آتش‌سوزی مجتمع مسکونی در نیویورک جان دست کم ۱۹ نفر را گرفت

20/10/1400 10:11:00 ق.ظ

به گفته شهردار نیویورک، علت این آتش سوزی مرگبار در دست بررسی است ولی طبق شواهد اولیه به نظر می‌رسد که منشا اولیه این حادثه یک وسیله گرمازا بوده است.

به گفته شهردار نیویورک، علت این آتش سوزی مرگبار در دست بررسی است ولی طبق شواهد اولیه به نظر می‌رسد که منشا اولیه این حادثه یک وسیله گرمازا بوده است.

چهارشنبه گذشته، آتش سوزی مهیبی در یک ساختمان مسکونی در فیلادلفیا سبب کشته شدن ۱۲ نفر از جمله هشت کودک شده بود..اداره آتش‌نشانی نیویورک از مصدومیت 63 نفر در حادثه آتش‌سوزی در نیویورک خبر داد..اریک آدامز، شهردار نیویورک که تازه یک هفته است عهده‌دار این پست شده است، تایید کرد که روز یکشنبه ۱۹ دی ماه، ۱۹ نفر بر اثر آتش‌سوزی در یک ساختمان آجری مخصوص افراد کم درآمد، کشته شدند..بر اثر وقوع آتش‌سوزی در ساختمانی در نیویورک 19 نفر از جمله 9 کودک جان باختند..

نیویورک، کلان شهری با ۹ میلیون نفر جمعیت به دلیل وجود ساختمان‌هایی گاه فرسوده و ضعیف در محله‌های مختلف خود از یک بحران بزرگ مسکن رنج می برد...نیویورک/ خبرگزاری آناتولی.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

آتش‌سوزی بزرگ در ساختمانی در نیویورک؛ 63 زخمیاداره آتش‌نشانی نیویورک از مصدومیت 63 نفر در حادثه آتش‌سوزی در نیویورک خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

آتش‌سوزی در نیویورک ۱۹ کشته بر جای گذاشتمقامات شهر نیویورک ایالات متحده اعلام کردند که آتش‌سوزی در یک ساختمان ۱۹ طبقه در محله برونکس این شهر ۱۹ قربانی گرفت که ۹ نفر آنها کودک بودند. باید رید سر در آتش‌نشانی های آمریکا

آتش‌سوزی در نیویورک؛ 19 نفر جان باختندآتش‌سوزی در نیویورک؛ 19 نفر جان باختند استفان رینگل، مشاور اریک ادامز شهردار نیویورک اعلام کرد آپارتمانی در شهر برانکس دچار حریق شد.

محکومیت ۳ زن در دادگاه انقلاب به اتهام شرکت در جلسه مشاوره روانشناسی

مزاحمت هلی‌کوپتر در تجمع خانواده قربانیان هواپیمای اوکراینی در شاهد‌شهر

نماینده رشت در مجلس: ارتفاع زباله در سراوان به ۹۵ متر رسید