آتش‌سوزی یک نفتکش در نزدیکی سواحل امارات متحده عربی

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به دنبال وقوع آتش‌سوزی در یک نفتکش در ۲۱مایلی ساحل بندر شارجه امارات متحده عربی،این کشور اعلام کرد نیروهای امدادی، خدمه نفتکش را تخلیه کرده‌اند و در تلاشند تا آتش‌سوزی را نیز خاموش کنند.این نفتکش محوله‌ای ندارد و به هنگام وقوع آتش‌سوزی در حال تعمیر بود.

اداره حمل و نقل زمینی و دریایی در امارات متحده عربی چهارشنبه نهم بهمن ماه با تایید وقوع آتش‌سوزی در یک نفتکش در نزدیکی ساحل شارجه، اعلام کرد که مقامات مسئول در تلاشند تا پس از ارسال پیام درخواست کمک از سوی یک نفتکش، آتش‌سوزی در این تانکر را که در ۲۱ مایلی سواحل این کشور دچار حریق شده، مهار کنند.

همزمان خبرگزاری رویترز نیز خبر داد که مقام‌های حمل و نقل امارات متحده عربی گفتند که در تلاشند آتش‌سوزی یک تانکر نفتی با پرچم پاناما را در سواحل شارجه خاموش کنند. یک مقام اماراتی به رویترز گفت که تحقیقات درباره دلیل وقوع این آتش‌سوزی درحال انجام است. ابتداد و در بامداد یک‌شنبه ۲۲ اردی‌بهشت چهار نفتکش خارجی در بندر فجیره امارات متحده هدف حمله قرار گرفت. یکی از این نفتکش‌ها متعلق به شرکت تام‌شیپ نروژ و دست‌کم دو نفتکش متعلق به عربستان سعودی بود. پس از وقوع این انفجارها یک شرکت بیمه نروژی اعلام کرد که بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که احتمالا جمهوری اسلامی ایران در انجام این حمله دست داشته و حملات را با استفاده از زیردریایی‌های بی‌سرنشینی که از روی شناوری در همان نزدیکی کنترل می‌شد، انجام داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حکومتهای یاغی مثل آلمان نازی و شوروی و کره شمالی و صدام و جمهوری اسلامی ایران و ... هیچ وقت نرمال نشدن و نخواهند شد مگر اینکه سرنگون بشن تا دولتها و ملتهای دنیا از شرشون راحت بشن .

ربطی به جمهوری اسلامی داره؟ 🤔

جاویدشاه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آتش‌سوزی یک تانکر در ساحل اماراتآتش‌سوزی یک تانکر در ساحل امارات *پایگاه عملیات تجاری دریایی انگلیس روز چهارشنبه مدعی شد که یک تانکر در شمال غرب شارجه امارات در حال آتش‌سوزی است *مقامات نظامی آمریکایی نیز اعلام کرده‌اند که از این آتش‌سوزی اطلاع دارند اما اطلاعات بیشتری در اختیار ندارند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک میلیون نخل تشنه آبادان در یک قدمی مرگ
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کشته شدن دو خلبان نظامی در سانحه سقوط یک هواپیمای جنگنده آموزشی در الجزایریک هواپیمای جنگنده آموزشی الجزایری بامداد سه‌شنبه 28 ژانویه 2020 در ایالت ام البواقی در 500 کیلومتری مردشور این خبر نوشتنت رو ببره با خودتو صفحت.دو نظامی کجا؟چرا بلد نیستید فارسی بنویسید بزور گیر دادید به خبر نوشتن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زندگی یک خانواده پنج نفره در طویلهدروغه این که چیزی نیست بنده به شخصه بارها وبارها از تلویزیون جمهوری اسلامی دیدم که حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر در یک طویله از صبح تا شب برای لقمه ای نان حلال زحمت میکشیدند در بعضی موارد پخش زنده هم بود که چگونه عرق می ریختن حتی صدای گاو گوسفند و خر و سگ و توله سگ هم پخش میشد مجلس داریم در مورد انسان ها حرف می زنیم و باید در مورد انتخاب کلمات دقت داشته باشیم. در این مورد بهتر بود می نوشتید آغل گوسفندان یا چیزی مثل این. کلمه طویله نامناسبه. شتر حداقل صورتاشونو محو میکردی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

افزایش آمار قربانیان ویروس کرونا؛ برنامه استرالیا برای قرنطینه مسافران در یک جزیرههمزمان با افزایش آمار ابتلا و مرگ ناشی از ویروس جدید کرونا، صدها شهروند خارجی از شهر ووهان چین که در کانون شیوع این بیماری قرار دارد خارج شده اند. از سوی دیگر استرالیا قرار است ۶۰۰ شهروند درحال بازگشت این کشور را برای دو هفته در جزیره کریسمس، در فاصله دو هزار کیلومتری از خاک اصلی کشور، قرنطینه کند. چه قرنطينه اي...!؟؟ اينجا چشم بادميها مثل مور و ملخ زيادن و اقتصاد استراليا به اونا وابسته است. اگر توريستها نيان استراليا فلج ميشه... کلا راه حل استرالیا برای همه چیز یه اردوگاه در یک جزیره است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

امارات از ابتلای یک خانواده به ویروس «کرونا» در این کشور خبر دادخبرگزاری رسمی امارات متحده عربی (وام) روز چهارشنبه 29 ژانویه اعلام کرد مه مسئولان بهداشت از مشاهده همینکه تا الان به واسطه ویروس کرونا تو ایران یه ده هزار نفری نمردن مشکوکه از وزارت بهداشت درخواست میکنیم که به انتظارها پاسخ دهد و اون خانم چادریه رو از سر راه بردارن تا ویروس از مبادی فرودگاهی داخل بشه ما کیک و شیر خوردیم متاسفانه هنوز زنده ایم ما منتظر سومی هستیم درمانش کشف نشده ؟؟؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »