آخرین آمار جهانی کرونا/ آمریکا با 5.5 میلیون مبتلا همچنان در صدر +جدول تغییرات- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

آخرین آمار جهانی کرونا | آمریکا با ۵.۵ میلیون مبتلا همچنان در صدر

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی"worldometer" تا صبح امروز، 21 میلیون و 616 هزار و 628 نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید19 ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، 768 هزار و 984 هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش 53 هزار و 523 مبتلا در 24 ساعت گذشته، به مجموع 5 میلیون و 529 هزار و 789 مبتلا رسیده است؛ تاکنون 172 هزار و 606 آمریکایی مبتلا به کووید19 در این کشور جان خود را از دست داده‌‌اند. کشور هند به ‌‌‌عنوان سومین کشور جهان، با افزایش 65 هزار و 279 مبتلا در 24 ساعت گذشته، به مجموع 2 میلیون و 590 هزار و 501 مبتلا رسیده است؛ تاکنون 49 هزار و 134 هندی جان خود را از دست داده‌اند.

همچنین کشورهای شیلی با 383 هزار و 902 و 111 و اسپانیا با 358 هزار و 843 مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا؛ آمار مبتلایان فراتر از ۲۱ میلیون نفر رفت، محدودیت‌ها بیشتر می‌شود - BBC News فارسیدر حالی که آمار رسمی جانباختگان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در جهان به ۷۵۰ هزار نفر نزدیک شده و شمار مبتلایان ثبت شده از بیست و یک میلیون نفر گذشته است، بعضی از کشورهای برای جلوگیری از شیوع مجدد و گسترده این ویروس تصمیم به اعمال برخی محدودیت‌های تازه گرفته‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

چرا کارگران با حقوق زیر ۳ میلیون تومان باید هزینه‌های درمان را از جیب بپردازند؟!یک فعال صنفی کارگری با اشاره به بی‌ارزش شدن دفترچه‌های درمانی کارگران گفت: چون مدیران سازمان نمی‌توانند طلب خود را از دولت بگیرند، بار هزینه‌ها بر دوش بیمه‌شدگان افتاده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

برنامه‌ریزی برای تهیه ۱۰ میلیون واکسن آنفلوآنزاتهران - ایرنا - سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از برنامه‌ریزی این وزارتخانه برای تهیه ۱۰ میلیون واکسن آنفلوآنزا در شهریور ماه خبر داد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

فراخوان سازمان ملل برای کمک ۵۶۵ میلیون دلاری به لبنانجامعه بین‌المللی پیش‌تر نسبت به نحوه در اختیار قرار دادن کمک‌های به لبنان تردیدهایی را مطرح و با توجه به تشکیلات ضعیف دولتی و فساد حاکم بر دستگاه اجرایی این کشور تاکید کرده بود که کمک‌ها باید تحت نظارت در اختیار سازمان‌ها و نهاد‌های غیردولتی فعال در این کشور قرار گیرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 21 میلیون نفر گذشتشمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در سراسر جهان به 21 میلیون و 357 هزار و 890 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیشتر از ۴۰ میلیون تومان برای مسکن ملی واریز نکنیدمعاون وزیر راه و شهرسازی گفت: آورده اولیه طرح اقدام ملی مسکن حداکثر ۴۰ میلیون تومان به اضافه ۱۵ درصد هزینه آماده سازی زمین است و اگر متقاضیان، پیامک هایی برای واریز مبالغ بیشتر دریافت کرده‌اند مراتب را به دستگاه های مربوطه اطلاع دهند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »