آخرین آمار جهانی کرونا/ ابتلای 83000 هندی در 24 ساعت گذشته +جدول تغییرات- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

14/06/1399 09:27 ق.ظ

آخرین آمار جهانی کرونا ابتلای ۸۳۰۰۰ هندی در ۲۴ ساعت گذشته کرونا

طبق آخرین آمار جهانی تاکنون 26 میلیون و 475 هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند؛ تعداد مبتلایان هند در شب گذشته با افزایش 83 هزار مبتلا به مجموع 3 میلیون و 936 هزار مبتلا رسید. به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی"worldometer" تا صبح امروز، 26 میلیون و 475 هزار و 540 نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید19 ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، 873 هزار و 285 هزار نفر...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی"worldometer" تا صبح امروز، 26 میلیون و 475 هزار و 540 نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید19 ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، 873 هزار و 285 هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون 18 میلیون و 665 هزار و 722 نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست بدهند. کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش 44 هزار و 507 مبتلا در 24 ساعت گذشته، به مجموع 6 میلیون و 335 هزار و 244 مبتلا رسیده است؛ تاکنون 191 هزار و 58 آمریکایی مبتلا به کووید19 در این کشور جان خود را از دست داده‌‌اند.

کشور برزیل پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش 44 هزار و 728 مبتلا در 24 ساعت گذشته، به مجموع 4 میلیون و 46 هزار و 150 مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد 124 هزار و 729 نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند. headtopics.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

علائم افراد مبتلا به اختلال خوردن در دوران کرونا چه تغییری کرد؟مطالعه‌ای که درباره افراد مبتلا به اختلال خوردن (Eating Disorder) انجام شده نشان داده که این افراد با شیوع ویروس کرونا بدتر شده‌اند و در دوران قرنطینه نتوانسته‌اند این اختلال را کنترل کنند.

پلیس تهران: کیوان امام‌وردی مدعی شده که مبتلا به سادیسم است - BBC News فارسیحسین رحیمی، رئیس پلیس تهران می‌گوید کیوان امام‌وردی 'به ارتکاب جرم اقرار کرده اما مدعی شده که مبتلا به سادیسم است اما اما این‌گونه نیست'. آقای رحیمی گفته است: ' تاکنون شاکیان زیادی در رابطه با این پرونده به پلیس مراجعه کرده‌اند و مراجعات شاکیان کماکان ادامه دارد و پرونده در دست رسیدگی است'.

فوت ۱۲۹ بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشتهسخنگوی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۹ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۱ هزار و ۹۲۶ نفر رسید.

بازیگر «بتمن» به کرونا مبتلا شدبازیگر «بتمن» به کرونا مبتلا شد با ابتلای «رابرت پتینسون» بازیگر نقش اصلی فیلم «بتمن» به ویروس کرونا، فیلمبرداری این فیلم ابرقهرمانی در بریتانیا متوقف شد.

افتتاح هشت هزار خانه؛ هدیه‌ای ماندگار به سیل‌زدگان همداناقدامت دولت برای سیل زندگان همدان | سیل۹۸ هراندازه که خسارت‌های سنگین به زیرساخت‌های مختلف کشور تحمیل کرد اما تدبیر دولت توانست رویش امیدبخشی را در دل سیل‌زدگان به ویژه در نقاط محروم همدان با ساخت هشت هزار مسکن نوساز ایجاد کند

تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۱ هزار و ۷۹۷ نفر رسیدتهران - ایرنا - سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۳۷۸ هزار و ۷۵۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۲۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۱ هزار و ۷۹۷ نفر رسیده است.