العربية

العربية

آخرین‌ آمار از مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در اروپا، خاورمیانه و آفریقا

آخرین‌ آمار از شیوع و مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در اروپا، خاورمیانه و آفریقا #العربية

22/03/2020 09:01:00 ق.ظ

آخرین‌ آمار از شیوع و مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در اروپا، خاورمیانه و آفریقا العربية

خبرگزاری رویترز یکشنبه 22 مارس 2020 گزارش داد، بیش از 274.800 نفر تاکنون در سراسر جهان به ویروس کرنا

بریتانیا پس از نشر ویدیویی از یک پرستار خسته که بعد از شیفت کارش در مغازه چیزی برای خرید پیدا نکرده، به مردم گفت: «آرام شوند و ترس این را که بدون غذا می‌مانند، نداشته باشند».ایتالیا نیز از روز جمعه 20 مارس محدودیت‌های شدید دیگری بر زندگی شهروندان اعمال کرد. شمار تلفات در ایتالیا با 627 به 4،032 نفر افزایش یافت که این رقم 18.4 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

راه‌آهن سراسری ایران به عنوان میراث جهانی در فهرست یونسکو به ثبت رسید کیمیا علیزاده به مقام چهارم المپیک توکیو دست یافت | DW | 25.07.2021 راه آهن سراسری ایران، یادگار دوران رضا شاه، در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شد

اسپانیا نیز اعلام کرد که مرکز کنفرانس مادرید را به یک بیمارستان نظامی غول پیکر تبدیل خواهد کرد، این کشور دومین وخیم‌ترین شیوع اروپا را پس از ایتالیا داشته، اخیرا 235 نفر دیگر در اسپانیا جان خود را از دست دادند.فرانسه نیز 78 کشته جدید را گزارش داد که با این، تعداد جان باختگان در این کشور به 450 نفر افزایش یافته است.

تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به 19000 نفر رسیده و بیش از 270 تن در این کشور کشته شدند.خاورمیانه و آفریقایک مقام وزارت بهداشت ایران اظهار داشت: «شمار تلفات در اثر شیوع این بیماری در روز شنبه بیش از 100 نفر »بود که در کل به 1.556 نفر رسید و تعداد کل افراد آلوده در حال حاضر از 20،000 فراتر رفته است. headtopics.com

سعودی که بسته حمایتی 31.93 میلیارد دلاری را اعلام كرد، از روز شنبه همه پروازهای داخلی، اتوبوس، تاكسی و قطار را به مدت 14 روز به حالت تعلیق درآورد..مصر روز شنبه به تمام مساجد و کلیساهای این کشور دستور داد تا درهای خود را بر روی نمازگزاران ببندندروز شنبه دولت آنگولا نیز اولین دو مورد ابتلا به بیماری کروناویروس را تأیید کرد، از سوی دیگر، موریس اولین مرگ بر اثر ویروس کرونا در این کشور با انتشار ویروس در آفریقا را تایید کرد.

شیوع اپیدمی جدید ویروس کرونا که از آواخر دسامبر 2019 آغاز شد.خبرگزاری فرانسه اما تعداد جان باختگان بر اثر کرونا در سراسر جهان را 12 هزار و 725 نفر اعلام کرد. ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

کرونا در ایران؛ آمار مبتلایان قطعی از ۲۰ هزار نفر گذشت«اگر بعد از پایان تعطیلات عید یعنی ۱۶ فروردین‌ماه کار آموزش‌ها شروع شد یک ماه به زمان تحصیلات افزوده می‌شود و اگر دیرتر شود یک مقدار به آن یک ماه اضافه خواهد شد.» The world should be aware that the Charlatans of the Islamic regime in Iran use civilians as hostage and a humen-shield to demand a lucrative ransom from the world community. realDonaldTrump Covid_19 DoNotEaseSanctions IraniansSupportSanctions دولت گو خورده اول بره حوزه های علمیه روبازگشائی کنه

بیش از 2 هزار تن از دارندگان علائم ابتلا به کرونا در ایران سفر کرده‌اند

کرونا در جهان؛ شمار مبتلایان در قاره اروپا از ۱۰۰ هزار نفر فراتر رفتآنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد روز پنجشنبه هشدار داد که شیوع ویروس جدید کرونا در صورت عدم همبستگی جهانی می‌تواند به مرگ «میلیون‌ها نفر» منجر شود.

آمار رسمی کرونا در اسپانیا؛ شمار قربانیان به 1326 نفر رسیدآمار رسمی کرونا در اسپانیا؛ شمار قربانیان به 1326 نفر رسید

زالی: آمار مبتلایان به کرونا در استان تهران چندان کاهش نیافته است

بیش از 20 نیروی امنیتی افغانستان در حمله طالبان کشته شدندبیش از 20 نیروی امنیتی افغانستان در حمله طالبان کشته شدند