آخرین خبرهای جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ | DW | 16.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اخطار ایران به طرف‌های درگیر در جنگ قره‌باغ در واکنش به اصابت چندین راکت جنگی به روستاهای مرزی ایران در آذربایجان شرقی، سخنگوی وزارت خارجه ایران به طرفین درگیر در جنگ قره‌باغ هشدار داد.

نماینده مجلس: دولت کمربند خود را برای مقابله با کرونا محکم ببندد

جلال‌زاده افزود: «در روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا باشگاه‌های ورزشی را تعطیل کردند اما بعد با کاهش آمار کرونا مجددا باشگاه‌ها بازگشایی شدند. این وضعیت درباره‌ی پاساژها و مراکز خرید هم وجود داشت. مردم به راحتی رفت و آمد کرده و حتی ترددهای غیرضروری و اضافی هم دارند. در چنین شرایطی با تجمعات، کرونا افزایش پیدا می‌کند».

در بیانیه وزارت دادگستری آمریکا این ایرانی"سید سجاد شهیدیان" و ۳۳ ساله معرفی و گفته شده،"او در انجام مبادلات مالی که ناقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران بوده نقش داشته است".اریکا مک‌دونالد، یکی از معاونان وزیر دادگستری آمریکا درباره نوع فعالیت سجاد شهیدیان گفت: «سجاد شهیدیان بنیانگذار و مدیر عامل یک شرکت خدمات مالی بوده که از شگردهای فریبکارانه برای دور زدن تحریم‌هایی که به صورت قانونی علیه ایران وضع شده‌اند، استفاده می‌کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

احتمالا تروریستی!!! نه بابا اینقدر سخت نگیر، نیتش خیر بوده. ------ همه دنیا را به کثافت کشاندند.

مرکل بیا دست پختت رو تحویل بگیر

شاگردهای خمینی پس از ۴۲ سال دارن تو فرانسه درس پس میدن،تیرباران مردم ایران به دستور خمینی در ایران خوب بود،اما درس پس دادن شاگردانش تو فرانسه بد؟ بالاخره آثار پذیرایی اون هندی زاده در فرانسه، یکی یکی آشکار میشه.

هر بلایی سرتون میاد حقتونه. فرد تحصیل کرده ایرانی با پذیرش دانشگاهی باید مدتها منتظر ویزا باشه و در نهایت ریجکت بشه اونوقت هزاران سوری و عراقی و افغانستانی و پاکستانی رو بدون شرط و شروط وارد کشوراتون کنین همین میشه دیگه. خلاصه نه تنها به خاورمیانه ریدین به کشورای خودتونم تر زدین.

سگی پاچه سگی دیگر گرفت

به بهانه آزادى بیان ! همه شهروندهای کشور چه در داخل یاخارج از مرزها درحالت بسیارخطرناکی قرارمیده ؟ ! این آقاى سبز وخامى كه درقصر اليزيه تمرگیده هنوز درک نکرده که توهین به دین مسلمانها،هندوها،بوذیها،یهودیها،مسیحیها یاهر دین اقلیت دیگری میتونه همیشه بسیار دردناک وفاجعه بار باشه

این هم فهمیدکه اخونداگندزندن به زندگی مون حال صداش درامده زیادخوشحال نشیداین ازدسته گرگهاست تولباس میش ۷ساله کدام گوری بودی که الان فتوامیدی بی خودی بخودبیا

بجای ساختمان سازی برای مردم دوای کرونا بخرید جنایتکارها روحانی رو اعدام کنید قاتل مردم کرونایی

اون معلم بیگناه هم قربانی سیستم اشتباه فرانسه شد! سوسیالیست های احمقی که خاورمیانه را اینجور به هم ریختند و این کثافت رو به ایران و منطقه زدند! فرانسه حقشه که ویران بشه به دست همون افکاری که خودش پرورش داد برای دیگران!

