آخرین خبرهای پنج‌شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ | DW | 08.08.2019

17/05/1398 07:50:00 ب.ظ

آتش‌سوزی در بازار تهران جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، روز پنجشنبه ۱۷ مرداد (۸ اوت) از وقوع آتش‌سوزی در پاساژ تجاری 'سید ولی' در بازار تهران خبر داد. به گفته او این آتش‌سوزی بعد از ظهر امروز گزارش شده است.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، روز پنجشنبه ۱۷ مرداد (۸ اوت) از...

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، روز پنجشنبه ۱۷ مرداد (۸ اوت) از وقوع آتش‌سوزی در پاساژ تجاری"سید ولی" در بازار تهران خبر داد. به گفته او این آتش‌سوزی بعد از ظهر امروز گزارش شده است.

هم‌اکنون آتش مهار شده است. هنوز اطلاعاتی درباره میزان خسارت منتشر نشده است. سعید نمکی، وزیر بهداشت ایران، روز پنجشنبه ۱۷ مرداد (۸ اوت) درباره فساد در این وزارتخانه گفت که به پرونده‌های مربوط به زمان خود"رسیدگی کرده است"، و خبر داد: «دو سه روز گذشته پنج پرونده را تقدیم مراجع ذیربط کردیم تا بررسی کنند.»

[۱۷:۱۲] او می‌گوید این ویزاها توسط حلقه‌ای"طرفدار روسیه" صادر شده است و منجر به برکناری اسواتوپلوک چومبا، سفیر سابق جمهوری چک در ایران شده است. [۱۷:۱۲] وزیر دفاع ایران درباره پیوستن احتمالی اسرائیل به این ائتلاف، این اقدام را در صورت وقوع،"بسیار تحریک‌کننده" خواند که می‌تواند به گفته او"برای منطقه عواقب فاجعه بار به دنبال بیاورد." headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آخرین خبرهای چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ | DW | 07.08.2019

داستان پر دردسر سفر گردشگر آلمانی به ایران | DW | 08.08.2019دوچرخه‌سوار آلمانی پروژه بلندپروازانه سفر از مسیر ایران به جنوب هند را متوقف کرد. فیلیپ مارک‌گراف مورد حمله هفت نفر در ایران قرار گرفته و به‌شدت مصدوم شده بود. طبق برخی ادعاها، این تمام ماجرای غم‌انگیز فیلیپ نبوده است. ایرانی های اصیل از این جهانگرد تازه از بیماری صعب العلاج رسته از صمیم قلب عذر خواهی می کنند و آمادگی دارند این اقدام وحشتناگ برخی از اراذل و اوباش و گرگ صفتان را بنحو احسن جبران کنند و این دوست جهانگرد مظلوم را در سراسر کشور پهناور ایران با آغوش باز می پذیرند. كاش ميشد يه راهي بگيد تا ما براشون جبران مافات كنيم. صرفا نميخواهيم با عذرخواهي كار تموم بشه. بسياري از ايراني ها دوست دارند براي ايشون كاري كنند واقعا خجالت آورده

'کشتی‌رانی در خلیج فارس با اطلاع آمریکا و بریتانیا باشد' | DW | 08.08.2019بنگاه دریانوردی آمریکا از تمام کشتی‌های تجارتی این کشور که قصد سفر به خلیج فارس را دارند خواسته است که پیش از مسافرت برنامه و مسیر خود را به نیروهای دریایی آمریکا و بریتانیا اطلاع دهند تا از آنها محافظت شود.

آمریکا به ایران در مورد دستکاری در جی‌پی‌اس کشتی‌های تجاری هشدار داد | DW | 08.08.2019دولت آمریکا در مورد تهدید کشتی‌های تجاری از سوی ایران و همچنین تلاش این کشور برای ایجاد اختلال در سامانه موقعیت‌یاب جهانی (جی‌پی‌اس) هشدار داد. آمریکا تاکید کرده است که امنیت کشتیرانی در خلیج فارس را تامین می‌کند.

نوشین جعفری، عکاس سینما بازداشت شد | DW | 08.08.2019نوشین جعفری عکاس سینما و تئاتر بازداشت شده است. برخی کاربران توییتر می‌گویند گرداندن یک حساب کاربری که در مخالفت با سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی توییت می‌کند، دلیل بازداشت بوده است. گروهی دیگر از پرونده‌سازی خبر می‌دهند. کاربران توییتر باید به شما استناد کنند بعد شما اینقدر غیر حرفه‌ای؟! مگه مجبورید با این مطالب صفحه رو پر کنید؟! این چه کاریه اخه؟ حالا براش پرونده بسازید که اگر دلیل هم نداشتن برا بازداشتش با استناد به شما پرونده بسازن براش! واقعا این شدت از غیرمرفه‌ای بودن نوبره!!! کاربران فیک و ارزش ها می گن، شماهم دارین حرف اونا را تکرار می‌کنید! خجالت بکشین و با پروژه وحشتناکی که براش رقم زدن ناخواسته همکاری نکنید.

گردشگر آلمانی با جراحات سنگین از ایران برگشت | DW | 08.08.2019گردشگر آلمانی که در شمال ایران مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، به آلمان برگشت و تحت درمان قرار گرفت. او قصد داشت با دوچرخه از راه ایران به جنوب هند برود، اما ناگزیر شد سفرش را ناتمام بگذارد. اصلا شکوه و عظمت و ادب و تمدن و فرهنگ 'ایران' و 'ایرانی' با تاریخ ۲۵۰۰ ساله‌اش مثال زدنیست. اون كه يه توريست بود اين كلاه رو سرش گذاشتن . حالا فكر كن چه كلاهي سر ما مهاجرا ميزارن خدا به همه ما مهاجرا رحم كنه وطن كه نداريم ، همسايمونم چوب ميزنه 🤷🏻‍♂️👍🏻هر چه كني به خود كني گر همه نيك و بد كني . بدشانسی آورده.تو ایران و هر کشوری ممکنه به پست یه خلافکارم بخوری.