آخرین خبرهای جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 21.08.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پزشکان روسی: ناوالنی قابل انتقال از بیمارستان نیست پزشکان روسی می‌گویند، آلکسی ناوالنی، منتقد سرسخت سیاست‌های دولت ولادیمیر پوتین که به دلیل 'مسمومیت احتمالی' در حال اغما به‌سر می‌برد قابل انتقال از بیمارستان اومسک در سیبری نیست.

وزارت اطلاعات ایران با انتشار بیانیه‌ای از آزادی سه صیاد بلوچ ایرانی که در سال ۱۳۹۴ در سومالی به اسارت گروه"الشباب" درآمده بودند خبر داد.

به گزارش"دیلی صباح"، انور قرقاش گفت، وقتی توافق عادی‌سازی روابط امارات و اسرائيل امضا شود"ابوظبی در تل‌آویو بر اساس توافق بین‌المللی برای راه حل دو کشور [کشور اسرائيل در کنار فلسطین] سفارت خواهد داشت." به گزارش رویترز، یمن از سال ۲۰۱۴ که حوثی‌ها کنترل صنعا، پایتخت این کشور را بر عهده گرفتند و تلاش کردند بخش‌هایی از شمال کشور را به دست بگیرند گرفتار درگیری‌ است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری رویترز به نقل از این پزشک، مقام‌های بیمارستان برای انتقال ناوالنی به فرودگاه همکاری خواهند کرد. او افزود این انتقال تا ساعاتی دیگر انجام خواهد شد.

به گزارش رویترز، مایک پمپئو در گفت‌وگو با 'فاکس نیوز' ابراز تأسف کرد که متحدان آمریکا از تلاش این کشور برای فعال کردن مکانیزم_ماشه و بازگرداندن همه تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران، از جمله تحریم‌های تسلیحاتی حمایت نکردند.

رئیس جمهور ترکیه این میدان را قسمتی از منابع بزرگتر انرژی خواند و احتمال داد منابع گازی بیشتری در این دریا کشف خواهند شد.

طبق نتایج این مطالعه تحقیقاتی که در مجله معتبر 'لانست' منتشر شده، این جهش ژنتیکی بر شدت این بیماری تأثیر گذاشته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین خبرهای چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 19.08.2020سخنگوی دادستانی در مورد این سوانح به هفته‌نامه فوکوس گفت: «طبق دانسته‌های فعلی، این یک حمله با انگیزه اسلام‌گرایانه بود.»
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای پنج‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 20.08.2020او دیروز نیز از بازداشت داوطلب منتشر‌کننده سئوالات کنکور هنر خبر داده و گفته بود، داوطلب مبتلا به کرونا که در محل جداگانه‌ای آزمون می‌داد، این سئوالات را با بردن گوشی همراه خود به جلسه آزمون در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین آمار دریافت کنندگان کارت کنکور اعلام شد/انجام گندزدایی حوزه های امتحانی امروزسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از صدور بیش از ۹۴۰ کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون سراسری ۹۹ خبر داد و گفت: آزمون داوطلبان گروه آزمایشی علوم انسانی و فنی از صبح فردا آغاز می شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام کتب درسی در تمامی دوره های تحصیلیمهلت ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۴۰۰ که برای تمامی دوره های تحصیلی تا ۳۱ مردادماه تمدید شده بود امروز به پایان می رسد و دانش آموزان جامانده تا آخر امروز فرصت دارند نسبت به ثبت نام کتاب درسی خود اقدام کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت صید ترال در آب‌های جنوب/ آیا حضور خارجی‌ها صحت دارد؟معاون صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات ایران گفت: در حال حاضر 21 فروند شناور در آب‌های خلیج فارس در استان بوشهر به روش ترال میانه و 9 فروند در آب های دریای عمان در شهرستان چابهار در حال صید به روش ترال کف هستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت دستگیری منتشر کنندگان سئوالات کنکور/قطع اینترنت برخی حوزه ها به درخواست سازمان سنجشرئیس سازمان سنجش آموزش کشور از دستگیری تمامی منتشر کنندگان سئوالات آزمون دو روز قبل کنکور به جز یک نفر از این افراد خبر داد و گفت: کلید سئوالاتی که در فضای مجازی از آزمون امسال منتشر شده جعلی است و به داوطلبان اطمینان می دهیم آزمون امسال با سلامت کامل برگزار می شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »