آخرین وضعیت مصدومان و جانباختگان حادثه ریزش ساختمان متروپل/۱۱۲ نجاتگر و ۱۹ خودروی عملیاتی در محل حادثه هستند

03/03/1401 08:10 ق.ظ

رئیس جمعیت هلال احمر تاکید کرد: تمام توان عملیاتی و لجستیکی جمعیت هلال احمر برای تسریع در امر جست‌وجو و نجات حادثه‌دیدگان بسیج شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر تاکید کرد: تمام توان عملیاتی و لجستیکی جمعیت هلال احمر برای تسریع در امر جست‌وجو و نجات حادثه‌دیدگان بسیج شده است. رئیس جمعیت هلال احمر که خود برای مدیریت میدانی عملیات در خوزستان بسر می‌برد خاطر نشان کرد: با تلاش نجاتگران هلال احمر تا این لحظه پیکر ۹ جان‌باخته رهاسازی شده است و با توجه به فوت یک نفر در بیمارستان مجموع قربانیان تا این لحظه ۱۰ نفر است.

۳۲ نفر نیز مصدوم شدند.

وی افزود: ۷ نفر از زیر آوار توسط سگ‌های آنست (جست‌وجو) و دستگاه‌های الکترونیکی زنده‌یاب جمعیت هلال احمر نجات یافتند.

ادامه مطلب:
ilnanews »

خودسوزی راننده شرکت دخانیات گلستان / مدیر مجتمع دخانیات استان: در حال پیگیری علت حادثه هستیمیکی از رانندگان فصلی شرکت دخانیات ،صبح امروز -یکشنبه اول خردادماه - به دلایل نامشخص خودسوزی کرده و در حال حاضر در بخش سوختگی بیمارستان ۵ آذر گرگان بستری است.

افزایش آمار مصدومان حادثه ریزش ساختمان در آبادان به ۲۱ نفرحادثه ریزش ساختمان در آبادان ۲۱ مصدوم و یک فوتی برجای گذاشت.

لغو مسابقات ورزشی آبادان در پی حادثه دلخراش ساختمان 'متروپل'مسابقات ورزشی آبادان در پی حادثه دلخراش ساختمان 'متروپل'، لغو شدند.

سازمان اورژانس ایران: احتمالا 50 نفر در حادثه آبادان زیر آوار محبوس شده‌اندرئیس سازمان اورژانس ایران اعلام کرد احتمال محبوس‌شدن 50 نفر در حادثه ریزش ساختمان 10 طبقه در آبادان وجود دارد. - خبرگزاری آناتولی فعلا به ۸۰ نفر رسیدن

علت حادثه سقوط هواپیمای ارتش نقص فنی بودمدیر روابط عمومی ارشد نظامی آجا در اصفهان: *یک فروند هواپیمای اف ۷ ارتش در انارک نائین سقوط کرد *متأسفانه دو خلبان این هواپیما سرهنگ دوم زمانی و ستوان یکم بای به شهادت می‌رسند. *علت حادثه سقوط هواپیمای ارتش نقص فنی بود روحشان شاد و یادشان گرامی و پایدار😔🙏

دست کم پنح کشته در حادثه ریزش برج ۱۰ طبقه آبادان؛ پیمانکار و مالک ساختمان بازداشت شدندسازمان هلال اهمر خوزستان نیز ضمن اعلام اعزام تیم‌های امدادی به محل با استناد به گفته شاهدان محلی از گرفتار شدن دست کم ۸۰ نفر زیر آوار خبر داده است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر، پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر تداوم عملیات امدادرسانی در آبادان و فعالیت شبانه روزی نیروهای جمعیت هلال احمر گفت: در حال حاضر ۲۳ تیم شامل ۱۱۲ نفر در حال انجام عملیات جست‌وجو و نجات در طبقات زیرین ساختمان هستند.

رئیس جمعیت هلال احمر که خود برای مدیریت میدانی عملیات در خوزستان بسر می‌برد خاطر نشان کرد: با تلاش نجاتگران هلال احمر تا این لحظه پیکر ۹ جان‌باخته رهاسازی شده است و با توجه به فوت یک نفر در بیمارستان مجموع قربانیان تا این لحظه ۱۰ نفر است. ۳۲ نفر نیز مصدوم شدند.

وی افزود: ۷ نفر از زیر آوار توسط سگ‌های آنست (جست‌وجو) و دستگاه‌های الکترونیکی زنده‌یاب جمعیت هلال احمر نجات یافتند.

رئیس جمعیت هلال احمر تاکید کرد: تمام توان عملیاتی و لجستیکی جمعیت هلال احمر برای تسریع در امر جست‌وجو و نجات حادثه‌دیدگان بسیج شده است و بسیاری از استان‌ها نیز اعلام آمادگی برای حضور در منطقه را دارند.