آخرین آمار کرونا در ایران| فوت 117 نفر در 24 ساعت گذشته- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

06/06/1399 01:04 ب.ظ

آخرین آمار کرونا در ایران | فوت ۱۱۷ بیمار سخنگوی وزارت بهداشت: مجموع بیماران به ۳۶۷ هزار و۷۹۶ نفر رسید مجموع جان باختگان به ۲۱ هزار و۱۳۷ نفر رسید ۳۱۶ هزار و ۶۳۸ نفر از بیماران بهبود یافته‌اند

، دکتر «سیما سادات لاری» سخنگوی وزارت بهداشت با اعلام شناسایی 2190 بیمار جدید مبتلا به کرونا گفت: تعداد کل مبتلایان کرونا در ایران به 367 هزار و 796 نفر و تعداد کل فوتی‌های این بیماری به 21 هزار و 137 نفر رسیده است.وی با اعلام بهبودی تعداد 316 هزار و 638 نفر گفت: 3822 نفر از بیماران، بدحال هستند.

وی با اعلام بهبودی تعداد 316 هزار و 638 نفر گفت: 3822 نفر از بیماران، بدحال هستند. به گفته لاری بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان‌رضوی، آذربایجان‌شرقی، کرمان، خراسان‌شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

کرونا در ایران؛ وزیر بهداشت: کرونا می‌تواند در دقیقه ۹۰ به ما گل بزند

شناسایی ۲۱۹۰ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور/ فوت ۱۱۷ بیمار در شبانه روز گذشتهشناسایی ۲۱۹۰ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور فوت ۱۱۷ بیمار در شبانه روز گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۲۱۹۰ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۱۱۷ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۶۷۷۹۶ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۱۶۶۳۸ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۱۱۳۷ نفر

شیوع شتابان کرونا در ایتالیا و فیلیپین؛ تلفات در ایران از ۲۱ هزار نفر گذشتهمزمان با عبور تعداد جانباختگان ناشی از ابتلا به بیماری کووید۱۹ در ایران از مرز ۲۱ هزار نفر، شیوع ویروس کرونا در ایتالیا به بالاترین حد در سه ماه گذشته رسید و فیلیپین نیز به کانون جدید همه‌گیری این ویروس بدل شد.

افزایش آمار قربانیان کرونا در برزیل، هند و مکزیک

وضعیت شکننده کرونا در تهران / احتمال پیک بعدی بیماری با افزایش سفرهااحتمال پیک بعدی کرونا با افزایش سفرها فرمانده عملیات مدیریت کرونا در تهران، با هشدار نسبت به احتمال ایجاد پیک بعدی بیماری با افزایش سفرها، از شهروندان در خواست کرد مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی را در محل سکونت خود به جا آورده و از سفر خودداری کنند

کرونا در ایران؛ سفر نروید اما همه چیز برای رفتن به سفر را مهیا کردیم!

، دکتر «سیما سادات لاری» سخنگوی وزارت بهداشت با اعلام شناسایی 2190 بیمار جدید مبتلا به کرونا گفت: تعداد کل مبتلایان کرونا در ایران به 367 هزار و 796 نفر و تعداد کل فوتی‌های این بیماری به 21 هزار و 137 نفر رسیده است.

وی با اعلام بهبودی تعداد 316 هزار و 638 نفر گفت: 3822 نفر از بیماران، بدحال هستند.

به گفته لاری بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان‌رضوی، آذربایجان‌شرقی، کرمان، خراسان‌شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی ادامه داد: همچنین استان‌های آذربایجان‌غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان‌جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، گلستان و خوزستان در وضعیت هشدار قرار دارند.