آخرین‌ آمار از مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در اروپا، خاورمیانه و آفریقا

22/03/2020 09:01:00 ق.ظ

آخرین‌ آمار از شیوع و مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در اروپا، خاورمیانه و آفریقا #العربية

العربية

آخرین‌ آمار از شیوع و مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در اروپا، خاورمیانه و آفریقا العربية

خبرگزاری رویترز یکشنبه 22 مارس 2020 گزارش داد، بیش از 274.800 نفر تاکنون در سراسر جهان به ویروس کرنا

بریتانیا پس از نشر ویدیویی از یک پرستار خسته که بعد از شیفت کارش در مغازه چیزی برای خرید پیدا نکرده، به مردم گفت: «آرام شوند و ترس این را که بدون غذا می‌مانند، نداشته باشند».ایتالیا نیز از روز جمعه 20 مارس محدودیت‌های شدید دیگری بر زندگی شهروندان اعمال کرد. شمار تلفات در ایتالیا با 627 به 4،032 نفر افزایش یافت که این رقم 18.4 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

اسپانیا نیز اعلام کرد که مرکز کنفرانس مادرید را به یک بیمارستان نظامی غول پیکر تبدیل خواهد کرد، این کشور دومین وخیم‌ترین شیوع اروپا را پس از ایتالیا داشته، اخیرا 235 نفر دیگر در اسپانیا جان خود را از دست دادند.فرانسه نیز 78 کشته جدید را گزارش داد که با این، تعداد جان باختگان در این کشور به 450 نفر افزایش یافته است.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

کرونا در ایران؛ آمار مبتلایان قطعی از ۲۰ هزار نفر گذشت«اگر بعد از پایان تعطیلات عید یعنی ۱۶ فروردین‌ماه کار آموزش‌ها شروع شد یک ماه به زمان تحصیلات افزوده می‌شود و اگر دیرتر شود یک مقدار به آن یک ماه اضافه خواهد شد.» The world should be aware that the Charlatans of the Islamic regime in Iran use civilians as hostage and a humen-shield to demand a lucrative ransom from the world community. realDonaldTrump Covid_19 DoNotEaseSanctions IraniansSupportSanctions دولت گو خورده اول بره حوزه های علمیه روبازگشائی کنه

بیش از 2 هزار تن از دارندگان علائم ابتلا به کرونا در ایران سفر کرده‌اند

کرونا در جهان؛ شمار مبتلایان در قاره اروپا از ۱۰۰ هزار نفر فراتر رفتآنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد روز پنجشنبه هشدار داد که شیوع ویروس جدید کرونا در صورت عدم همبستگی جهانی می‌تواند به مرگ «میلیون‌ها نفر» منجر شود.

آمار رسمی کرونا در اسپانیا؛ شمار قربانیان به 1326 نفر رسیدآمار رسمی کرونا در اسپانیا؛ شمار قربانیان به 1326 نفر رسید

زالی: آمار مبتلایان به کرونا در استان تهران چندان کاهش نیافته است

بیش از 20 نیروی امنیتی افغانستان در حمله طالبان کشته شدندبیش از 20 نیروی امنیتی افغانستان در حمله طالبان کشته شدند

آلوده شدند و 11389 نفر جان باختند.پیش‌بینی ۳ سناریو برای شیوع کرونا در ایران؛ تعداد جانباختگان چگونه کاهش می‌یابد؟ روحانی همچنین گفت: «پاساژها و مراکز پرتردد و پرجمعیت تجاری نباید فعالیت داشته باشند که از طریق وزارت کشور بخش نامه آن ابلاغ شد که قاعدتا اجرا شده یا اجرا می‌شود.سرپرست جمعیت هلال احمر ایران گفت نزدیک به 97 هزار خودرو با 3 میلیون سرنشین از 13 استان درگیر کرونا برای سفر خارج شدند و 2400 نفر از آن‌ها علائم مثبت داشتند.به گزارش ایسنا، سخنان دبیرکل سازمان ملل متحد در حالی بیان می‌شود که تبعات سنگین «همه گیری» بیماری «کووید- ۱۹» از هم اکنون بر اقتصاد دنیا سایه انداخته و میلیون‌ها فرصت شغلی را با خطر نابودی روبرو کرده است.

بریتانیا پس از نشر ویدیویی از یک پرستار خسته که بعد از شیفت کارش در مغازه چیزی برای خرید پیدا نکرده، به مردم گفت: «آرام شوند و ترس این را که بدون غذا می‌مانند، نداشته باشند». ایتالیا نیز از روز جمعه 20 مارس محدودیت‌های شدید دیگری بر زندگی شهروندان اعمال کرد.» روحانی روز دوشنبه پیش گفته بود ایران از مرحله اوج بیماری عبور کرده است. شمار تلفات در ایتالیا با 627 به 4،032 نفر افزایش یافت که این رقم 18.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی دکتر کریم همتی سرپرست جمعیت هلال احمر ایران با بیان اینکه از روزهای آخر ماه اسفند نزدیک به 97 هزار خودرو با 3 میلیون سرنشین از 13 استان درگیر کرونا در این کشور برای سفر خارج شدند، گفت 2400 نفر از آن‌ها علائم مثبت داشتند.4 درصد افزایش را نشان می‌دهد. اسپانیا نیز اعلام کرد که مرکز کنفرانس مادرید را به یک بیمارستان نظامی غول پیکر تبدیل خواهد کرد، این کشور دومین وخیم‌ترین شیوع اروپا را پس از ایتالیا داشته، اخیرا 235 نفر دیگر در اسپانیا جان خود را از دست دادند. «۸۰ درصد ساکنان پایتخت اسپانیا کرونا خواهند گرفت» ایزابل دیاز آیوسو، رئیس منطقه مادرید می‌گوید ۸۰ درصد از ساکنان پایتخت اسپانیا به ویروس جدید کرونا مبتلا خواهند شد.

فرانسه نیز 78 کشته جدید را گزارش داد که با این، تعداد جان باختگان در این کشور به 450 نفر افزایش یافته است. سرپرست جمعیت هلال احمر ایران با بیان اینکه از روز 27 اسفند نزدیک به 97 هزار خودرو با 3 میلیون سرنشین از 13 استان درگیر کرونا برای سفر خارج شدند، تصریح کرد: 2400 نفر از آن‌ها علائم مثبت داشتند. تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به 19000 نفر رسیده و بیش از 270 تن در این کشور کشته شدند. خاورمیانه و آفریقا یک مقام وزارت بهداشت ایران اظهار داشت: «شمار تلفات در اثر شیوع این بیماری در روز شنبه بیش از 100 نفر »بود که در کل به 1.556 نفر رسید و تعداد کل افراد آلوده در حال حاضر از 20،000 فراتر رفته است. سرپرست جمعیت هلال احمر ایران با بیان اینکه به زودی تولید ماسک را هم آغاز خواهیم کرد، گفت: کمک یک میلیون دلاری ژاپن در روزهای آینده می‌رسد و ایرانیان مقیم آمریکا هم کمک‌هایی ارسال کرده‌اند که از طریق استانبول در حال ورود به کشور است. سعودی که بسته حمایتی 31. شمار جان باختگان به دلیل ابتلا به بیماری «کووید ۱۹» در فرانسه از زمان آغاز شیوع این ویروس تاکنون ۳۷۲ نفر است.

93 میلیارد دلاری را اعلام كرد، از روز شنبه همه پروازهای داخلی، اتوبوس، تاكسی و قطار را به مدت 14 روز به حالت تعلیق درآورد. .مصر روز شنبه به تمام مساجد و کلیساهای این کشور دستور داد تا درهای خود را بر روی نمازگزاران ببندند روز شنبه دولت آنگولا نیز اولین دو مورد ابتلا به بیماری کروناویروس را تأیید کرد، از سوی دیگر، موریس اولین مرگ بر اثر ویروس کرونا در این کشور با انتشار ویروس در آفریقا را تایید کرد. شیوع اپیدمی جدید ویروس کرونا که از آواخر دسامبر 2019 آغاز شد. خبرگزاری فرانسه اما تعداد جان باختگان بر اثر کرونا در سراسر جهان را 12 هزار و 725 نفر اعلام کرد. شمار کل مبتلایان به نوع جدید ویروس کرونا در سطح جهان از ۲۳۰ هزار نفر فراتر رفته است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، از زمان شیوع این ویروس در آواخر دسامبر گذشته تاکنون بیش از 291 هزار و 420 مورد ابتلا به این ویروس در 165 کشور و منطقه مشاهده و ثبت شده است واین در حالی است که این تعداد مبتلا واقعیت کامل را نشان نمی‌دهد بلکه شمار زیادی از کشورها تنها به معاینه افرادی پرداختند که نیاز فوری به بستری داشتند و کسانی که به این ویروس مبتلا هستند و مشخص نشده‌اند، هنوز معلوم نیست. .