این حجت الاسلام رو نگید میمیرید!؟

کمی همدیگر رو اعدام کنند، بد نیست!

quoi?

من به روحانی رای دادم ولی الان به شدت از اعدام این خائن به آرمانهای ملت خوشحال میشم . آخوند کمتر زندگی بهتر .

Leader cannot be judge and does not have execution order privileges

بیخود که نمیگن رژیم_اعدام regimechange4iran

عاقبت شوخی با چیزی که شوخی بردار نیست !!!! جنایت از هر طرفی باشه محکومه ربطی هم به دین نداره.

بازی تندرو ، میانه‌رو دیگه خیلی وقته که مشتری نداره

ایشان از رهبری خرج نکنند

ملت به پا خیز , دین و ایمان در خطر است

با این یکی موافقم

نمایش جنگ زرگری ... بیشتر تباه شدن زندگی ها و ایندهامون ... 😏

عجب

کسانی که عبرت نمی‌گیرن خودشون تبدیل به عبرت میشن، این هلاک شده‌ی خبیث از گذشته عبرت نگرفته خودش تبدیل به عبرتی برای آینده‌گان شده، حالا کیه که از این هالِک عبرت بگیره؟

اسلام ناب محمدي نوش جانتان

نتیجه مماشات دولتهای اروپایی در چهل گذشته با آخوندهای قاتل و تروریست بهتر از این نمیتواند باشد. EU بخاطر شندرغاز منافع اقتصادی راه ورود ایدئولوژی جنایت بار آخوندی را به اروپا باز گذاشت و هر جنایتی که آخوندها بر علیه مخالفان ایرانی خود در کشورهای اروپایی انجام دادند، سکوت کردند.

🤣🤣 باااازم ایرانی ایگنورررر و ریجکت کنین .... جاکشاااا !؟ تازه این اولش هس ...

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

یا خدا

شاید هنوز زود باشه که اروپاییها بفهمند که اعتمادی باین مسلمانها نیست

از برکات اسلام نصیبش شده حالا مکرون بره دنبال بومی سازی اسلام تو فرانسه

گویا اروپا تازه از خواب بیدار شده.

این فهرست‌ها خیلی جالبند، لیست امریکا در خصوص ایران اسامی‌ای که اضافه کردند، سوال برانگیز بود. یعنی تا حالا تحریم نبودند؟!

مرحمت فرموده .....

ماکه نمی توانیم به روسیه برویم ونخواهیم رفت ولی روسها باین توافق قصددارندآرزوی پترکبیررا برای شنا درآبهای نیلگون خلیج پارس عملی سازند پس برما ملت ایران لازم است با این توافق مخالفت کنیم

درست مثل راه انداختن کشتارگاه اتمی بوشهر !!! ضمن اینکه برداشتن ویزا بخوره تو سر حکومت مافیایی پوتین . ما آرزو داریم به زودی با آزادی ایرانمان اراذل حکومت پوتین را از مملکت بریزیم بیرون و امیدوارم برای همیشه !!! راههای اینچنین نفوذی را بر روسها و چینیهای استثمارگر ببندیم 🙏🙏🙏

ORioTemOption Luiz Lima 17 will change Rio de Janeiro. Now we will have a conservative patriotic mayor to rule for everyone.

اخطار چرا؟ ببینید کدوم طرف زده، از طریق حقوقی حلش کنید جان؟ راکتارو خودتون ترانزیت کردین؟ اهان حله حله

سوال اینجاست که شلیک این موشک ها از سمت چه کسی است که جمهوری اسلامی آنقدر در برابر آن نرمش نشان میدهد و زیر سیبیلی رد می کند؟

ایرام تمبان خودشو نمیتونه بالا بکشه هشدارم میده 😅

نزدیکی ابادیها به منطقه جنگی و محاسبات و خطا در شلیک چنین پیامدهای غیر قابل اجتنابی دارد و چاره‌ای نیست

