف مدتی پیش از افغانستان به اسلام‌آباد، پایتخت پاکستان رفت.

وی امروز نیز با دریافت ویزای ترکیه با هواپیمای چارتر وارد فرودگاه بین‌المللی استانبول شده و توسط مندی شیتریک، خاخام اشکنازی و برخی از بستگان خود مورد استقبال قرار گرفت.

سیمانتوف با خودرو خصوصی فرودگاه استانبول را ترک کرد. او طی 90 روز تا پایان مدت اعتبار ویزایش در استانبول خواهد ماند.