آتش‌سوزی گسترده جنگل‌ها در غرب ایالات متحده و کانادا

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آتش‌سوزی گسترده جنگل‌ها در غرب ایالات متحده و کانادا جزئیات بیشتر🔽

وسعت حریق در این مناطق به حدی است که دود ناشی از آن به سواحل شرقی در نیویورک و تورنتو هم رسیده است. در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰۰ مورد آتش‌سوزی در جنگل‌های استان بریتیش کلمبیا در غرب کانادا ثبت شده است.

به گفته دانشمندان دلیل اصلی آتش‌سوزی‌های گسترده کنونی، خشکسالی و گرمای بی‌سابقه است. گرمایی که نتیجه روند پیشرفته و سریع تغییرات اقلیمی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یگان ضد شورش جمهوری اسلامی را بفرستید برای خاموش کردن جنگل های بزرگترین ابرقدرت دنیا تا دندان مسلح و ضد گلوله است م مسلح به رزم آب پاش ضد شورش ولایت وقیح است که توان اسید پاشی و کرنا پاشی به داخل جمعیت شورشی است برای خاموش کردن جنگل های آمریکا بهترین گذینه است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراضات در خوزستان؛ گزارش‌ها از کشته شدن ۲ نفر در ایذه و اختلال اینترنت در استاناعتراضات گسترده در خوزستان در شب سه‌شنبه ۲۹ تیر (۲۰ ژوئیه) در حالی وارد ششمین روز خود شد که گزارش‌ها از کشته‌شدن دستکم ۲ تن توسط نیروهای امنیتی حکایت دارد. جالبتر از اون اینکه ایران اینترنت خوزستان از ساعت ۸ شب تا اوایل صبح قطع میکند که مردم شریف خوزستان برای انقلابی جدید از خانه ها خارج شوند.این هیأت هرموقع برای منافعش خواسته بجنگه اشتباه زده🤣
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زاگرس در آتش؛ چه کسانی جنگل‌ها را می‌سوزانند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جنگل‌هایی وسیع در روسیه، کانادا و آمریکا طعمه آتش شدند | DW | 21.07.2021بیش از ۲۰۰ آتش‌سوزی در یاکوتا در سیبری رخ داده و آتش در حال نزدیک شدن به شهرها است. وضع در کانادا و آمریکا نیز وخیم است و آتش مساحت بزرگی از جنگل‌های مناطق غرب را سوزانده است. کارشناسان علت را گرمایش زمین می‌دانند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افزایش تعداد اعدام‌ها پس از انتخابات در ایران؛ ۳۸ اعدام در یک ماه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ در بیمارستان‌های تهران یک تخت خالی پیدا نمی‌شود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مهاجران خارجی در کدام کشورهای اروپایی در مشاغلی پایین‌تر از توانمندی فردی خود کار می‌کنند؟تازه‌ترین گزارش اداره آمار کمیسیون اروپا(یورواستات) نشان می‌دهد که اتباع خارجی شاغل در کشورهای عضو اتحادیه اروپا بیش از شهروندان این کشورها با شرایط مازاد صلاحیت و توانمندی فردی یا مهارت یا تحصیل بیش از حد لازم(Over-Qualification) مواجه هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »