آخرین خبرهای سه‌‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ | DW | 23.07.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیم‌ تکواندو ایران قهرمان مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا شد. در پایان دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در امان، در مجموع دختران و پسران تیم ایران توانستند ۱۰ مدال طلا، ۶ نقره و یک برنز و ۱۷۹ امتیاز کسب کنند و در سکوی نخست بایستند.

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، در حاشیه دیدارهای خود با مقام‌های نیکاراگوئه در ماناگوئه در پیامی برای نخست وزیر احتمالی آینده بریتانیا گفته است: «مهم است که بوریس جانسون بداند ایران به دنبال درگیری نیست. ایران خواستار روابطی عادی براساس احترام متقابل است.» بوریس جانسون نامزد پیشتاز رقابت‌ها برای نخست وزیری جدید بریتانیا است. ظریف درحالی این پیام را مطرح کرد که تنش‌ها در منطقه خلیج فارس بین ایران و بریتانیا بر سرتوقیف نفت‌کش‌ها بالا گرفته است.

معاون سیاسی وزیر امورخارجه ایران، عباس عراقچی، به منظور تسلیم پیام روحانی به پاریس سفر کرد. عباس موسوی، سخنگوی وزارت امورخارجه، در توئیتی از این سفر خبر داده و نوشته است عراقچی در این سفر پیام مکتوب رئیس جمهور ایران را را تسلیم همتای فرانسوی‌اش، امانوئل مکرون، خواهد کرد. تیم‌های کره جنوبی و چین به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بدرک. حالا خبر از این مهمتر نبود؟ فرق شما با خبرگذاری فارس چیه؟

مگر این صدا و سیما زیر نظر شخص رهبر نیست؟آقای شب زنده دار میدونید:خار و مادر اسلام رو جاهلان متنسک و عالمان متهتک صلوات دادند.خجالت بکشید هرچی خانوادها زحمت میکشند بچه های سالم تحویل جامعه بدند با تفسیر به رای مکتب گریخته هایی امثال شما جوانان رو از دین (درستی)فراری میدند.

معیار و یا وسیله اندازه گیری حرام بودن موسیقی را از کجا میارن این موجودات؟

استناد به ولی فقیه.. کرده است. خبر ندارد که ولایت فقیه سواد فقهی برای حکم ندارد. از کی گرفته است؟ از کجا گرفته است؟ به همین جهت حتی حرفهایش قاطی پاطی است. او فقط در جنایت بی همتاست و شاگردانش نیز را خوب تربیت کرده است. مثل همین طرفی که به او اقتداء میکند. سرنگون نظام ولایت فقیه

کیرم تو بقچه همچو ادمی که موسیقی رو حروم اعلام کرده یعنی خاک دوعالم برفرق سرمردم ایران

همیشه شما غافلگیر میکنید البته ملت رو

تو از کجا میدونی کیارو فرستادی کانادا به مشکل خوردن کسکم

فرانسه که ۴۰سال پیش بذر این رژیم رو در جعبه ی سیاه به ایران فرستاد و کاشت،الان داره تمام تلاشش رو برای جلوگیری از خشک شدن این قارچ سمی میکنه

Bravo

انگستان بعد از برکسید بدنبال یار جدید یعنی آمریکا است. این توقیف کشتی ایران میباید یک پیش هدیه برای اینکار باشد.

چی میگی تو پرفسور! عملا شدین راهزن دریایی! و نتیجه راهزنیتونو میندازین گردن این و اون!

بوريس جانسون كه حالت جا اورد درست ميشي

خلاصه کلام : این شعار و ایدولوژی و پرورش لاشخورهای خارجی همه ابزار استفاده انحصاری از سفره انقلاب و زدن تو سر مردم ... به شماها کاری نداریم در واقع !

در عمرم هیچ وزیر امور خارجه ای ندیدم مانند تو خوار و خفیف شود.بدبخت از نیویورک انداختند بیرون.

خلاصه کلام : این شعار و ایدولوژی و پرورش لاشخورهای خارجی همه ابزار استفاده انحصاری از سفره انقلاب و زدن تو سر مردم ... به شماها کاری نداریم در واقع !

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین خبرهای دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ | DW | 22.07.2019پستها و مقامهای گردشی در میان دایره اراذل و اوباش ولایی فکاهی قلابی ملایی ولایت فقیه خامنه‌ای چهل سال پس از حکومت ننگین اسلامی بر یک کشور بسیار ثروتمند بنیاد بدبخت بیچاره‌ها و ذلیل‌ها دارن و افتخار هم میکنن. دزد هاي تازه نفس وارد شدن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ | DW | 22.07.2019تخریب میکند . ولی جاش شهرک با کلیه امکانات می سازه میده بهشون . تو خاک اسرائیل فلسطینی زیاد زندگی میکنند بدون هیچ مشکلی .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ | DW | 21.07.2019محمدجواد ظریف‌، وزیر خارجه ایران که به ونزوئلا سفر کرده با نیکلاس مادورو، رئیس‌جمهوری این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد. این کشور آمریکای لاتین همچون ایران با تحریم‌های ایالات متحده آمریکا روبرو است. بزودی اگر آویزان نشوید باید شکار باشید ؟ بد جوری مردم را خشمگین کرده‌اید قربون دست زننده ش 😁
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قیمت مسکن «وا» داده است/ آخرین وضعیت کشتی انگلیسی متوقف شده در آب‌های ایرانوزیر راه و شهرسازی: *قیمت مسکن و روند شتابان آن با افت مواجه شده *بعد از ۲۸ سال صاحبخانه شدم و پیش از آن مستاجر بودم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هواداران تیم ملی فوتبال الجزائر با 39 هواپیما به خانه بازگشتندتلویزیون رسمی الجزائر اعلام کرد که ساعت 21 شامگاه یکشنبه 21 ژوئیه 2019 آخرین هواپیمای حامل هواداران ب اینا میگن طرفدار.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بابای ملت افغانستان | DW | 23.07.2019بابای ملت افغانستان ۲۳ ژوئیه ۲۰۰۷؛ ۱۲ سال پیش در چنین روزی محمدظاهرشاه در کابل درگذشت. ثبات و آرامشی که در زمان آخرین پادشاه افغانستان برقرار بود، دیگر به کشور بازنگشت. روزشمار_چهره‌های_تاریخی ما هم بابا داشتیم دق دادیمش یتیم شدیم مملکت افتاد دست ناپدری فرقه_تبهکار امروز در مورد یک نوشته با بیشتر از ۶۰۰۰ نفر سکس داشته ودرجریان سکس جان ب جانان سپرد اعلیحضرت همایونی با بیشتر از ۶۰۰۰۰ نف در طول سلطنتش سکس داشت و تا آخر عمر هم سکس می‌کرد چون معتاد بود حالا یک نفر روز سه بار سکس داشته باشد چی پلانهای ک ب پیشرفت و امنیت مملکتش نمییسازد خداقوت خودمردم افغانستان اصراردارن که مسلمون باشن وسعادتشون درگرو اسلام هست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »