آتش‌نشان ارزرومی که ماسک‌اش را به کودک افغان داد، ترخیص شد

29/10/1400 06:47:00 ب.ظ

📌 آتش‌نشان ارزرومی که ماسک‌اش را به کودک افغان داد، ترخیص شد یوجل کوچک، آتش‌نشانی که در جریان نجات یک کودک افغان در حریق استان ارزروم به دلیل استنشاق گاز سکته قلبی کرده بود، تحت درمان قرار گرفت.

آتش‌نشان فداکار ارزرومی که جانش را برای نجات دختربچه افغان به خطر انداخته و سکته قلبی کرد، از بیمارستان مرخص شد. - خبرگزاری آناتولی 19.01.

2022 ارزروم/ خبرگزاری آناتولی یوجل کوچک، آتش‌نشانی که در جریان نجات یک کودک افغان در حریق استان ارزروم به دلیل استنشاق گاز سکته قلبی کرده بود، تحت درمان قرار گرفت. این سانحه آتش‌سوزی 17 ژانویه امسال رخ داد و یوجل کوچک که در اقدامی فداکارانه ماسک خود را به دختربچه افغان داده سکته قلبی کرد.

کوچک که پس از دو روز درمان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان دانشگاه آتاترک ترخیص شد؛ در رابطه با این اتفاق به خبرنگار آناتولی گفت: وقتی به محل آتش‌سوزی رسیدیم متوجه شدیم که خانواده‌ای در یک ساختمان محصور مانده‌اند.

وی افزود: اعضای خانواده به دلیل استنشاق دود بیهوش بودند، ماسک اکسیژن خود را درآورده و به کودکی که به نظر می‌رسید حالش از بقیه وخیم‌تر باشد، دادم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بریتانیا می‌گوید که به اوکراین تسلیحات ضدتانک می‌دهدبریتانیا روز دوشنبه ۲۷ دی اعلام کرد که برنامه خود برای ارسال تسلیحات ضدتانک به اوکراین را آغاز کرده است تا کی‌یف بتواند در صورت وقوع هر گونه تهاجمی به این کشور از خود دفاع کند. همه جای دنیا رو دارند ملتهب می‌کنند که فقط تجهیزات بفروشن عین کرونایی که معلوم نیست مال کدوم پدرسگ خونه ای هست که ساختش

کنترل دقیق زائرانی که زمینی از عراق به ایران برمی‌گردنددر دیدار رییس جمعیت هلال‌احمر و نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت تاکید شد:‌ بررسی وضعیت زائرانی که از مرز زمینی عراق به ایران برمی‌گردند و کنترل تست PCR آن‌ها دقیق و جدی انجام می‌شود. ماسکش کو؟

رئیس پلیس امنیت: کسانی که با عناد کشف حجاب کنند مجرم هستند

حکومتی که درپیِ کنترلِ اذهان مردم باشد، ظالمانه تلقی می‌شود🔻محمدرضا تاجیک، فعال سیاسی اصلاح‌طلب: 🔹حکومتی که درپیِ کنترلِ اذهان مردم باشد، ظالمانه تلقی می‌شود 🔹انحراف اصحاب قدرت، موجب بازتولید «سوژه‌ ناخشنود» در جامعه‌ امروز ما شده است این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 فوری تجمع غارت شدگان مظلوم بورس سهامدار سکوت بس است واسه گرفتن حق خودت خانوادت زن و بچت جوانیت و مظلومیتت بپاخیز دولتی که قبل از انتخابات 50 میلیون سهامدار را فريب داد و به خاک سیاه نشاند زمان تجمع: چهارشنبه 9 صبح مقابل تالار بورس در سعادت آباد

همسان سازی حقوق بازنشستگان در ایران؛ وعده‌ای که محقق نشده استبه نقل از ایسنا، هادی ابوی، دبیر کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران، از کمیسیون تلفیق مجلس خواسته تا در جریان بررسی لوایح بودجه ۱۴۰۱ موضوع کسری منابع سازمان تامین اجتماعی، همسان سازی حقوق بازنشستگان و پرداخت بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی را مورد توجه ویژه قرار دهند.

خشونتی که مهاجرت کرد؛ محاکمه یک مرد ایرانی در برلین