کار ساده ای اول ببینن راکت ها مال کدوم طرفه بعد اگه مال ایرانه مشکلی نیست ارمنستان دوست و برادره

دیگه همه دندان‌های ج.ا رو شمردن و می‌دونن طبل تو خالیه جوری که کشورهای کوچکی چون ارمنستان و آذربایجان اخطارهای ج.ا رو به هیچ می‌گیرن

ایران عزیز که فقط بلده هشدار بده و دیگر هیچ

باید دید اصلا شلواری مونده که روش کمربند رو محکم کنن؟

ادم هم میخاد زندانی بشه تو امریکا باشه ، والا

پیمنت۲۴

پان خر ها و پانترکها و تورکهای حرومزاده آدمخوار آذربایجانی رو ببینید . جرامزاده ها به سر بریدن روی آوردن. وقتی عرضه جنگ ندارن و سر جسدها رو میبرن

بابا اقتدار!!! حرومزاده ها فقط زورشون به زن و بچه مردم میرسه!!

عرامنه اشغالگر دارن مارو تحریک میکنن تا ایروان رو از شر اونها آزاد کنیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین خبرهای چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ | DW | 14.10.2020کجا بیام. بین شما جماعت اصلاح طلب مصدقی که اینجا هم شکنجه می کنید به گفته این این نهاد، در سال جاری میلادی تولید ناخالص داخلی در آلمان ۵،۴ درصد کاهش می‌یابد و در سال آینده میلادی ۴،۷ درصد افزایش خواهد داشت. اقتصاددانان در بهار امسال اعلام کرده بودند تولید ناخالص داخلی آلمان در سال جاری ۴،۲ درصد کاهش و در سال آینده ۵،۸ درصد افزایش داشته باشد. هنوز این خبر به روحانی نرسیده🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️تا بگه ما کلا خیلی خوبیم
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ | DW | 15.10.2020🐲 خب کار بدی کرده، بد بد؛ نقض آزادی بیان 💧💦 از ایران به عراق؟ ای بر پدرتون لعنت. لعنت بر اون شب که حاصلش شما شدید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کشته شدن کژوان الماسی؛ از خبرهای ضد و نقیض تا خاک‌سپاری شبانه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ | DW | 14.10.2020کجا بیام. بین شما جماعت اصلاح طلب مصدقی که اینجا هم شکنجه می کنید به گفته این این نهاد، در سال جاری میلادی تولید ناخالص داخلی در آلمان ۵،۴ درصد کاهش می‌یابد و در سال آینده میلادی ۴،۷ درصد افزایش خواهد داشت. اقتصاددانان در بهار امسال اعلام کرده بودند تولید ناخالص داخلی آلمان در سال جاری ۴،۲ درصد کاهش و در سال آینده ۵،۸ درصد افزایش داشته باشد. هنوز این خبر به روحانی نرسیده🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️تا بگه ما کلا خیلی خوبیم
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ | DW | 15.10.2020🐲 خب کار بدی کرده، بد بد؛ نقض آزادی بیان 💧💦 از ایران به عراق؟ ای بر پدرتون لعنت. لعنت بر اون شب که حاصلش شما شدید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دور دوم دوئل انتخاباتی ترامپ – بایدن؛ آمریکا و بحران کرونا | DW | 16.10.2020دومین رویارویی دو نامزد انتخابات آمریکا دور از یکدیگر برگزار شد. ترامپ و بایدن در برنامه‌هایی جداگانه به پرسش‌های شهروندان پاسخ دادند. بایدن این دور حالت تهاجمی بیشتری داشت و سیاست کرونایی رئیس جمهور را زیر سؤال برد. دویچه وله گوه میخورید، بایدن به گوه کشیده شد ولی شما آن را مثبت نشون میدید😛😛😛 اين كه اسمش مناظره نيست🖕🏿 اره بایدن تهاجمی‌تر بود، میگن واسش نوشادور کار گذاشتن خوابش نبره و پاچه بگیره
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »