آخرین خبرهای سه‌شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ | DW | 13.10.2020

22/07/1399 09:16:00 ق.ظ

اکبر عالمی مجری برنامه‌های سینمایی، عکاس، مستندساز و منتقد بامداد سه‌شنبه در پی ابتلا به کووید۱۹ درگذشت. عالمی در سال‌های دهه ۷۰ با اجرای برنامه تلویزیونی 'هنر هفتم' به شهرت رسید. اکبر عالمی به هنگام مرگ ۷۵ سال داشت.

[۰۹:۳۳] کیوان امام‌وردی با شکایت ۳۰ دختر و به اتهام"فساد فی‌الارض" محاکمه می‌شود به گزارش روزنامه...

[۰۹:۳۳] کیوان امام‌وردی با شکایت ۳۰ دختر و به اتهام"فساد فی‌الارض" محاکمه می‌شود به گزارش روزنامه همشهری کیوان امام‌وردی، متهم به تجاوز و آزار جنسی شماری از زنان، به اتهام"فساد فی الارض" به زودی در دادگاه انقلاب تهران محاکمه خواهد شد.

این روزنامه گزارش داده حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در دیدار با مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی اعلام کرده متهم به"تجاوز به بیش از ۳۰۰ دختر طی ده سال" اعتراف کرده است. به گفته رحیمی با این حال از این تعداد"تنها حدود ده نفر حاضر به حضور در دادسرا و شناسایی متهم" شده‌اند. یکی از نمایندگان تهران به همشهری گفته پلیس در تفتیش منزل کیوان امام‌وردی فیلم‌هایی را"از تجاوز به ۴۶ دختر" کشف کرده است.

پرونده کیوان امام‌وردی در شعبه سوم دادسرای امنیت اخلاقی تهران تحت رسیدگی است و تا کنون حدود ۳۰ دختر از او شکایت کرده‌اند. سرخط مهمترین خبرهای صبح سه‌شنبه ۲۲ مهر - دونالد ترامپ روز دوشنبه با حضور در میان هوادارانش در فلوریدا مبارزات انتخاباتی خود را از سر گرفت.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

لطفآ برای دوستان شر کنید تشکر راستی این داروی کرونا رو چگونه مصرف میکنید زالو صفتان بابا تو که همه چیت داره فرق می‌کنه از ریاست جمهوری تا ماسک زدنت جان خودت این آخر دولتم رها کن برو خودمون کمتر تر می‌زنیم بهش شبیه به شورته فکر کنم این یک شرت بوده از وسط بریدنش کش بهش وصل کردن 🤣🤣🤣 شورت کیه؟ اين ماسك رو بايد اينطوري بزنه!

آخرین خبرهای دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ | DW | 12.10.2020علی باقری کنی دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت اسامی این اشخاص حقیقی و حقوقی در اختیار دادستان تهران قرار گرفته است تا طبق قانون تحت تعقیب قرار گیرند. دارائیهای این چند نفر امریکایی ها باید درقرض الحسنه های ایران بلوکه بشه فقط بشینید پیک شماری کنید نه دارو می خرید نه ونتیلاتور می گیرید نه بیمارستان صحرایی می زنید نه واکسن آنفلانزا میارید نه برای واکسن کرونا ثبت نام و پیش خرید می کنید نه معوقات پرسنل بیمارستانی رو میدید نه یک میلیارد یورو بودجه کرونا رو میارید نه مشاغل رو نوبت کاری می کنید نه ...!

رسما شورت زده به ریشش آقای روحانی چون به گوه خوری و اظهار نظرات گوه_ربار عادت دارن مجبور شدن از پوشک_بچه برای جلوگیری از خرابکاری بیشتر دهانشون استفاده کنن بخدا که متفاوت نیست، سوال هم نداره، عجیب هم نیست البته در مقابل چیزهایی که مملکت هر دقیقه اتفاق می افتد. این جور چیزها صرفاً برای تلطیف فضاست. شبیه پوشک بچه

شورت اسلیپه Moriyarty1 ..😂😂😂😂شورت و سوتین و پوشک زنشو به دهن پوزش بسته این چرا شورت گذاشته رو دهنش؟😐🤣 اما آمار کرونا به شدت همچنان افزایش یافت همین زنان هستن که با دوچرخه_سواری باعث تحریک_مردان و گناه شدن و آلمان به خاک سیاه نشسته به خاطر همینه که ما وضعیتمون از آلمان بهتره چون نمیذاریم زنان دوچرخه سوار بشن و عامل گناه و تحریک مردای با ایمان و خداپرست بشن تبعیض_جنسیتی_خداوند

آلمان یه کشور فوق العاده جذابیه

آخرین خبرهای یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ | DW | 11.10.2020تلاش بیهوده چپ‌بیمار برای دروغ پراکنی. ارامنه بهترین دوست و همراه ما در همه ی ادوار بوده و هستند و با جمهوری باکو به توافق رسیدند . شما بازنده ی داستان نفرت پراکنی هستید. فیک اول اينكه چيزي كه عوض داره گله نداره دوما ارامنه اعلام كردن كه به هيچ عنوان هيچ هدف مسكوني رو نخواهد زد، سوما بعد ١٥ روز بمباران استپاناكرت و شهرهاي ديگه جمهوري_آرتساخ من نديدم خبر مشابهي كار كنيد در آخر اينكه يكم حرفه اي و صادقانه كار كنيد این عکس که مربوط به هفته قبل است! آذربایجان قصد دارد با مقصر جلوه دادن ارمنستان، آتش جنگی که اردوغان راضی به خاتمه آن نبود را مجددا شعله ور کند.

بهتر است بگوی بسیجی دانشگاهی بسیجی رو حتما لابه لای کلمات همیشه جا کنید. هیچ دانشجو عاقلی پای حرفهای این مردک نمیشیند. آمار تولید مثل خارجی‌های پناهنده از سوریه و افغانستان جای همه را پر میکنه نگران نباشید ما بیایم؟ ای عقل، خجل ز جهل و نادانی ما، در هم شده خلقی ز پریشانی ما، بت در بغل و به سجده پیشانی ما، کافر زده خنده بر مسلمانی ما

بیایم؟! بیمار روانی جنسی ! زن و شکم .. تمام دنیای یک آخوند !! مغز ، تعطیل .. خاک بر سر کسانی که به حرف این آخوندها گوش میدن و اظهاراتش را قبول میکنند. بین زن و مرد هیچ فرقی وجود نداره. این دین و خدای این آخوندها هستند که از تبعیض حرف میزنند و عمل میکنند. دو زن شاهد برابر یک مرد شاهد یعنی چی؟ پیمان_نوین

استاد اعلم! اصلن تبعیض جنسیتی معنا ندارد ، اگر آنرا به غلط تبعیض فرض کنیم آنوقت خداوند بین گوش و بینی تبعیض قائل شده است ! همینطور که این دو عضو متفاوت هستند ، آن دو ! نیز دو عضو متفاوت هستند که هر دامشان برای صاحبانشان ارزشمند هستند . چه تبعیضی !؟ شما گوساله‌ها که تبلیغ این شامپانزه رو می‌کنید جاتون تو طویله است.

او افزود که در اسلام هم زن و مرد حقوق انسانی مشترک دارند و تفاوت‌ها در 'نوع تکالیف' است. علم‌الهدی که از مخالفان سرسخت دوچرخه‌سواری زن‌ها در مجامع عمومی است، موافقت خود با دوچرخه سواری آنها را مشروط به دو نکته کرد: «نباید بگونه تبرج جاهلیت و محرک مردها رخ دهد.»

خبرهای خوش از واکسن ایرانی کرونا / تزریق نیروهای جدید به بیمارستانها از هفته آیندهوزیر بهداشت با اشاره به شرایط بسیار سخت کرونا و اهمیت رعایت موارد بهداشتی و دستورالعمل ها از سوی مردم، در عین حال درباره واکسن کرونا ایرانی گفت: خبرهای خوشی از واکسن دارم و به مدیرکل روابط بین الملل دستور دادم به سازمان جهانی بهداشت اعلام کنند که ما فازهای مطالعاتی واکسن را تا کجا رسانده ایم. به این ترتیب پیشرفت واکسن را به عنوان حرکت عظیم ملی به گوش جهانیان خواهیم رساند. مثل مستعان؟؟؟ بسه شامورتی بازی 🤣🤣

روحش شاد به هر دری میزنید که از نشر خبر ایمیلهای حاجیه هیلاری کیلنتون فرار کنید، اروپا کلا سکوت اختیار کرده، تا دیروز راجب جوراب ترامپ خبر میزدید چی شد یکدفعه سرتون را از آمریکا برگرداندید؟ اعدام نکنید بندازیدتو قیرداغ این روزنامه گزارش داده حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در دیدار با مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی اعلام کرده متهم به 'تجاوز به بیش از ۳۰۰ دختر طی ده سال' اعتراف کرده است.

اینفوگرافی| آخرین نظرسنجی‌ها از انتخابات آمریکا - 11 اکتبر21 روز مانده به انتخابات آمریکا و بایدن کماکان از ترامپ پیش است. به نظر می‌رسد آمریکایی‌ها انتخاب خود را انجام داده‌اند.

پرزیدنت ترامپ و جو بایدن موافقت کردند که در آخرین مناظره در نشویل شرکت کنند🔺پرزیدنت ترامپ و جو بایدن موافقت کردند که در آخرین مناظره در نشویل شرکت کنند ⚡️پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، ۱۰ روز دیگر در دومین و واپسین مناظره انتخاباتی خود در شهر نشویل شرکت خواهند کرد. این همه تضاد و کنتراست چجوری ممکنه ؟! بالاخره آمریکا پولدار تر شده یا فقیر تر ، طبق چه سندی ؟ بالاخره این حجم از اتحاد اعراب با اسرائیل خوبه یا بد ؟! به اضافه ی تحریم ایران منطقه و جهان رو آرام کرده یا پر تنش ؟! ج.ا ضعیف شده یا قوی ؟! ترامپ مالیات داده یا نه ! چرا هیچ سندی نیست ؟ گفتم که! از نقش جیمی کارتر در انقلاب ایران صحبت کنید.

آخرین آمار تلفات انفجار گاز شهری در اهواز / پایان عملیات امداد و نجات