آخرین وضعیت پرونده فساد شرکت دارویی رسافارمد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

رئیس هیأت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از شستا در تشریح آخرین وضعیت پرونده شبنم نعمت‌زاده دختر وزیر سابق صمت در جریان فساد شرکت دارویی رسافارمد گفت: طبق گزارش‌ها خانم نعمت‌زاده متواری است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، علی خضریان با اشاره به تغییرات در هیأت مدیره شستا و تغییر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی گفت: با توجه به مشی و تأکیدات رئیس جمهور انتظاری در قانون‌پذیری و مقابله با فساد در دولت وجود دارد که متاسفانه در برخی از دولتمردان شاهد اقدامات غیرقانونی و بعضاً بی‌توجهی نسبت به سوابق منفی افراد به کار گرفته شده در موضوعات فساد اقتصادی هستیم؛ این موضوع طی ماه‌های گذشته در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق‌های اقتصادی آن از جمله شستا شدت گرفته است.

رئیس هیات تحقیق و تفحص از شستا در تشریح ابعاد غیرقانونی تغییرات انجام شده در این شرکت سرمایه گذاری گفت: سازمان بورس و اوراق بهادار کشور به استناد ماده ۲۹ قانون بازار اوراق بهادار، ماده ۱۳ قانون توسعه ابزارها و نهادهای مالی و بند (ث) ماده ۳۶ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه و همچنین دستورالعمل تأیید صلاحیت حرفه‌ای مدیران نهادهای مالی، پس از بررسی‌های کامل صلاحیت دو عضو جدید هیأت مدیره شستا را رد کرده و بر ضرورت معرفی جایگزین تأکید کرده است.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس خاطر نشان کرد: با توجه به سرمایه خطیر بین نسلی در اختیار شستا، این تخلف مطلقا غیرقابل چشم پوشی است و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حتماً باید در این ارتباط پاسخگو باشد و در همین خصوص پرونده‌ای ویژه در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی تشکیل شده تا پیگیری اصلاح مسیر غیرقانونی انجام شده را دنبال کند.

خضریان اضافه کرد: متأسفانه مجموعه مدیریت تیپیکو و شستا در راستای احقاق حقوق بیمه‌شدگان و دریافت کامل طلب از شرکت خانم شبنم نعمت‌زاده، اقدامات لازم را بجای نیاورده‌اند و با اقدامات قابل تأمل موجب طولانی شدن روند دریافت مطالبات شده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تشریح آخرین وضعیت دستگاه‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغالمدیرکل امور اقتصادی و دادارری خراسان جنوبی به تشریح آخرین وضعیت دستگاهها در پرداخت تسهیلات پرداخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیگیری هیات مدیره پرسپولیس از وضعیت رختکنهیات مدیره باشگاه پرسپولیس از آخرین وضعیت بازیکنان تیم پس از کسب سه تساوی متوالی اطلاع پیدا کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت طرح جامع فاضلاب اهواز از زبان مدیرعامل آبفامدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به پیشرفت بیش از ۶۱ درصدی طرح فاضلاب اهواز گفت: تا به امروز بیش از ۱۶۵ کیلومتر خطوط اصلی شبکه و حدود ۴۰۰ کیلومتر خطوط فرعی در طرح فاضلاب اهواز اجرا شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت بیمارستان الشفا در غزه در سایه ادامه درگیری‌ها در چند محوردر سی و هفتمین روز جنگ غزه منابعی در نوار غزه گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی در بحبوحه درگیری‌های بسیار شدید و درگیری در چهار محور، بمباران نوار غزه را تشدید کرده‌ است در پی این حملات سازمان جهانی بهداشت از قطع ارتباط با افرادی که در بیمارستان الشفا در غزه با آنها تعامل داشته‌، خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت بیمارستان الشفا در غزه/ انهدام ۲ تانک اشغالگران توسط القسامدر سی و هفتمین روز جنگ غزه منابعی در نوار غزه گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی در بحبوحه درگیری‌های بسیار شدید و درگیری در چهار محور، بمباران نوار غزه را تشدید کرده‌ است در پی این حملات سازمان جهانی بهداشت از قطع ارتباط با افرادی که در بیمارستان الشفا در غزه با آنها تعامل داشته‌، خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت بیمارستان الشفا در غزه/ انهدام ۳ تانک اشغالگران توسط القسامدر سی و هفتمین روز جنگ غزه منابعی در نوار غزه گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی در بحبوحه درگیری‌های بسیار شدید و درگیری در چهار محور، بمباران نوار غزه را تشدید کرده‌ است در پی این حملات سازمان جهانی بهداشت از قطع ارتباط با افرادی که در بیمارستان الشفا در غزه با آنها تعامل داشته‌، خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »