آخرین آمار کرونا در کشورهای آمریکای لاتین

23/07/1399 09:56:00 ق.ظ

بوئنوس آیرس/ خبرگزاری آناتولی بر این اساس، تعداد مبتلایان به کرونا در برزیل نیز با شناسایی 10 هزار...

بوئنوس آیرس/ خبرگزاری آناتولی بر این اساس، تعداد مبتلایان به کرونا در برزیل نیز با شناسایی 10 هزار و 220 مورد جدید طی این مدت به 5 میلیون و 113 هزار و 628 نفر افزایش یافته است. شمار بهبودیافتگان نیز به 4 میلیون و 526 هزار و 975 نفر رسیده است.

ـ آرژانتین همچنین شمار مبتلایان به کووید-19 با شناسایی 13 هزار و 305 مورد جدید در شبانه‌روز گذشته، به 917 هزار و 35 نفر افزایش یافت. آرژانتین به لحاظ شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جایگاه هفتم جهان قرار دارد.

- مکزیک همچنین شمار مبتلایان کووید-19 با شناسایی 4 هزار و 295 مورد جدید در شبانه‌روز گذشته، به 825 هزار و 340 نفر افزایش یافت. - کلمبیا بر این اساس، شمار مبتلایان به کرونا نیز با شناسایی 5 هزار و 15 مورد دیگر در یک روز گذشته به 924 هزار و 98 نفر افزایش یافت. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 21 مهر 1399به گفته سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد همچنان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند. تازه ترین اخبار ایران و جهان 👇👇

آمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 38 میلیون نفر گذشت

رکورد جدید آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در ایران؛ ۲۷۲ نفر طی شبانه روز گذشته جان باختندرکورد جدید آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در ایران؛ ۲۷۲ نفر طی شبانه روز گذشته جان باختند فعالان مدنی از مدتی پیش نسبت به بی‌توجهی‌ها در ایران برای کاهش شیوع کرونا هشدار داده بودند.

آخرین خبرهای سه‌شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ | DW | 13.10.2020این روزنامه گزارش داده حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در دیدار با مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی اعلام کرده متهم به 'تجاوز به بیش از ۳۰۰ دختر طی ده سال' اعتراف کرده است. اعدام نکنید بندازیدتو قیرداغ به هر دری میزنید که از نشر خبر ایمیلهای حاجیه هیلاری کیلنتون فرار کنید، اروپا کلا سکوت اختیار کرده، تا دیروز راجب جوراب ترامپ خبر میزدید چی شد یکدفعه سرتون را از آمریکا برگرداندید؟

آمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 38 میلیون نفر گذشت

چرا بلیت هواپیما گران شد؟ویروس کرونا، صنعت حمل‌ونقل هوایی را در تمام جهان در هم کوبید | زیر و بم ماجرا را که مهدی نوروز درباره غائله بلیت_هواپیما تهیه کرده، ببینید.