آتش‌سوزی‌های پیاپی در اردوگاه پناهجویان یونان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اردوگاه پناهجویان موریا در جزیره لسبوس یونان دو روز گذشته شاهد آتش‌سوزی‌های پیاپی می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

10.09.2020به گزارش خبرگزاری رسمی یونان در پی وقوع دو آتش‌سوزی روز گذشته در جزیره لسبوس، به عنوان بزرگترین اردوگاه پناهجویان در این کشور، امروز نیز در سه نقطه مختلف این اردوگاه آتش‌سوزی رخ داده است.

گفته شد تیم‌های آتش‌نشان از راه دریا و زمین به منطقه مذکور اعزام شده‌ و پناهجویان ساکن این اردوگاه نیز شروع به حرکت به مقصد مرکز شهر کرده‌اند. هزاران چادر و خانه پیش‌ساخته در این اردوگاه بر اثر آتش‌سوزی تبدیل به خاکستر شدند. هزاران نفر از ساکنان اردوگاه موریا نیز با فرار از این آتش‌سوزی که هنوز خاموش نشده است، به مرکز شهر رفته‌اند. همچنین برای جلوگیری از پیش‌روی این افراد به مرکز شهر نیروهای امنیتی اضافی به منطقه اعزام شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بزرگ‌ترین اردوگاه پناهجویان یونان در آتش سوخت - BBC News فارسیاردوگاه موریا در جزیره لسبوس که بزرگ‌ترین اردوگاه پناهجویان در یونان است در پی آتش‌سوزی کاملا تخریب شده و سیزده هزار ساکنش آواره شده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در بزرگترین اردوگاه پناهجویان یونان - BBC News فارسیبزرگترین اردوگاه پناهجویان در جزیره لسبوس یونان آتش گرفت. تا کنون گزارشی از تلفات این آتش‌سوزی منتشر نشده است. مهاجران بلافاصله از این اردوگاه که موریا نام دارد تخلیه شدند. اردوگاه موریا بیش از ۱۳ هزار نفر را در خود جای داده است. این تعداد چهار برابر آمار رسمی است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ویدئوی آتش‌سوزی وسیع در یونان؛ ۱۳ هزار مهاجر بی‌پناه‌تر شدندآتش‌سوزی وسیع روز چهارشنبه در «موریا» بزرگترین کمپ پناهجویان در جزیره لسبوس یونان، حدود ۱۳ هزار نفر از ساکنان آن را بی‌پناه‌تر کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هزاران آلمانی خواستار پذیرش پناهجویان ساکن اردوگاه موریا در این کشور شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بزرگترین اردوگاه پناهجویان یونان طعمهٔ حریق شدموریا، بزرگترین اردوگاه پناهجویان در یونان که در جزیرهٔ لسبوس این کشور واقع است در نخستین ساعات بامداد چهارشنبه طعمهٔ حریق شد. هزاران پنهاجوی این اردوگاه، که به‌دلیل شیوع کرونا تحت قرنطینه قرار داشته‌‌اند، اکنون نیازمند کمک فوری هستند بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حریق‌ تازه در اردوگاه پناهجویان؛ اروپا برای یاری بسیج می‌شود | DW | 10.09.2020در اردوگاه پناهجویی موریا در جزیره لسبوس یونان آتش‌سوزی‌های پراکنده رخ داده است و آنچه از زندگی پناهجویان باقی مانده را می‌سوزاند. هزاران ساکن اردوگاه آواره هستند؛ کرونا هم بیرحمانه بر زندگی آنها می‌تازد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »