آخرین خبرهای یکشنبه هشتم دی ۱۳۹۸ | DW | 29.12.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وثیقه ۱۰۰ میلیونی برای کاوه مظفری و بی‌خبری از وضع سایر بازداشت‌شدگان پنجم دی‌ماه

حساب توییتری بیدارزنی خبر داده است که از خانواده کاوه مظفری ۱۰۰ میلیون تومان وثیقه برای آزاد کردن او از زندان خواسته شده است. بیدارزنی هم‌چنین نوشته است که از وضع جلوه جواهری و فروغ سمیع‌نیا که آنها نیز روز پنجم دی بازداشت شدند اطلاعی در نیست. هرسه آنها از کنشگران مدنی و فعالان حقوق زنان‌اند.

تعداد دقیق دستگیرشدگان هنوز روشن نیست ولی اخبار گوناگون حاکی از بالا بودن شمار کسانی است که در این روز دستگیر شدند. سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی بیانیه وزارت خارجه فرانسه درباره فریبا عادلخواه را"اقدامی مداخله‌جویانه" و درخواست فرانسه را"فاقد مبنای حقوقی" توصیف کرد. به گفته عباس موسوی، خانم عادلخواه تبعه ایران است و به اتهام"ارتکاب اعمال جاسوسی" بازداشت شده و «وکیل وی از جزییات پرونده اطلاع داشته و پرونده وی توسط قوه قضائیه در دست بررسی است.

این تندباد روز چهارشنبه مناطق مرکزی فیلیپین را درنوردید. سرعت وزش باد به ۲۰۰ کیلومتر در ساعت هم رسید."فانفون" که روز شنبه از فیلیپین خارج شد، علاوه بر مناطق روستایی، به مناطق توریستی هم آسیب سنگین وارد کرد.مدیر شبکه رادیو-تلویزیونی WDR آلمان به خاطر محتوای یک برنامه طنز با موضوع محیط زیست از مخاطبان پوزش خواست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

داعشی جاعشی ارزشی خوبش فقط مرده شده و به خاک سپرده شده هست

دفعه دیگه بیت رهبری رو می‌زنه یک صدای جانانه وحشتناک رو به گوش خامنه ایی یادگار می گذاره

خداوندا شکر

بالاخره بعد كلي خبر بد يه خبر خوب هم شنيديم تا جيگرمون حال بياد . تعدادي كفتار از كره زمين كم شد به لطف خدا

جنگ جهانی سوم

بکشی جانیان قاتل اسلامی و غرب غارتگر، همدیگر را پاره پاره کنید

نگفتم؟!

حالا این بزن اون بزن چه شیر تو شیری شده تو عراق ....بابا دعوا بسته بخوابین تا فردا صبح ...مسواک بوس لالا لالا😚😚😛😛

درود بر ترامپ آفرین

زودتر از این ها باید این کار رو انجام می‌داد آمریکا

کی بود میگفت دوران بزن و در رو تمام شده است

خودشان درست کردند و حال توش گیر کرده اند

بدرک واصل شدنند

خدا را شکر🙏🏻 حال کردم😁

یک آمریکایی معادل یک تیپ. با دم شیر بازی کردن این عواقب را هم دارد. آمریکا هم گوش عراق را کشید و هم هشدار را به جمهوری اسلامی داد.

🙏🙏

💖💖💖

عرضه تامین گوجه فرنگی رو هم ندارند

Persian dw is worse than persian BBC. I am sure in a situation that everybody is running for his life it does not make any sense to read a report of increased tomato prices. My goodness!!!

در كشوري كه معترضان معيشتي و حق خواهان اجتماعي را به رگبار ميبندند و بر آنها برچسب ميزنند حقوق بشر چه معني ميده اينا يا نميدونن حقوق چيه يا نميدونن بشر چيه يا ميدونن اما شرف و وجدان را بلعيده اند

از اول رییسی میخاسته پست اشغالتری داشته باشه چه دلشان خوشه فکر نابودی رژیم را درسر پوکشون ندارند چه خیالهایی درسر دارند

خدا رو شکر

بجایش یکی بدتر و تازه نفس اومده !

کشیدن کناربرن پیش فراماسونریهای دیگه عشق وحال کنن. Mission complited

قطره ای از نحسی رژیم کم شد. واقعا انگلستان کمبود شخصیت داشته در تاریخ

میره یه جا دیگه مفت خوری ...

Yasmin4freedom دقیقا!!!!!! بایدهمه مراکزشون روبه آتیش بکشیم!!!! هرآخوندو بسیجی های رژیم رو گیربیاریم زنده زنده بسوزونیمشون وفیلمش رو بکذاریم تا همهوطن فروشای جاکش رژیم جنایتکارسرنوشت خنجرزنی به ملت وپرپرکردن جوانان ماروببینن!! مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی

خاک تو سرت لاریجانی

به كشتار ها چشم پوشى كرد.دستش تو جنايت كشتارها ست. اسمش تو ليست محاكمه شونده ها ست. اگرم قصد فرار از كشور رو داشته باشه هر جا با خانواده اش قايم بشه، مردم پيداشون مى كنند،برميگردوننشون و محاكمه اشون مى كنند!كل نظام ج اسلام ى ديكتاتور و فاسد و بازوهاى سركوب آن: ارتش بسيجى سپاه

واقعا دویچه وله فارسی را چه کسی اداره می کند و به کجا می رود؟

بازیکن ِ لوسیفر تعویض شد.

جاهلان اشرار شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم غاصب و اشغالگر، عین هم جاهل و یکدست نژادپرست و نژادپرستانه بر ایرانیانند جز شکلشان هیچ فرقی با همدیگر ندارند.

یعنی آخرین لاریجانی هم ریشه اش را زدن علی هم که در انتخابات حق شرکت ندارد یکی یکی برادر ها وارد حصر بیت میشوند

استعفا معنی ندارد باید برکنار شوند وپست ازیک انگل زاده به انگل زاده بعدی می رسد

فرقه فارسیسم غاصب اشغالگر باسردمداری خامنه ای با این گشتارسراسری ایرانیان به نقطه برگشت ناپذیر رسیده درحال انفجار و سقوط فروپاشی است دیگر توان بازسازی خود ندارد چون هویت دروغین و علوم بی استعدال بی منطق فارسیعربی با سیستم حکومتی فتنه سازی بازی بافکرها از بیخ بن بنیانش باطلست.

خاک بر سر مسئولینی از قوه قضاییه ایران که حتّی توانایی بیان حقیقت را ندارند. من 18سال قاضی بوده‌ام، بیش از 90% قضات ایران از لحاظ اخلاقی سالم هستند. این وزارت اطلاعات است که از طریق مُخبرین و همکاران خود در قوه قضاییه، سازمان زندان‌ها و بخشی از قوه قضاییه را به گَند کشیده است.

مردم علی آباد هم از دست رژیم در امان نیستن

اینا تو مدرسه به کودکان تجاوز می کنن! خودتون دیگه بفهمین تو بازداشتگاه و زندانی که دست اشرار اداره می شه چه اتفاقاتی می افته

چی هست این شبکه؟ سابقه‌اش چیه؟ هرجا هرچی بگه مثل شبکه‌های آمریکایی و عربستانی تکرار میکنید؟ کو مستنداتش؟

چه گهی می‌خورن نهادهای حقوق بشری پس

می خواهد از اینترنشنال و منو تو عقب نمانید

هر دم از این باغ بری میرسد😵

اینا دیگه چه حیوان های کثیفی هستند به بچه های کوچیک هم رحم نمی کنند . لعنت خدا بر هر چی ظالمه .

تشگیلات جاهلیت تحمیلی و احزاب و اپوزیسیونهای داخلی و خارجی و حکومت اشرار شئونیزم فرقه فارسیسم‌ غاصب و اشغالگر با این وضعش در حال سقوط و فروپاشی است بزودی ورودی و خروجی گمرکات و لیگ فوتبال کشور وو....همه بسته و تعطیل میشوند.

رفته زیارت ولایت امر حضرت پوتین

حوزه علمیه لاکچری ساخته اند

پخش سفره انقلاب ...

رفت دیگر کجا را تقدیم روسیه کنه؟

یا بیت یا لبنان/سوریه/یمن/عراق

👇👇👇👇

تو جیب‌های ته نداشته همشون ک بین هم تقسیم کردند و ب ریش ملت هم خندیدند‼️😡 دزدهای کثیف😪

فلسطین و سوریه و عراق و یمن!

نیویورک راش ندادن،قهر کرده میره روسیه

در پی تشکیل لشگر گرسنگان اسلام هستنند

ريديم به اسلام كصكش خامنه اى و محمد بچه باز جاكش تازى

تنها آرزوی همگانی مردم ایران، سقوط دیکتاتوری هستش

اين خانم همونيه كه اصرار داشت زنان در جمهوري اسلامي خوشخال و آزاد و راضيند، براش خوبه چند صباحي ازين آزادي لذت ببره

خجالت هم نمی کشند بابا چرا الکی گروگانگیری می کنید .خوبه اونا هم ایرانی های حاضر در فرانسه را گروگان بگیرند . اتهام جاسوسی زدن که کاری ندارد .منتها به خورده شرف و وجدان داشتن خیلی خوبه.

😭😭😭😭😭

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین خبرهای شنبه هفتم دی ۱۳۹۸ | DW | 28.12.2019همونقدری که رژیم ایران از مردمش می ترسد؛ چند برابرش مردم ایران از شما می ترسند چون در هر کشوری که شما حضور داشتید جز ویرانی وکشتار چیزی نصیب مردم آن کشور نشده؛ البته نفتش نصیب شما شده و همین کافیست... ايراني هاي مقيم المان و امريكا بزودي براي ايجاد اغتشاش و حملات تروريستي در غرب اماده ميشوند و كشورهاي غربي را فتح خواهند كرد جنبش_نفوذ_ايرانيان_براي_فتح_جهان
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت مذاکره با استراماچونی از زبان خلیل‌زادهسرپرست باشگاه استقلال: همراه رضایی به قطر خواهیم رفت، از خطیر خواسته‌ایم تا در دوحه در جلسه مشترک با مدیر برنامه استراماچونی حاضر شود تلاش همه این است که خروجی این جلسه باب میل هواداران باشد خواسته هواداران را می‌دانیم و برای محقق کردن آن تلاش می‌کنیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدئو؛ آسیایی‌ها آخرین خورشیدگرفتگی سال ۲۰۱۹ را رصد کردندآخرین خورشید گرفتگی سال ۲۰۱۹ بامداد پنج‌شنبه ۲۶ دسامبر (۵ دی) در بخش‌های وسیعی از آسیا مشاهده شد. این خورشیدگرفتگی به «حلقه آتش» معروف بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت طرح تدقیق نقشه گسل‌ها به روایت تصویر/ قرار گرفتن بخشی‌از یک گسل در حیاط ویلای شخصی!گروهی از محققان سازمان زمین‌شناسی به منظور تهیه نقشه‌های دقیق از گسل‌های شهر تهران در حال انجام مطالعات میدانی بر روی گسل‌های ۷ کلانشهر هستند و در بخش مطالعات میدانی تهران اقدام به سن‌سنجی ۱۳ گسل فعال تهران کردند که به گفته آنها بخش بسیار زیادی از حرایم این گسل‌ها تصرف شده، به گونه‌ای که بخشی از گسل شمال تهران در یکی از ویلاهای شخصی واقع در جنب واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد قرار گرفته است. تو تصویر حیاط ویلاست یا زمین غصبی منابع طبیعیه؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای شنبه هفتم دی ۱۳۹۸ | DW | 28.12.2019همونقدری که رژیم ایران از مردمش می ترسد؛ چند برابرش مردم ایران از شما می ترسند چون در هر کشوری که شما حضور داشتید جز ویرانی وکشتار چیزی نصیب مردم آن کشور نشده؛ البته نفتش نصیب شما شده و همین کافیست... ايراني هاي مقيم المان و امريكا بزودي براي ايجاد اغتشاش و حملات تروريستي در غرب اماده ميشوند و كشورهاي غربي را فتح خواهند كرد جنبش_نفوذ_ايرانيان_براي_فتح_جهان
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

معشوقه شاه و نجات‌بخش شهبانو | DW | 29.12.2019۲۹ دسامبر ۱۷۲۱؛ ۲۹۸ سال پيش در چنين روزی مادام پمپادور در پاريس زاده شد. او از موقعيتش برای پشتيبانی از فرهيختگان منتقد بهره می‌گرفت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »