آتش‌سوزی یک مجتمع مسکونی در قم؛ پنج نفر جان باختند

28/02/2020 11:20:00 ق.ظ

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از کشته شدن پنج و مصدوم شدن ۶۶ نفر در پی وقوع حریق (بامداد جمعه) در مجتمع مسکونی در قم خبر داد. این آتش‌سوزی ابتدا در طبقات منفیِ مجتمع مسکونی ۲۲۵ واحدی سحر در قم رخ داد و سپیس به سایر نقاط این مجتمع سرایت کرد. اخبار_ایران

مجتبی خالدیگفته که این آتش‌سوزی بامداد جمعه رخ داد که تاکنون دست‌کم پنج کشته بر جا گذاشته است.این آتش‌سوزی ابتدا در طبقات منفیِ مجتمع مسکونی ۲۲۵ واحدی سحر در قم رخ داد و سپس به سایر نقاط این مجتمع سرایت کرد. بیش از ۱۶۰ نفر از ساکنان با کمک نیروهای آتش‌نشانی از مجتمع خارج شدند که ۳۹ نفر به دلیل مشکلات تنفسی به بیمارستان منتقل و ۲۸ نفر هم به صورت سرپایی درمان شدند.

رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود رضا پهلوی:‌ فرصت کوبیدن آخرین میخ بر تابوت رژیم ایران فراهم است «حوادث مرموز در خلیج فارس؛ ربایش احتمالی یک نفتکش و از دست رفتن کنترل سکان چند کشتی دیگر»

در این حادثه پنج نفر جان باختند که دو نفر مرد و دو نفر زن هستند و یک کودک نیز در بیمارستان جان باخت. ادامه مطلب: ایران وایر »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

۵فوتی و ۶۶ مصدوم براثر آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونیسخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت و فوت ۷۱ نفر به دلیل آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در قم خبر داد.

یک مقام ترکیه: ۲۹ سرباز ترک در حمله هوایی ارتش سوریه در ادلب سوریه کشته شدند🔺یک مقام ترکیه: ۲۹ سرباز ترک در حمله هوایی ارتش سوریه در ادلب سوریه کشته شدند ⚡️از سال ۲۰۱۶ و دخالت مستقیم آنکارا در جنگ سوریه، این بالاترین آمار تلفات انسانی ارتش ترکیه در تنها یک روز است که گزارش می‌شود. 33 خود کرده را تدبیر نیست. بلاخره کلاح شون رفت تو هم.

انفجار مین در کابل؛ یک کشته و 10 زخمیبر اثر انفجار یک مین مغناطیسی در منطقه ششم امنیتی کابل پایتخت افغانستان حداقل یک کشته و 10 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

گزارش‌های غیررسمی از بازپس‌گیری یک شهر استراتژیک سوریه توسط شورشیانگزارش‌های غیر رسمی حکایت از آن دارند که شورشیان مخالف اسد روز پنجشنبه ۲۷ فوریه (۸ اسفند) کنترل شهر استراتژیک سراقب در استان ادلب را بار دیگر در اختیار گرفته‌اند. رسمی شده شهر سراقب سقوط کرده با کمک اون اردوِغان حرومزاده فرصت طلب اژ داشاق.به امید خدا خیلی زود پس میگیریم شما خودشو ناراحت نکن دردت میاد بعدا.یعنی من موندم شما چرا یه خبر خوب درباره وبه نفع ایران و خوشحالی ایرانیا ندارین؟؟؟ گروه النصره اسمش تروریسته پروپاگاندا از سمت چپی هیچ خبری نبود. اما سمت راستی بلافاصله تیتر شد؟👇

توضیحات شهرداری درباره تصاویر مسافران مبتلا به کرونا/کاهش یک میلیونی سفر با متروتوضیحات شهرداری درباره تصاویر مسافران مبتلا به کرونا: در مترو تهران روزانه میلیون‌ها نفر جابجا می‌شوند و چنین صحنه‌هایی به دلیل ضعف، خستگی، افت فشار و بیماری‌های برخی مسافران در طول سال مکررا رخ می‌دهد و رسانه‌ها باید از سلامت روان مردم صیانت کنند. پفیوزی که پشت این اکانت نشستی و ماله می‌کشی کرونا سراغ تو و خانوادت هم اومده خبر نداری! از این به بعد به جای مرگ بر اثر کرونا ،می نویسند مرگ بر اثر خستگی ،ضعف ،افت فشار و بیماری به جز کرونا ،خاک بر سرت شهرداری و خاک بر سرت جمهوری اسلامی کذاب مادر نگارنده اخبار دروغ ماله کشی پابلیک باشه کسکم؟

وحشت جهانی از ویروس کرونا در یک فیلم کوتاه+فیلملری دیوید فیلم کوتاهی درباره وحشت امروز مردم جهان از ویروس کرونا ساخته است.