آخرین تحقیقات: سینوفارم، اسپوتنیک و جانسون اند جانسون برای مقابله با اومیکرون بسیار ضعیف هستند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آخرین تحقیقات: سینوفارم، اسپوتنیک و جانسون اند جانسون برای مقابله با اومیکرون بسیار ضعیف هستند جزئیات بیشتر🔽

تازه ترین مطالعات نشان می دهند که واکسن های کووید-۱۹، سینوفارم، جانسون اند جانسون و اسپوتنیک یا اصلا یا بسیار کم در برابر اومیکرون مصونیت ایجاد می کنند و برای مقابله با این سویه جدید کرونا بسیار ضعیف هستند.

محققان دانشگاه واشنگتن و شرکت داروسازی سوئیسی هامباس این تحقیقات را درباره کارآیی شش واکسن مطرح و استاندارد کووید در جهان انجام دادند. تنها ۳ نفر از ۱۳ نفری که که دو دوز سینوفارم را دریافت کرده بودند پادتن هایی علیه اومیکرون داشتند. واکسن جانسون اند جانسون روی ۱۲ نفر آزمایش شد و تنها یک نفر آنتی بادی داشت واکسن اسپوتنیک هیچ مصونیت در بدن ۱۱ فرد آزمایش شده ایجاد نکرد.سینوفارم واکسن چینی و اسپوتنیک واکسن روسی است. هنوز این شرکت ها درباره کارآیی و نتیجه تحقیقات اخیر واکنشی نشان نداشته اند.

سویه جدید ویروس کرونا ۷۰ برابر سریعتر از سویه دلتا شیوع پیدا می کند اما به اندازه سویه دلتا مرگبار نیست. با این حال آنچه دانشمندان را نگران کرده سرعت شیوع این سویه است. اولین مورد از ابتلا به اومیکرون اواسط نوامبر شناسایی شد و اکنون با گذشت بیش از یک ماه تقریبا سه چهارم موارد ابتلا به کرونا در جهان ناشی از سویه او میکرون می باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بوریس اضافه کن خیلی قوی می شه:)

به به ، اینم عاقبت پناه بردن به دامان کمونیست ، البته خودشون که دوز سوم فایزرو زدن همین تازگیا ،( اونم چطور ، سفیر لطف کرده با اسباب خونه اش همه رو قاچاق کرده😂😂( ، در این کشور تا یه قتل عالم بزرگ روی نده ، هیچ اتفاق بزرگی هم نخواهد افتاد (رژیم چنج)

به به ، اینم عاقبت پناه بردن به دامان کمونیست ، البته خودشون که دوز سوم فایزرو زدن همین تازگیا ،( اونم چطور ، سفیر لطف کرده با اسباب خونه اش همه رو قاچاق کرده😂😂( ، در این کشور تا یه قتل عالم بزرگ روی نده ، هیچ اتفاق بزرگی هم نخواهد افتاد (رژیم چنج)

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شکست چشمگیر حزب بوریس جانسون در یک انتخابات میان‌‌دوره‌ای | DW | 17.12.2021در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس عوام در حوزه انتخابیه شمال شراپشایر در مرکز بریتانیا نامزد حزب محافظه‌کار شکست خورد. این منطقه چندین دهه پایگاه محافظه‌کاران به شمار می‌رفت. این شکست سختی برای بوریس جانسون به شمار می‌رود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چراغ سبز اروپا به دو داروی تازه کرونا | DW | 16.12.2021آژانس دارویی اروپا که مقر آن در آمستردام است، جواز تولید دو داروی جدید کرونا را صادر کرده است. این دو دارو که Xevudy و Kineret نام دارند، در معالجه بیماران کووید ۱۹ بسیار موثر تشخیص داده شده‌اند و اجازه دارند وارد بازار شوند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دیدار وزیرخارجه مجارستان با همتای ایرانی؛ دو کشور گواهی واکسیناسیون کرونای همدیگر را تایید می‌کنندوزیر امور خارجه مجارستان که برای ملاقات با مقام‌های ایرانی به تهران سفر کرده، با حسین امیرعبداللهیان و ابراهیم رئيسی دیدار و گفتگو کرد. دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بابانوئل از کجا آمد و چگونه یک قدیس به پیرمردی قرمزپوش تبدیل شد؟بابانوئلی که به خاطر بچه‌ها از قطب شمال با هلی‌کوپتر به بیمارستانی در تگزاس رفت اما افسانه بابانوئل از کجا آمده و چگونه یک قدیس به پیرمردی قرمزپوش تبدیل شد؟ این مطلب را بخوانید: این بابا نوئل دروغگو کجاست که صد هزار یورو به من بده دین همیشه خریت را هدیه می دهد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مکزیک و افغانستان خطرناک‌ترین کشورها برای خبرنگاران هستندسازمان گزارشگران بدون مرز در تازه‌ترین گزارش خود مکزیک و افغانستان را به عنوان «خطرناک ترین» کشورها برای روزنامه‌نگاران معرفی کرد.بر اساس گزارش سازمان چون هردو مرکز موادمخدر هستن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اگر با همین بودجه جلو برویم فشار زیادی برای هزینه دارو به بیماران وارد می‌‌شود/ قیمت داروهای خارجی حداقل ۳ تا ۵ برابر افزایش می‌یابددرگفتگو با ایلنا مطرح شد: اگر با همین بودجه جلو برویم فشار زیادی برای هزینه دارو به بیماران وارد می‌‌شود/ قیمت داروهای خارجی حداقل ۳ تا ۵ برابر افزایش می‌یابد السلام عليكم تحية طيبة
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »