آتش‌سوزی‌های جنگلی در استان حتای تحت کنترل قرار گرفته است

19/07/1399 07:32:00 ب.ظ

وزیر کشاورزی و جنگلداری ترکیه: آتش‌سوزی‌های جنگلی در استان حتای کاملا تحت کنترل قرار گرفته است

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی بکر پاکدمیرلی، وزیر کشاورزی و جنگلداری ترکیه: آتش‌سوزی‌های جنگلی در استان حتای که دیروز شروع شده و به 3 شهرستان سرایت کرد، کاملا تحت کنترل قرار گرفته است.

- (آتش‌سوزی جنگلی در حتای) تردیدهای جدی نسبت به بروز عمدی این آتش‌سوزی وجود دارد. استانداری حتای درباره این حادثه تحقیقات چندجانبه انجام می‌دهد. تاکنون 4 نفر به ظن ارتباط با این حادثه دستگیر شدند.

- آتش‌سوزی جنگلی در استان عثمانیه حوالی ساعت 13.20 دقیقه بروز کرد. تیم آتش‌نشانی ظرف 12 دقیقه مداخله اولیه را انجام داد. این آتش‌سوزی هنوز تحت کنترل قرار نگرفته اما فعالیت‌ها برای مهار آن به‌طور موفقیت‌آمیز ادامه دارد.

- امروز ما در مجموع 15 حادثه آتش‌سوزی داشتیم ، 9 مورد آتش‌سوزی در جنگل‌ها و 6 مورد آتش سوزی در روستاها ، بیشتر آنها کنترل شده‌اند. همه اینها به جز این 3 مورد تحت کنترل هستند. آتش سوزی هایی که در طول روز در برگامای استان ازمیر رخ داد ، تحت کنترل درآمده است. headtopics.com

- حادثه آتش‌سوزی در حتای تلفات جانی در پی نداشته اما شمار زیادی از حیوانات و درختان در این منطقه جنگلی را از دست دادیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدئو؛ کودکان یمنی در میان ویرانه‌های جنگ سال تحصیلی را آغاز کردندمدرسه الوحده در استان تعز یکی از این مدارس است که دیوارهایش هدف گلوله‌های توپ قرارگرفته،‌ سقفش فروریخته و ستون‌های بتونی لرزانش هر آن در حال فروپاشی است. همیشه در ویرانی ها رد پای حکومت جمهوری اسلامی هست سکولار SuaadS is yours? یک سوال: آیا تا بحال دیدید که یورونیوز حتی برای یکبار هم که شده عکس و مقاله ای در مورد مدارس کپری در سیستان و بلوچستان و استان فارس و یا خرابه های خرمشهر را منتشر کند؟ اگر کرده ممنون میشم اطلاع رسانی کنید.

انتقاد از کمیته بین‌المللی المپیک به دلیل بی‌‌توجهی‌ به قتل نوید افکاری، جوان کشتی‌گیر ایرانیصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خوشتیپ مشنگ جان زده بود بابای تورم کشته بود اینطوری بلبلی نمیزدی. هر کثافتی ارزش دس زدن نداره 😉. دستاتو بشور بو میده 😂😂😂🖐️ فقط کف خیابانهای 31استان ایران اتحادبرای میهن وازادی وتسخیر تمامی مراکزسیاسی ونظامی واوردن شاهنشاه رضاشاه دوم خامنه‌ای بیشرف

جروزالم پست: سفیر سابق جمهوری اسلامی در سازمان ملل، به «جنایت علیه بشریت» متهم شدجروزالم پست: سفیر سابق جمهوری اسلامی در سازمان ملل، به «جنایت علیه بشریت» متهم شد گروهی از ایرانیان و فعالان حقوق بشر به تدریس «محمدجعفر_محلاتی» در یک دانشگاه آمریکایی اعتراض کرده‌ و خواهان اخراج او شده‌اند فقط میتونم بگم مثل علف هرز همه جا هستند مانوک میگفت جمهوری اسلامی فرزند حرامزاده گلوبالیستهاست حقوق بشر آمریکایی جالب است بدانیم چند نفر کلاس ایشان را گرفته اند و ایا غیر ایرانی جفنگیات ایشان را گوش کرده اند. حقوق ایشان را ج.ا میدهد

ژنرال مارک میلی: قرنطینه ناشی از ویروس کرونا «هیچ تاثیری» بر آمادگی نظامی آمریکا نداردژنرال مارک میلی: قرنطینه ناشی از ویروس_کرونا «هیچ تاثیری» بر آمادگی نظامی آمریکا ندارد پنتاگون می گوید روشن نیست دریاسالار ری که نشانه هایی از بیماری را در آخر هفته گذشته بروز داده چگونه در معرض ویروس کرونا قرار گرفته است.

پس از حمله به تجمعات نوبت به جو امنیتی رسید؛ تقابل حکومت با مشتاقان برای ادای احترام به شجریانپس از حمله به تجمعات نوبت به جو امنیتی رسید؛ تقابل حکومت با مشتاقان برای ادای احترام به شجریان با وجود تدابیر حکومتی اما روایت‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی از برپایی تجمعات گسترده در مشهد و تهران حکایت می‌کند. از اعتراضات آمریکا چه خبر؟ آخوندا از گوز خودشونم میترسن این کارها فایدهای ندارند! چون به گفته خود‌‌ِ استاد: آزادی باز آید!

سناتور تد کروز از دولت پرزیدنت ترامپ بابت تحریم‌ بخش مالی ایران تقدیر کردسناتور تد کروز از دولت پرزیدنت ترامپ بابت تحریم‌ بخش مالی ایران تقدیر کرد سناتور کروز ضمن تقدیر از اقدام دولت پرزیدنت ترامپ بابت تحریم‌های اخیر افزود: «من مشتاق همکاری با دولت برای اطمینان از اجرای این تحریم‌ها هستم.» آقای سناتورقول پریزیدنت ترامپ برای اینترنت آزادچه شدامروزبه خاطرترس ازشورش مردم حکومت اعدامی اینترت را درسراسرایران یا قطع کرده یا طوری ضعیف کرده که قابلیت استفاده نیست بز کوهی هم زر زد تد کروز یک 'وکیل الدوله'برای دولت ترامپ است!