آخرین خبرهای دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 17.08.2020

27/05/1399 09:02 ق.ظ

محمدرضا حدادی روز چهارشنبه 'اعدام خواهد شد' پدر محمدرضا حدادی از اعدام او در روز چهارشنبه ۲۹ مرداد (۱۹ اوت) خبر داد. او به دویچه‌وله گفت: «پسرم از زندان تماس گرفت و گفت روز چهارشنبه اعدام خواهد شد و ما می‌توانیم برای دیدار خداحافظی به ملاقاتش برویم.»

[۱۰:۲۰] محمدرضا حدادی روز چهارشنبه"اعدام خواهد شد" پدر محمدرضا حدادی از اعدام او در روز چهارشنبه ۲۹ مرداد (۱۹ اوت) خبر داد.

او به دویچه‌وله گفت: «پسرم از زندان تماس گرفت و گفت روز چهارشنبه اعدام خواهد شد و ما می‌توانیم برای دیدار خداحافظی به ملاقاتش برویم.»

محمدرضا حدادی در زندان عادل‌آباد شیراز زندانی است. او متهم است در سال ۱۳۸۲ در جریان یک سرقت مرتکب قتل شده است. حدادی در آن زمان ۱۵ سال داشت. محمدرضا حدادی در تحقیقات اولیه و در دادگاهی که در آبان ۱۳۸۲ برگزار شد به سرقت و قتل اعتراف کرده بود، اما در همان ماه طی نامه‌ای به دادگاه نوشت که یکی از متهمین با وعده پرداخت پول از او خواسته با توجه به صغر سن، ارتکاب قتل را به عهده بگیرد.

او مدعی شد فریب متهم دیگر را خورده و در ارتکاب قتل نقشی نداشته است. در ۱۷ سال گذشته تلاش برای کسب رضایت خانواده مقتول موفقیت‌آمیز نبوده است. بر اساس قواین کیفری ایران لغو حکم قصاص با موافقت اولیای دم ممکن است. headtopics.com

ادامه مطلب:
dw_persian »

آخرین خبرهای دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 10.08.2020

آخرین خبرهای شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 15.08.2020

آخرین خبرهای یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 16.08.2020

آخرین آمار ویروس کرونا در جهان؛ جایگاه ایران کجاست؟جزیره ابوموسی در خلیج فارس تنها نقطه سبز و بدون ویروس کرونا در ایران بود که به نقطه زرد یعنی با خطر متوسط بیماری تبدیل شد.

آخرین وضعیت سلامت محمدرضا شجریانآخرین وضعیت سلامت محمدرضا شجریان در اطلاعیه بیمارستان جم آمده‌است: استاد عزیزمان امروز فشار خون پایدار وضعیت تنفسی بهتر ولی سطح هوشیاری ایشان تغییری نکرده است و همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان جم تحت نظر تیم پزشکی هستند

آخرین دیکتاتور اروپا در محاصره زنان سفیدپوشآندری 33ساله یکی از معترضانی که روزهاست خیابان‌های مینسک را رها نکرده‌اند در مصاحبه با بی‌بی‌سی می‌گوید: «برای اولین بار است که می‌توانم در زندگی‌ام آزادی را نفس بکشم.» این حس مشترک بسیاری از معترضان به انتخابات بلاروس است. آنها معتقدند پس از 26 سال حکومت لوکاشنکو بر این کشور تغییر در راه است.