آتش‌سوزی در جزایر قناری؛ هزاران هکتار جنگل سوخت

29/05/1398 07:00:00 ق.ظ

از آغاز آتش‌سوزی در شنبه گذشته تاکنون بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ هکتار از جنگل‌های این منطقه کاملا در آتش سوخته است.

از آغاز آتش‌سوزی در شنبه گذشته تاکنون بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ هکتار از جنگل‌های این منطقه کاملا در آتش سوخته است.

گران‌کاناریا بخشی از جزایر قناری در قلمرو اسپانیاست..به گزارش ایلنا،مسعود پزشکیان در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهارداشت: بنده در تمام دوران نمایندگی خود به دنبال ایجاد سیستم داده‌های درست در ساختار شهر و استان بودم و حتی تلاش کردم تا قانون آن نوشته شود ولی بعد از پیگیری‌ها متوجه شدم که این موضوع قانون خود را دارد و مشکل فقط عدم اجرای آن است به طوریکه قانون سال ۱۳۷۸ تصویب شده ولی متاسفانه تا به امروز اجرا نشده است، از این‌رو در کمیسیون دولت مجلس پیگیری کرده تا بتوانیم این قوانین را عملیاتی کنیم..رحیم مجدمی دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:پس از تامین آب این منطقه تا چند هفته دیگر نیز بخش شمالی تالاب شادگان از محل ایستگاه پمپاژ آب از رودخانه کارون آبگیری می‌شود..مهشید رابطیان در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: زوج هایی که زیر ۱۸ سال ازدواج می کنند، هنگامیکه بزرگ تر می شوند، زندگی چند نفر دیگر را در اطراف خود مشاهده کرده و نارضایتی ها یکی پس از دیگری خود را نشان می دهد..

مطالب بیشتر از بدون شرح..نایب رئیس مجلس در توضیح سیستم داده گفت: ببینید هر انسانی یک هویت دارد و این هویت با سکونت در یک محل منجر به ایجاد هویت مسکن می‌شود و اگر آن فرد در یک جایی مشغول به کار باشد، یک هویت اجتماعی و شغلی هم پیدا می‌کند و این فرد با هویت، طبق قانون موظف است تا میزان دارایی و درآمد خود، هویت خود را اعلام کند و بگوید که چه کسی بوده و کجا کار می‌کند و چه مقدار درآمد دارد و در مقابل وزارت دارایی موظف است تا بر اساس آن اطلاعات مالیات برای افراد را برآورد کند..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

راهکار جلوگیری از رشوه‏‎‎‎‎‎‎‎خواری و اختلاس در کشور / پول در کشور گم می‎‎‎‎شودنایب رئیس مجلس گفت: همیشه از زمین‌خواری، قاچاق، رشوه، اختلاس و رانت شکایت می‌کنیم ولی تا به امروز هیچ کاری نتوانسته‌ایم بکنیم در حالی که این مشکلات فقط یک راه‌حل دارد و آن سیستم داده است.

پنج هزار هکتار از تالاب شادگان آبگیری شدرئیس اداره محیط زیست شادگان: با بستن گود زباله شادگان واقع در محدوده تالاب بین‌المللی شادگان پنج هزار هکتار از زمین‌های خشک این تالاب از روستای سلمانه تا دارخوین پس از چند سال خشکسالی آبگیری شد.

پشیمانی از ازدواج از پیامدهای کودک همسری استتهران- ایرنا- عضو انجمن علمی روانپزشکان گفت: مشکل عمده ای که برای زوج هایی که زیر ۱۸ سال ازدواج می کنند این است که بعد از گذشتن مدتی از زندگی مشترک، پشیمان می شوند. طرفین در این مواقع متوجه می شوند آن فردی که به همسری برگزیده، شخصی نیست که در نظر داشته است.

جبهه ترکمن‌های عراق: دولت از زنانی که از داعش گریخته‌اند حمایت کند

هفته هنر و فرهنگ با صدای بیضایی از دور، نوای دف از نزدیکهفته‌ای که در فرهنگ و هنر گذشت، شادی دف زنان و آواز کردی و فارسی و عربیشان، مردم را در میدان بزرگ سنندج به شادی کشاند، اما رقص کارگران پتروشیمی ماهشهر، اعتراض امام جمعه را در پی آورد.

از تامین نشدن غذای 'زیارت اولی' ها تا صادر نشدن مجوز هنرستان موسیقی در مشهدمعاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش‌ و پرورش خراسان‌رضوی گفت: معاونت فرهنگی آموزش‌وپروش استان برای آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با شاهنامه برنامه‌هایی چون نقالی و مسابقات مربوط به آن را در مدارس برگزار می‌کند.