آخرین خبرهای چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | DW | 13.05.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

جک دورسی، مدیرعامل توییتر، در ایمیلی به همه کارکنان توییتر اطلاع داد این امکان را دارند که برای همیشه از خانه کار کنند. او همچنین اعلام کرد دفاتر این کمپانی حداقل تا سپتامبر (شهریور) بسته خواهند ماند و بازگشایی پس از آن نیز بسیار 'محتاطانه' صورت خواهد گرفت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ـ جک دورسی، مدیرعامل توییتر، در ایمیلی به همه کارکنان توییتر اطلاع داد که این امکان را دارند که برای همیشه از خانه کار کنند. او همچنین به آن دسته از افرادی که تمایل دارند به دفتر کار بازگردند خبر داد که دفاتر این کمپانی حداقل تا سپتامبر (شهریور) بسته خواهند ماند و بازگشایی پس از آن نیز بسیار"محتاطانه" صورت خواهد گرفت.

ـ لیندسی گراهام، سناتور ارشد جمهوری‌خواه سنای آمریکا، روز سه‌شنبه طرحی را پیشنهاد داد که بر اساس آن رئیس‌جمهوری آمریکا مجاز خواهد بود چین را در صورتی که درباره چگونگی شیوع ویروس کرونا پاسخگویی کافی نداشته باشد، تحریم کند. ـ آنتونی فاوچی، مدیر مؤسسه ملی بیماری‌های واگیردار آمریکا و مشاور کاخ سفید در بحران کرونا، به رغم اصرار دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، نسبت به بازگشایی زودهنگام کشور به کنگره هشدار داد. او که خود هم‌اینک در قرنطینه به سر می‌برد گفت که بازگشایی بدون انجام آزمایش گسترده و ایجاد راه‌هایی برای ردیابی تماس‌های افراد مبتلا با دیگران به شیوع بیش‌تر کووید۱۹ منجر خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ایا قتل و کشتار زن، طفل و مردم بیگناه افغانستان همل تروریستی نیست؟ اگر عامل تروریستی است پس چرا طالب جزو تروریستان نیست؟ اگر است پس چرا پاکستان که حامی و پناه دهنده طالب است در لیست کشور های حامی تروریست گنجانیده نمی شود؟

جمهوری اسلامی هم دقیقا مشابه یه کشور کمونیست اداره میشه، خامنه ای همزمان ایران رو تبدیل به مستعمره ارباب پوتین و چین کرده.

دولت امریکا و سیاستمداران اش هر ممکلت و سیاسیون اش را که به خواست خود شان نیافتند به لیست سیاه و به لیست ترورستان و حامی ترورستان علاوه میکنند، مسخره است ... نا گفته نباید گذاشت که سازمان سیا از دشمنان دیرینهٔ کوبا است و امپریالیسم و کمونیسم در‌آنجا تقابل کرده اند.

چرا پاکستان مرکز تیرورزم جهان به این لست شامل نمی‌شود ، امریکا سیاست منافقانه را بازی می‌کند

تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد. متاسفانه و یا خوشبختانه امریکایی ها زیاد حرف مفت میزنند.

از دید آمریکا 😅

تحریم کوبا 🇨🇺 از سال 1958 و تحریم ایران 🇮🇷 از زمان انقلاب سال 1979، تا کنون است که هیچ نتیجه‌ای نداشت و اتفاقاً اگر از اول تحریمی وجود نداشت، پیشرفت‌ها و اصلاحات در این کشورها خیلی زودتر هم به نتیجه می‌رسید.

هرکه آزادی خواست سر خم نکرد تروریست نمی شود !

ج۰ا روی ثروت ایران چمبره زده و با آن هزینه جنایتهائی که صورت میدهد رو میپردازه .

در ایران منشاً همه گونه تباهی کشور مردم به ج۰ا و روش تبهکارانه آن برمیگردد

توی اکابر سازمان اطلاعات چه یاد می دهند ؟ چرا نه ما نه شما آدم نشدیم ؟!

جمهوری اسلامی کشوری است که در آن دزدان و جنایتکاران آزاد و آموزگاران در زندانند.

طبق معمول اولین کاری که جمهوری اسلامی میکنه ،اینه که اعضای هیات طرف مقابل _ افغان _ رو بخره . تا تمام شواهد رو انکار و قاتلان حکومتی ایران رو از این جنایت تبرئه کنند.

جهت صحنه‌آرایی دروغ‌های پیشین حالا دست به قرنطینه شفاف در دهات‌های چین زده، ۴ میلیون نفر تو یک‌کشور ۱/۵ میلیاردی دهات هست، شهر کجا بود. بعد هم‌ یعنی اون‌ها خیلی انسان‌دوست هستن!!! اگر راست میگن مشخص کنن از کی سفر به پکن و شانگهای ممنوع شده بوده

چه فامیلی 😁

این ویروس بسیاری از مردم جهانو تباه کرد

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین خبرهای دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ | DW | 11.05.2020المانی معلومه طرفدار کدوم حزبی هستی.بللک نکنید رسانه ازاد است کدوم حزبی هستی تیم حسن روحانی بزرگترین کذاب ایران است تمام مدارک پاک می کند فقط انجایی که باید سپاه محکوم کند مدارک می دهد به رسانه های شماها
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ | DW | 12.05.2020عجیبه که چرا این خبرگزاری پیگیری نمیکنه که آیا خبر ارسال چنین محموله ای به آلمان درسته یانه ! کولبرا بردن😎😎😉 حالا 19 تا دیگه هم کرونا میگیرن🤦
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در کشورهای عربی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا در کشور|فوت 48 نفر در 24 ساعت گذشته/تهران و خوزستان در صدر تعداد بستری‌ها- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimآخرین آمار مبتلایان کرونا در ایران/ وضعیت خوزستان نگران کننده است سخنگوی وزارت بهداشت: مجموع بیماران در کشور به ۱۱۰۷۶۷ نفر رسید مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۷۳۳ نفر رسید تا کنون ۸۸۳۵۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده‌اند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آخرین آمار جهانی کرونا/ صعود انگلیس به رده سوم با 219 هزار مبتلا +جدول- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimطبق آخرین آمار جهانی تاکنون 4 میلیون و 181 هزار و 218 نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور انگلیس با 219 هزار و 183 مبتلا جایگاه ایتالیا در رده سوم جهان را گرفت. امار کشته شده های خطای انسانی در دنیا رو بگید ، رکورد دارش جمهوری اسلامی ایران با خطای شلیک در هوا و زمین و دریا
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ | DW | 11.05.2020المانی معلومه طرفدار کدوم حزبی هستی.بللک نکنید رسانه ازاد است کدوم حزبی هستی تیم حسن روحانی بزرگترین کذاب ایران است تمام مدارک پاک می کند فقط انجایی که باید سپاه محکوم کند مدارک می دهد به رسانه های شماها
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »