آخرین خبرهای جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ | DW | 17.07.2020

27/04/1399 09:38 ق.ظ

تعداد مبتلایان شناسایی شده کرونا در برزیل از دو میلیون نفر گذشت بیشترین تعداد قربانیان کرونا در روز پنجشنبه ۲۶ تیر (۱۶ ژوئیه) متعلق به برزیل بود. یک هزار و ۲۹۹ نفر قربانی این بیماری شدند. بیش از ۴۳ هزار مورد ابتلای جدید نیز شناسایی شده است.

[۱۰:۱۵] تعداد مبتلایان شناسایی شده کرونا در برزیل از دو میلیون نفر گذشت بیشترین تعداد قربانیان کرونا در روز پنجشنبه ۲۶ تیر (۱۶ ژوئیه) متعلق به برزیل بود. یک هزار و ۲۹۹ نفر قربانی این بیماری شده‌اند.

بیش از ۴۳ هزار مورد ابتلای جدید نیز شناسایی شده است.

به این ترتیب مجموع افراد مبتلای شناسایی شده در برزیل از مرز دو میلیون نفر فراتر رفت. مجموع قربانیان به عدد ۷۷ هزار نفر رسیده است. در آمریکا نیز ۹۶۳ نفر در پی ابتلا به کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند. بیش از ۷۳ هزار مورد ابتلای جدید نیز در این کشور شناسایی شد.

در حال که مجموع قربانیان کووید-۱۹ در آمریکا از ۱۴۱ هزار نفر فراتر رفته است، بحث در مورد مرکز مسئول جمع‌آوری اطلاعات و آمار این بیماری ادامه دارد. کاخ سفید قصد دارد مسئولیت این کار را از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (سی‌دی‌سی) به وزارت بهداشت و خدمات انسانی (اچ‌اچ‌اس) منتقل کند. به گفته منتقدان این تصمیم می‌تواند با انتقال این وظیفه از یک بخش مستقل به دولت منجر به کنترل کاخ سفید بر آمار کرونا شود. headtopics.com

در هند نیز بیش از ۳۵ هزار مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا شناسایی شد و مجموع افراد شناسایی شده در این کشور از مرز یک میلیون نفر گذشت.

ادامه مطلب:
dw_persian »

آخرین خبرهای چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ | DW | 15.07.2020

آخرین خبرهای پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ | DW | 16.07.2020

آخرین قیمت‌ها از بازار ارزآخرین قیمت‌ها از بازار ارز امروز صرافی‌های بانکی هر دلار را به قیمت ۲۲ هزار ۲۵۰ تومان می‌خرند و به قیمت ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان نیز می‌فروشند که نرخ خرید دلار در مقایسه با دیروز ثابت مانده اما نرخ فروش آن ۲۰۰ تومان افزایش یافته است.

آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در کشورهای اوراسیاشمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در جمهوری آذربایجان، بلاروس، مولداوی، ازبکستان و تاجیکستان در حال افزایش است. - خبرگزاری آناتولی

آخرین آمار ویروس کرونا در کشورهای برزیل، مکزیک و هند

آخرین آمار ویروس کرونا در کشورهای برزیل، مکزیک و هندآخرین آمار ویروس کرونا در کشورهای برزیل، مکزیک و هند