آتش‌سوزی‌های پیاپی در اردوگاه پناهجویان یونان

20/06/1399 07:13:00 ب.ظ

اردوگاه پناهجویان موریا در جزیره لسبوس یونان دو روز گذشته شاهد آتش‌سوزی‌های پیاپی می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

اردوگاه پناهجویان موریا در جزیره لسبوس یونان دو روز گذشته شاهد آتش‌سوزی‌های پیاپی می‌شود. - خبرگزاری آناتولی 10.09.

2020 آتن/ خبرگزاری آناتولی به گزارش خبرگزاری رسمی یونان (آنا) در پی وقوع دو آتش‌سوزی روز گذشته در جزیره لسبوس، به عنوان بزرگترین اردوگاه پناهجویان در این کشور، امروز نیز در سه نقطه مختلف این اردوگاه آتش‌سوزی رخ داده است.

درحالی که به دلیل آتش‌سوزی روز گذشته هزاران پناهجو بی‌خانه‌مان شده‌اند، وقوع آتش‌سوزی مجدد باعث شد پناهجویان دچار بيم و هراس شوند. گفته شد تیم‌های آتش‌نشان از راه دریا و زمین به منطقه مذکور اعزام شده‌ و پناهجویان ساکن این اردوگاه نیز شروع به حرکت به مقصد مرکز شهر کرده‌اند.

روز گذشته در نقاط مختلف اردوگاه موریا در جزیره لسبوس آتش‌سوزی رخ داد. هنوز هیچ گونه تلفات جانی یا مصدومیتی گزارش نشده است. هزاران چادر و خانه پیش‌ساخته در این اردوگاه بر اثر آتش‌سوزی تبدیل به خاکستر شدند. هزاران نفر از ساکنان اردوگاه موریا نیز با فرار از این آتش‌سوزی که هنوز خاموش نشده است، به مرکز شهر رفته‌اند. همچنین برای جلوگیری از پیش‌روی این افراد به مرکز شهر نیروهای امنیتی اضافی به منطقه اعزام شدند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

چرا چیزی که گران شده دیگر ارزان نمی‌شود؟

به زبان ساده، چسبندگی قیمت به وضعیتی گفته می‌شود که «قیمت اسمی» کالاها در برابر متغیرهای کاهشی اقتصاد کلان مقاومت می‌کنند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بزرگ‌ترین اردوگاه پناهجویان یونان در آتش سوخت - BBC News فارسیاردوگاه موریا در جزیره لسبوس که بزرگ‌ترین اردوگاه پناهجویان در یونان است در پی آتش‌سوزی کاملا تخریب شده و سیزده هزار ساکنش آواره شده‌اند.

آتش‌سوزی در بزرگترین اردوگاه پناهجویان یونان - BBC News فارسیبزرگترین اردوگاه پناهجویان در جزیره لسبوس یونان آتش گرفت. تا کنون گزارشی از تلفات این آتش‌سوزی منتشر نشده است. مهاجران بلافاصله از این اردوگاه که موریا نام دارد تخلیه شدند. اردوگاه موریا بیش از ۱۳ هزار نفر را در خود جای داده است. این تعداد چهار برابر آمار رسمی است.

ویدئوی آتش‌سوزی وسیع در یونان؛ ۱۳ هزار مهاجر بی‌پناه‌تر شدندآتش‌سوزی وسیع روز چهارشنبه در «موریا» بزرگترین کمپ پناهجویان در جزیره لسبوس یونان، حدود ۱۳ هزار نفر از ساکنان آن را بی‌پناه‌تر کرد.

هزاران آلمانی خواستار پذیرش پناهجویان ساکن اردوگاه موریا در این کشور شدند

بزرگترین اردوگاه پناهجویان یونان طعمهٔ حریق شدموریا، بزرگترین اردوگاه پناهجویان در یونان که در جزیرهٔ لسبوس این کشور واقع است در نخستین ساعات بامداد چهارشنبه طعمهٔ حریق شد. هزاران پنهاجوی این اردوگاه، که به‌دلیل شیوع کرونا تحت قرنطینه قرار داشته‌‌اند، اکنون نیازمند کمک فوری هستند بیشتر بخوانید🔽

حریق‌ تازه در اردوگاه پناهجویان؛ اروپا برای یاری بسیج می‌شود | DW | 10.09.2020در اردوگاه پناهجویی موریا در جزیره لسبوس یونان آتش‌سوزی‌های پراکنده رخ داده است و آنچه از زندگی پناهجویان باقی مانده را می‌سوزاند. هزاران ساکن اردوگاه آواره هستند؛ کرونا هم بیرحمانه بر زندگی آنها می‌تازد.