آخرین خبرهای شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ | DW | 06.06.2020

17/03/1399 09:21 ق.ظ

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به ۶ میلیون و ۷۴۰ هزار نفر رسید به گزارش دانشگاه جانز هاپکینز شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان صبح شنبه ۱۷ خرداد (۶ ژوئن) به ۶ میلیون و ۷۴۰ هزار و ۲۳ نفر رسیده است.

[۱۰:۵۰] شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به ۶ میلیون و ۷۴۰ هزار نفر رسید به گزارش دانشگاه جانز هاپکینز شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان صبح شنبه ۱۷ خرداد (۶ ژوئن) به ۶ میلیون و ۷۴۰ هزار و ۲۳ نفر رسیده است.

آمریکا با یک میلیون و ۸۹۷ هزار و ۸۳۸ مورد ابتلا و ۱۰۹ هزار و ۱۴۳ مورد فوتی بیشترین شمار قربانیان ویروس کرونا را دارد.

مطابق آمار اعلام شده برزیل با ۶۱۴ هزار و ۹۴۱ نفر، روسیه با ۴۴۹ هزار و ۲۵۶ نفر، بریتانیا با ۲۸۴ هزار و ۷۳۴ نفر، اسپانیا با ۲۴۰ هزار و ۹۸۷ نفر، هند با ۲۳۶ هزار و ۶۵۷ نفر، ایتالیا با ۲۳۴هزار و ۵۳۱ نفر، فرانسه با ۱۹۰ هزار و ۱۸۰ نفر، پرو با ۱۸۷ هزار و ۴۰۰ نفر و آلمان با ۱۸۴ هزار و ۹۲۴ نفر ده کشور با بیشترین آلودگی به ویروس کرونا هستند.

شمار درگذشتگان بر اثر بیماری کووید ۱۹ در سراسر جهان نیز به ۳۹۴ هزار و ۹۸۴ رسیده است. [۰۹:۳۰] سرخط مهم‌ترین خبرهای صبح ‌شنبه هفدهم خرداد - سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد اعلام کرد که پیش‌نویس قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران در اختیار روسیه، بریتانیا، فرانسه و آلمان قرار گرفته است. کلی کرافت تصریح کرد که بزودی این پیش‌نویس در اختیار همه پانزده عضو شورای امنیت قرار خواهد گرفت. کرافت خواستار پیوستن چین و روسیه به اجماع جهانی در خصوص سیاست‌های جمهوری اسلامی شد.

ادامه مطلب:
dw_persian »

جووون کسکش مادرسگ دلقک و عنتر دیکتاتور سیاه پوش، پدیده اثبات نظریه داروین. آماده آمدن و تر زدن به صحنه است!. انجمن حجتیه (عنتری نژاد، مصباح یزدی....)هزار برابر از ولایتمداران خطرناک تر و نابودگرتر هستند، هوشیار باشید. مرگ_بر_خامنه_ای فرقه_تبهکار کرونا ایران آمریکا جاویدشاه به به بر این مژده گر جان فشانم رواست دولت پاکدستان ۲

ممتوتی نیا دیگه کسی رای نمیده حتی اگه پیغمبر بیاد وساطت کنه ✌️ دیگه جایی برای خراب کردن برات نذاشتن میخوای بیای بری تو کجا برینی مموتی بستگی داره منظورش از کمک چی باشه؟ پول رسوندن به گروه تروریستی انتیفا،یا کمک کردن به نهادهای مستقل مدنی که اعتراضات بدون خوشنت رو رهبری میکنن

آخرین خبرهای جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ | DW | 05.06.2020ایکاش ما ایرانیان هم میتوانستیم ، نه به دلیل صرفه جویی ؟! بلکه ممانعت از جنایات و دُزدیها و فساد و ویرانگریهایِ بیشتر ، درب این حکومت اِشغالگر و انتخاب نشده توسط ملت را از اساس گِل بگیریم و ملت و مملکتی را از تعرض بیشتر و به قهقرا رفتن حفظ کنیم !!! ایکاش یعنی اینکه دارن سفارتشونو در کشورای بی اهمیت میبندن ایران شده خاک بر سرتون با کشورداریتون عوامل رادیو فردا و صدای آمریکا ماسستتون را کیسه کنید ،رئیس عوض شد.

یه سوراخ ریزی چیزی زدن توش با سرنگ اسید ریختن. بازش کنن توش سولفات گوزیوم پیدا میکنن. خدا میدونه با کی چه معامله‌ ای کردن اونوقت این خودش نژادپرستانه نیست ؟ باید بیت بنی آدم اعضای یک پیکرند رو میذاشت ، شاید زیادی طویل میشد ! انشالاه از این بدتر میشه وضعیت ایران حالا مونده اين چرا هر كاري اربابش ميكنه سريع تقليد ميكنه پدر ترس بسوزه اخر خوشي واست نميبينم بولسونارو

بجای سازمان جهانی بهداشت یقه چین بگیرید ! آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. امام خمینی ره لينك يك خبر ديگه را گذاشتى !!! تقلید از امریکا

آخرین وضعیت غلظت چربی خون ایرانیان/عوامل ابتلا به چربی خون بالامعاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ضمن تشریح وضعیت غلظت چربی خون ایرانیان، از مشارکت محققان ایرانی در مطالعه جهانی بررسی روند تغییرات چربی خون در ۲۰۰ کشور دنیا خبر داده و اطلاعات ایران را یکی از قوی ترین و وسیع ترین داده های این مطالعه و حاصل دقیق ترین و مهمترین مطالعه چربی خون ایرانیان توصیف کرد.

آخرین آمار ابتلا به کرونا در چین و کره جنوبی

آنقدر می‌نوشت كه نمی‌شد نخوانی | DW | 05.06.2020شانزده خرداد ۱۳۸۷؛ ۱۲ سال پيش در چنين روزی نادر ابراهيمی در تهران درگذشت.

وکیل جورج فلوید: فلوید قربانی پاندمی نژادپرستی و تبعیض شد | DW | 05.06.2020در مینیاپولیس مراسم یادبود جورج فلوید برگزار شد؛ مردی سیاهپوست که در پی برخورد خشونت‌آمیز یک مأمور پلیس جان خود را از دست داد. وکیل خانواده فلوید در این مراسم مرگ او را ناشی از 'پاندمی نژادپرستی' در آمریکا دانست. فلوید قربانی مصرف الکل زیادشد امیدوارم این حرف وکیل خانواده جرج فلوید مبنی بر پاندمی بودن 'نژاد پرستی' درست نباشد.

جزئیات تبدیل پادگان 06 به بوستان ارتش +نقشه/شهرداری از درآمد هنگفتی چشم پوشی کردقرار است فردا شنبه آغاز عملیات تبدیل بوستانی بزرگتر از بوستان ملت در منطقه پاسداران تهران با حضور شهردار پایتخت کلید بخورد. بوستان 35 هکتاری در قلب خیابان پاسداران که سال هاست مردم آن را به نام پادگان 06 ارتش می‌شناسند؛ قرار است پس از انجام کارهای آماده سازی، درهای نرده ای آبی رنگش به روی مردم باز شود و اهالی پاسداران که بوستانی ندارند، صاحب پارکی 35 هکتاری شوند. خدا به خیر کنه، این منطقه پاسداران ترافیک فاجعه باری داره