آتش‌نشانی: لیست ساختمان‌های ناایمن تهران را منتشر می‌کنیم

08/03/1401 12:01:00 ب.ظ

سرپرست آتش‌نشانی تهران: *لیست ساختمان‌های ناایمن تهران را منتشر می‌کنیم *وقتی می‌دانیم تعداد زیادی از شهروندان ما روزانه وارد ساختمان‌های ناایمن می‌شوند نباید از انتشار اسامی آن‌ها بترسیم *با جان مردم معامله نخواهیم کرد

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت که لیست ساختمان‌های نا ایمن شهر تهران را منتشر خواهندکرد و در این‌باره با هیچ فردی تعارف ندارند. وی با اشاره به روند آواربرداری در این ساختمان گفت: این سازه بسیار لرزان است و به واسطه دوربین‌هایی که در اطراف ساختمان قرار گرفته واکنش ساختمان به صورت لحظه‌ای بررسی می‌شود.

با توجه به اهمیت آواربرداری موفق شدیم روز اول هفت نفر را زنده نجات دهیم اما از روز پنجم با تجهیزات سنگین وارد عمل شدیم و امیدواریم تا پنج روز آینده کار شناسایی مفقودشدگان به اتمام برسد.

محمدی با بیان اینکه با دستور وزیر کشور، فرمانده میدان در این حادثه شهرداری و آتش‌نشانی تهران انتخاب شد، گفت: بعد از این حادثه باید عبرت‌هایی ثبت شود و تجربیاتی که به دست می‌آید باید به گونه‌ای باشد که همه مجموعه‌های مختلف از این حادثه درس بگیرند.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با تاکید بر این که جنس ساختمان متروپل و ریزش آن نسبت به پلاسکو بسیار متفاوت است افزود: ۱۱ طبقه ساختمان با سازه آهنی در مساحت ۲ هزار متر انباشته شده بود. در این روزها مشاهده کردیم که «منافقین» و «الاحوازیه» در صحنه حضور داشتند و با تصویربرداری‌های دروغین حاشیه ایجاد کردند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

چرا لیست اسامی "ساختمان‌های ناایمن تهران" اعلام عمومی نمی‌شود؟!- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimچرا اسامی ساختمان‌های_ناایمن اعلام نمی‌شود؟! بنابر آمار رسمی اعلامی، بین ۳۳ تا ۳۴ هزار ساختمان ناایمن در تهران وجود دارد که ۹ هزار و ۶۰۰ دستگاه از آن‌ها، نیاز به مداخله دارند و ۱۲۹ ساختمان تهران در «شرایط بسیار پرخطر» قرار دارند گزارش تسنیم: جناب وکیل الدوله ی شوعاف؛ موضع گیریهای با استاندارد_دوگانه که رنگ و بوی جناحی و باندبازی دارند ارزشش از نم عطسه آن بز معروف! هم کمترند. پلاسکو درسته که بطورمشخص میشه یک یا دوساختمان(معروف وشناخته شده) ناایمن رو اسم برد.ولی مشخص کردن ساختمانهای نایمن یک محله کوچک نیازبه روزها وهفته ها تحقیق داره.چه برسه به یک شهر بزرگ.باید سونداژ بزنند وپی وستونها روبررسی کنند. درثانی برفرض که ساختمانی ناایمن اعلام شد.مگه میشه تخلیش کرد؟ چون اعلام بشود مشخص میشود سازنده هایش همه از سپاهیان دزد بودند . پولهای کثیف قالیباف از همین پروژه های که زمان شهردار بودنش خورده و برده رو میشه

محور چالوس و آزادراه تهران-شمال یکطرفه شدمسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور از یکطرفه شدن محور چالوس و آزادراه تهران-شمال خبر داد.

امام جمعه تهران: گرانی‌ها امتحان الهی استکاظم صدیقی امام جمعه منصوب علی خامنه‌ای: «این یک امتحان الهی برای مردم و مسئولین و قوه قضائیه و نیروهای مسلح است که ۴۳ سال قربانی دادند و خون شهیدانشان هنوز خشک نشده است.» اخبار_ایران الهي خفه شن/سكته مغزي/فلج تكلمي روحانیون مستقیما خون مردم را در طول تاریخ میکیده اند اما هنگام پاسخگویی خود را کنار کشیده و خدا را در برابر شما قرار میدهند خفه بشو ، کفتار.

آمار ۴۵ درصدی استفاده از ماسک در کشور/ تهران در قعر رعایت بهداشت فردی ضدکروناییآمار ۴۵ درصدی استفاده از ماسک در کشور در هفته ۱۱۸ همه‌گیری کووید ۱۹ در کشور، همچنان تعداد شهرهای قرمز و نارنجی صفر بوده و در عین حال رعایت پروتکل‌های بهداشتی با کاهشی مجدد به حدود ۵۰ درصد رسیده است.

آخرین جزئیات از کشف نوزاد رهاشده مقابل شیرخوارگاه آمنه- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimکشف نوزاد رها شده مقابل شیرخوارگاه آمنه معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور: این نوزاد دختر بوده و هم‌اکنون در یکی از بیمارستان‌های شهر تهران تحت فرآیند درمانی قرار دارد khaaaak bar saret farmandeh فقر و نداری باعث این کار هست

نیویورک تایمز: مرکز نظامی پارچین در تهران هدف حمله پهپادی قرار گرفته استروزنامه «نیویورک تایمز» به نقل از چند منبع ایرانی که اظهارات‌شان توسط یکی از مسئولین دولت آمریکا نیز تایید شده، اعلام کرد مرکز نظامی بسیار حساس «پارچین» در تهران هدف حمله پهپادی قرار گرفته است. - خبرگزاری آناتولی