آخرین جزئیات از کشته شدن رئیس سابق اداره محیط‌زیست دماوند/ هنوز فردی در این ارتباط دستگیر نشده است

24/10/1399 10:42 ق.ظ

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ آخرین جزئیات از کشته شدن رئیس سابق اداره محیط‌زیست دماوند/ هنوز فردی در این ارتباط دستگیر نشده است

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست توضیحاتی درباره کشته شدن رئیس سابق اداره محیط زیست دماوند ارائه کرد. وی ادامه داد: متاسفانه حدود ساعت ده و نیم شب بود که با من تماس گرفتند و گفتند عباس میرزا کریمی توسط افراد ناشناس مورد تیراندازی واقع شده و در این حادثه زخمی شده است.

محبت‌خانی افزود: بعد از این اتفاق بلافاصله ماجرا پیگیری شد و ایشان را به بیمارستانی در دماوند منتقل کردند، اما در نهایت به دلیل شدت جراحت ایشان فوت کردند.

او در مورد دستگیری عامل یا عاملان این حادثه افزود: دستگاه قضایی، انتظامی و امنیتی در صحنه حضور پیدا کردند و توسط دادستانی دستوراتی داده شد که در حال پیگیری هستند و هنوز فردی در این ارتباط دستگیر نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این احتمال وجود دارد که در این حادثه شکارچی یا شکارچیان غیرمجاز نقش داشته باشند؟ گفت: الان احتمال همه چیز را می‌دهیم، ولی پیگیریم تا ماجرا مشخص شود.

ادامه مطلب:
ilnanews »

کشته شدن محمد عاطف رئیس كميته رهبری جمعیت اصلاح در کابلمنابع امنیتی افغانستان از کشته شدن محمد عاطف رئیس کمیته رهبری جمعیت اصلاح افغانستان در یکی از سه خانم های آقایون این جانور فریب کار مردار شد رسمی و جهانی. جنگ جنگ تا پیروزی با طالبان وحشی نمیشه صلح کرد یعنی یکی از اصلاح طلبان طالبان بوده!؟

کشته شدن 70 حوثی و زخمی و اسیر شدن ده‌ها تن از آن‌ها در یمنارتش یمن یکشنبه 21 فوریه از کشته شدن دستکم 70 نفر از عناصر شبه‌نظامیان کودتاگر حوثی و ده‌ها زخمی و بهترین تشدید سگ کشی در یمن!! این خوب بود. عربستان مثل اسرائیل راه خودشو بره.امان نده ب حوثی ملعون.چون فرصت اگر بده رژیم حوثی ها رو تجهیز میکنه.فقط بمباران کن مراکز حوثی هارو، اسلیپی جو فکر کرده همه چی خاله بازیه. نادون حالیش نیست رژیم انقلابی عقیدتی جمهوری اسلامی ینی چی. یعتی محور شرارت و حلال یاغی شیعه 😏🤚

اندونزی غرق شدن یک زیردریایی آن کشور و کشته شدن ۵۳ سرنشین آن را تأیید کرداندونزی غرق شدن یک زیردریایی آن کشور و کشته شدن ۵۳ سرنشین آن را تأیید کرد نیروی دریایی اندونزی روز شنبه ۲۴ آوریل با انتشار بیانیه‌ای غرق شدن زیردریایی این کشور با ۵۳ سرنشین را رسما تأیید کرد و گفت که قطعاتی از آن در محل حادثه یافت شده است.

رئیس سابق محیط زیست دماوند کشته شدرئیس سابق محیط زیست شهر دماوند در استان تهران شب گذشته به ضرب گلوله افراد ناشناس کشته شد. - خبرگزاری آناتولی

کشته شدن دست‌کم ۱۰ شهروند بلوچ در تیراندازی نیروهای سپاه پاسداران

کشته شدن 11 غیرنظامی در حمله جدایی طلب اوگاندا به شرق کنگودر حمله گروه‌ جدایی طلب اتحاد دموکراتیک اوگاندا به منطقه کیسیما در شرق جمهوری دموکراتیک کنگو، 11 غیرنظامی جان باختند. - خبرگزاری آناتولی