آخرین قیمت دلار

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آخرین قیمت دلار صرافی‌های مجاز بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) قیمت خرید هر دلار آمریکا را ۱۷ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کردند که نسبت به روز گذشته که ۱۷ هزار و ۵۰ تومان قیمت داشت، ۱۵۰ تومان افزایش قیمت داشته است.

به گزارش ایسنا، صرافی‌های مجاز بانک مرکزی امروز قیمت خرید هر دلار آمریکا را ۱۷ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کردند که نسبت به روز گذشته که ۱۷ هزار و ۵۰ تومان قیمت داشت، ۱۵۰ تومان افزایش قیمت داشته است.

نرخ فروش دلار نیز ۱۷ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام کردند که این نرخ هم نسبت به روز گذشته افزایشی ۱۵۰ تومانی داشته است. همچنین این صرافی‌ها امروز یورو را ۱۸ هزار و ۷۰۰ تومان خریدند و ۱۸ هزار و ۸۰۰ تومان فروختند، درحالی که نرخ خرید و فروش یورو در روز گذشته به ترتیب ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان و ۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان بوده است.

قیمت خرید ارز در بانک‌ها نیز اندکی کمتر از قیمت خرید در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی است؛ هرچند که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، در حال حاضر تلاش می‌شود که کمترین مراجعه به شعب بانکی صورت گیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قیمت نفت برنت به 35.17 دلار رسیدنفت خام برنت امروز در بازارهای جهانی به ازای 35 دلار و 17 سنت در هر بشکه معامله شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا در ایران و افغانستان؛ وضعیت خوزستان هنوز قرمز استآمار مبتلایان به کووید ۱۹ در افغانستان در شبانه‌روز گذشته ۵۸۱ نفر بوده که این بالاترین رقم روزانه مبتلایان کرونا در افغانستان از ابتدای شیوع این ویروس تا کنون بوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خلیل زاده: هنوز استعفای منزوی پذیرفته نشده است/ مشکلات باشگاه در حال حل شدن استرییس هیات مدیره باشگاه استقلال: هنوز استعفای منزوی پذیرفته نشده است مشکلات باشگاه در حال حل شدن است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ملادینوف: الحاق کرانه باختری به اسرائیل خلاف قوانین بین‌المللی است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کواکبیان: قالیباف یک بار هم به خاطر 5 یا 6 مورد املاک نجومی احضار نشده استیک نماینده مجلس ایران با انتقاد از تایید صلاحیت محمدباقر قالیباف در شورای نگهبان به رغم شبهات مالی گفت که او یک بار هم به خاطر 5 یا 6 مورد املاک نجومی احضار نشده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روحانی: تضعیف دولت تضعیف نظام استتهران - ایرنا - رییس جمهوری تضعیف دولت را تضعیف نظام دانست و گفت: یکی از خطاهای راهبردی این است که برخی فکر می کنند تضعیف دولت تضعیف نظام نیست. Members of government are what the ppls fed up و خود رهبر سرسلسله تضعیف یا تقویت دولت است . زمان محمود تقویت و الان دائما تضعیف دولت ومجلس وطیفه اش راکه اجرای قانون اساسی رادرست بشناسدودرست عمل کندکه ان موجب اشتعال احادمردم به زمان میشودوجامعیت خودکفایی درکشوربه دنبال دارد،هیچکس نمیتواندانراتضعیف کند.انچه که موجب تضعیف ان میشودخلاف قانون اساسی عمل کردن است لکن دانش اجرای ان که جامعیت قوانین واجرابایدمنطبق
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »