آخرین خبرهای خبرهای یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ | DW | 04.10.2020

13/07/1399 09:57:00 ق.ظ

همزمان با بستری شدن ترامپ، سفر پمپئو به آسیا کوتاه شد سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، مایک پمپئو، وزیرخارجه، با لغو بخشی از سفرش به آسیا به واشنگتن باز خواهد گشت. او پس از دیدار از ژاپن، برنامه سفر به کره‌ جنوبی و مغولستان را لغو خواهد کرد.

[۰۹:۱۵] همزمان با بستری شدن ترامپ، سفر پمپئو به آسیا کوتاه شد سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد،...

[۰۹:۱۵] همزمان با بستری شدن ترامپ، سفر پمپئو به آسیا کوتاه شد سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، مایک پمپئو، وزیرخارجه، با لغو بخشی از سفرش به آسیا به واشنگتن باز خواهد گشت. او پس از دیدار از ژاپن، برنامه سفر به کره‌ جنوبی و مغولستان را لغو خواهد کرد.

وزیرخارجه آمریکا از روز یکشنبه ۴ اکتبر (۱۳ مهر) تا سه‌شنبه آینده در ژاپن خواهد بود و با وزرای خارجه استرالیا، هند و ژاپن دیدار خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری فرانسه سخنگوی وزارت خارجه آمریکا دلیل تغییر در برنامه سفر مایک پمپئو را ذکر نکرد، اما به نظر می‌رسد این تصمیم در پی اعلام ابتلای دونالد ترامپ به کووید ۱۹ و بستری شدن او در یک بیمارستان نظامی در نزدیکی واشنگتن گرفته شده باشد.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

رنج‌های نهادینه‌شده| احمد آرام

بارها شده است که واژه‌ «رنج»، نویسندگان را به خود مشغول داشته تا با یک درک اصولی، آن را در آثار خود بصری جلوه دهند؛ آن هم به گونه‌ای که زمان و مکان در رنج، هم شنیداری باشد و هم دیداری. و اگر رنج تخیل را به بازی بگیرد، بدون شک، از راه چنین تخیلی جغرافیای دیگران با جغرافیای زیستگاه ما گره خواهد خورد؛ و سرمنشأ چنین پیوندی رنج مشترک است. از همین‌روست که رفت‌وبرگشت به جهان ادبی نویسندگانِ قدر، قضاوت کردن پندارهای خود در بازیافت مکان و زمان‌های فرّار است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

همین که پرچم جمهوری اسلامی نیست جای خیلی حرفها داره ظریف و وزارت امور خارجه میدانند من چی میگویم بودجه آمده باز گویا.... لعنت به این پیرمرد نکبت بی عقل که حتا حرف دهنشو نمی فهمه مطمئنا پشت پرده آلوده کردن کاخ سفید و سنا به کرونا خبرهایی است حتماً. اين پديده. مسموم. كردن. كاخ. سفيد. به ويروس. بر نامه ريزي شده است تصادفي. نيست.

بی شرف چرا ملت رو رو در روی هم قرار میدی ؟ به من مذهبی مربوط نیست بقیه چه مدل لباس بپوشن احتلاف بنداز و حکومت کن رو بجای انگلیس باید بدن به ج ا چون تجربه زیادی داره تو این مورد بدبخت ملت هم که بازیچه ی این ها بدون حجابش با با حجابش دشمنه در حالی که اکثرا هر دو دشمنشون ج ا هستن میدان را از بدحجاب ها بگیرند یعنی چه ؟

خانمهای محجبه مورد نظر شما که همشون زیر عراقی ها مشغول کارند، آقای آخوند یعقوبی ! پیمان_نوین

آخرین خبرهای شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ | DW | 03.10.2020گروه‌های شبه‌نظامی وابسته به دولت ترکیه برای حمایت از نیروهای جمهوری آذربایجان به منطقه ناگورنی-قره‌باغ اعزام شده‌اند. خیلی خوبه که این جانورها به درک واصب بشن به در دلیل و شکلی خیلی خوبه که این جانورها به درک واصل بشن به هر دلیل و شکلی

یعنی قرار محجبه ها بدن😁🤔 این لجن های متعفن ادراری باید بفهمند که سر در کار مردم نکنند و اگر می خواهند در شیوه زندگی مردم دخالت نابه جا کنند از این پس با مشت خشمگین مردم روبرو خواهند شد، دوران تحمیل اعقاید بربریت تمام شده است. بيرجند يا بجنورد؟ نخیدی روله - گوزلی گوزان یعنی ایندفه قراره بجای برادران موتورسوار خواهران، وظیفه سنگین اسید پاشی را برعهده بگیرن...

تا وقتی همچین مادر جنده هایی امام جمعه هامون باشن انتظار نمیره از کشور واسه پیشرفت* عجب کصکشااایی😐

پیشنهاد اعمال جرایم نقدی برای متخلفان پروتکلها / خبرهای خوب از واکسن کرونا تا دی ماهفرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران از اعمال جریمه برای افرادی که شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند خبر داد و با اشاره به مطالعات اولیه صورت گرفته، گفت: اگر وضعیت به همین منوال در تهران ادامه یابد و سیر تصاعدی بیماری افزایش یابد باید منتظر افزایش ۵-۳ برابری آمار مبتلایان و ۱,۵ تا ۳ درصدی میزان مرگ و میرها باشیم. دو زار آموزش صحیح توی اون صداوسیمای گوربگوری پخش کنید، جریمه پیشکش!

اینفوگرافی| آخرین نظرسنجی‌ها از انتخابات آمریکا - 3 اکتبرمساله ابتلای ترامپ به کرونا هنوز در نظرسنجی‌های انتخابات آمریکا بررسی نشده است، اما کماکان بایدن حدود 8 درصد از ترامپ جلوتر است.

آخرین آمار کرونا در برخی کشورهای اوراسیا

نگاهی به آخرین وضعیت پرونده سه جوان محکوم به اعدام به خاطر اعتراضات آبان‌ماه؛ امیرحسین مرادی اجازه حضور در خاکسپاری پدرش را نیافتنگاهی به آخرین وضعیت پرونده سه جوان محکوم به اعدام به خاطر اعتراضات_آبان‌ماه؛ امیرحسین_مرادی اجازه حضور در خاکسپاری پدرش را نیافت اینها جای اعتراض وبا آشوب اشتباه گرفتن وهمینه لیاقتشون به نظرم کار خوبی کردن باید واسع هر چیزی که تغییر کنه باید چند تن قربانی بشن کی بهتر ازاین سه نفر شهادت_میدم که جمهوری اسلامی قاتل جوانان ایرانیست چرا اعدام ؟؟؟ قدری کمتر چه أسیبی به کسی میرساند ؟؟؟

درخواست وزارت بهداشت از سازمان هواپیمایی برای روشن نگه‌‌داشتن سیستم تهویه‌ هواپیما تا زمان خروج آخرین مسافر/ کادر پرواز، تجمعات هنگام تخلیه مسافران را کنترل کند/ 'بازرسی بدنی' احتمال خطر ابتلا به کرونا را افزایش می‌دهددر گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ درخواست وزارت بهداشت از سازمان هواپیمایی برای روشن نگه‌‌داشتن سیستم تهویه‌ هواپیما تا زمان خروج آخرین مسافر/ کادر پرواز، تجمعات هنگام تخلیه مسافران را کنترل کند/ 'بازرسی بدنی' احتمال خطر ابتلا به کرونا را افزایش می‌دهد