آجورلو: می‌خواستیم با مجیدی ادامه دهیم ولی خودش تصمیم گرفت جای دیگری فعالیت کند/ با سرمربی ایرانی توافق کرده بودیم ولی هجمه‌ها باعث انصرافش شد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرعامل استقلال در مورد انتخاب سرمربی جدید این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مصطفی آجورلو در نشست معارفه سرمربی جدید استقلال اظهار داشت: خداراشکر می‌کنم که امروز هواداران عزیز و خانواده استقلال که نگران بودند با آمدن سرمربی جدید تیم استقلال به آرامش خودشان رسیده باشند، لذت قهرمانی را که چند سالی بود در انتظارش بودیم در استادیوم آزادی توانستیم ببینیم و درک کنیم. شاید بعد از چند سال این قهرمانی که منتظرش بودیم به دست آمد البته به آقای مجیدی گفته بودم که از ابتدای فصل ۷۵ امتیاز میخواهم و پنج هفته قبل از بازی ها میخواهم که قهرمانی شوی.

آجورلو در مورد انتخاب سرمربی گفت: همانطور که مطلع بودید خیلی مایل بودم که با ایشان همکاری را ادامه بدهیم و رفتن ایشان این بود که قهرمانی سال جدید را با یک مربی ایرانی داشته باشیم. شفاف تر و روشن تر از این نمی‌گویم ولی هجمه دیگران سبب شد مربی ای که قول همکاری داده بود منصرف شد. عیب ندارد. وی در مورد همکاری با ساپینتو عنوان کرد: سرمربی محترم استقلال کارنامه در شش هفت کشور دارد و در پرتغال و هم محبوب است و هم مورد احترام. طبیعتاً اولین جمله ای که ما از طریق رسانه مجازی و تصویری با هم داشتیم دو موضوع اشتراک داشتیم. ایشان گفتند که من گرسنه قهرمانی هستم و من هم گفتم که با اینکه قهرمانی را تجربه کردم، اما هنوز تشنه قهرمانی هستم.

وی افزود: جا دارد از هیات مدیره پرتلاش و بزرگوار و بزرگمنش باشگاه استقلال تشکر کنم. برادر عزیزم آقای مظلومی، آقای افضلی، آقای مومنی و آقای کریمی که نمی دانم چرا ولش می‌کنید دبی هستند! تشکر میکنم از هواداران بابت نگرانی که خیلی به من فشار آوردند و هواداران و دیگران که برای من پیام فرستادند و می دیدم و صبوری می کردم. از آقای طاهری تشکر میکنم سال گذشته با کشتی طوفانی بسیار آرام و بزرگوار بودند و یکایک دوستانی که به ما کمک کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

رسانه تخصصی کار هستید به اصطلاح! از هر ننه قمر و از هر مقام رسمی و غیر رسمی توی هر سیاره ای از کهکشان های دیگه خبر مینویسید اما اینهمه کامنت اعتراضی کارکنان قراردادی وزارت نفت از بیعدالتی و استثمار اداری و مالی نمیشنوید و گزارشی نمی نویسید . احسنت بر شما که خوب جماعتی هستید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تصویب سند مشارکت راهبردی اتحادیه اروپا با شورای همکاری خلیج فارس | DW | 21.06.2022شورای اتحادیه اروپا سند مشارکت راهبردی با شورای همکاری خلیج فارس را تصویب کرد. در این سند از ایران به عنوان عامل بی‌ثباتی منطقه یاد شده و هدف این همکاری توجه به چالش‌های منطقه‌ای و جهانی عنوان شده است. مسلمانان علیه مسلمانان استراتزی کم هزینه ای است تا دلتان ميخواهد سند تنظيم كنيد، آنهم با اِتّكا به كشورك هاى جنوب خليج'فارس' كه بدون آمريكا نميتوانند آب بينى خود راپاك كنند. امنيت در خليج'هميشه فارس' بدون ايران معنايى ندارد. همه تان باكاسه دريوزگى پيش ما خواهيد آمد؛ شك نداشته باشيد !!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کشف دایناسوری با چنگال‌های به شکل چاقو در ژاپندانشمندان اخیرا در ژاپن بقایای دایناسوری را پیدا کردند که سه انگشت دراز چاقومانند داشت، اما گیاهخوار بود و از آنها برای بریدن علف و شاخه درخت استفاده
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

صدور احکام سنگین زندان برای شاکیان قصور در مقابله با کروناپنج وکیل و فعال مدنی که قصد شکایت از مقامات جمهوری اسلامی از جمله علی خامنه‌ای به دلیل قصور در مقابله با ویروس کرونا در ایران را داشتند، از سوی دستگاه قضایی به احکام سنگین زندان و محرومیت‌های اجتماعی محکوم شدند. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان مغایر با قانون شناخته شدیک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که هیات تطبیق مصوبات، مصوبه هیات دولت درباره افزایش حقوق بازنشستگان را مغایر با قانون تشخیص داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استیضاح وزیر کشاورزی قطعی نیست/ مذاکرات برجام با معیشت مردم گره خورده استدبیر دوم کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: عده‌ای تلاش دارند که این تفکر را در کشور القا کنند که نسبتی بین مذاکرات و معیشت مردم وجود ندارد این در حالیست که در عمل شاهد پیوستگی این دو به یکدیگر هستیم از این‌رو با در نظر گرفتن منافع ملی و در راستای منویات مقام معظم رهبری این مهم باید به نتیجه برسد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ تل‌رفعت را با حفر تونل محاصره کرده‌اندتروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ تل‌رفعت را با حفر تونل محاصره کرده‌اند گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ با حفر تونل‌های متعدد منطقه اشغالی تل‌رفعت را تحت محاصره قرار داده و از این تونل‌ها برای مخفی کردن و انتقال سلاح به خطوط مقدم استفاده می‌کند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »