آتش‌سوزی در شرکت نفت آرامکو عربستان سعودی

14/09/2019 10:10:00 ق.ظ

آتش‌سوزی در شرکت نفت #آرامکو #عربستان سعودی

آرامکو, عربستان

آتش‌سوزی در شرکت نفت آرامکو عربستان سعودی

در شرکت نفت « آرامکو » در شهر «بقیق» عربستان سعودی انفجار و سپس آتش‌سوزی رخ داده است. - خبرگزاری آناتولی

14.09.2019رياض/ خبرگزاری آناتولیبه گزارش خبرگزاری رسمی عربستان سعودی «واس»، در پی حمله با پهپاد در شرکت نفت آرامکو در استان بقیق در منطقه شرقی این کشور انفجار و سپس آتش سوزی رخ داده است.بر اساس این گزارش، آتش سوزی توسط کارمندان شرکت مهار شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

میراث حماسه|دستاوردهای دفاع مقدس؛ از سخنان یک زندانی درباره حاج قاسم تا تاثیر پیکر شهدا +فیلم- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

دانشمندان در در جو سیاره‌ای در خارج از منظومه شمسی آب کشف کردنددانشمندان در در جو سیاره‌ای در خارج از منظومه شمسی آب کشف کردند این گزارش را بخوانید 🔽

عربستان: آتش‌سوزی مجموعه پالایشگاهی آرامکو در نتیجه حملات پهپادی بوده استوزارت کشور عربستان با بیان اینکه آتش‌سوزی رخ داده در تاسیسات وابسته به شرکت غول نفتی عربستان ' آرامکو ' در استان بقیق مهار شده علت آتش‌سوزی را حملات پهپاد ی اعلام کرد.

آتش‌سوزی در تاسیسات آرامکوی سعودی- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 «آتش‌سوزی در تاسیسات آرامکو ی سعودی؛ عربستان حمله پهپاد ی به دو کارخانه شرکت نفتی آرامکو را تایید کرد» وزارت کشور عربستان اعلام کرد این دو کارخانه شرکت نفتی آرامکو هدف حمله پهپاد ی قرار گرفتند یمن

نشست تولیدکنندگان نفت در امارات؛ تعهد عراق و نیجریه به کاهش تولیددر جریان نشست روز پنج‌شنبه کمیته نظارتی مشترک وزیران نفت اوپک و غیراوپک، عراق و نیجریه متعهد به کاهش سطح تولید نفت شدند.

پروازهای داخلی در قبضه شرکت های چارتری- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimعضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از فعالیت شرکت های چارتری در حمل و نقل هوایی، گفت:وزارت راه و شهرسازی باید یک بار برای همیشه پرونده فعالیت شرکت های چارتری را ببند تا ثبات و آرامش به حمل و نقل هوایی کشور بازگردد. حسته بند:این شرکت ها با ایجاد انحصار در پروازهای هوایی عملا بلیط را با قیمت دلخواه خود به فروش می‌رسانند البته فعالیت چارتری ها تنها عامل افزایش قیمت بلیط هواپیما نیست بلکه شناور شدن نرخ بلیط هواپیما نیز بخشی از دلایل این حوزه محسوب می شود

اختلال تردد در پایتخت فرانسه در پی اعتصاب بزرگ شبکه حمل و نقل شهریاز اعتصاب سراسری کارکنان این شبکه حمل و نقل که تحت نظارت دولت اداره می شود به عنوان بزرگترین حرکت اعتراضی در این مجموعه پس از اکتبر ۲۰۰۷ نام برده می شود.

در شرکت نفت «آرامکو» در شهر «بقیق» عربستان سعودی انفجار و سپس آتش‌سوزی رخ داده است.یک کارشناس نجوم در گفتگو با یورونیوز در مورد کشف آب در جو «کی ۲-۱۸ بی» ضمن تاکید بر اهمیت کشف دانشمندان تاکید کرد که هرچند فاصله این سیاره با زمین ممکن است به نظر افراد عادی زیاد بیاید اما در عمل این سیاره فراخورشیدی فاصله زیادی با زمین ندارد.به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه العربیه، سخنگوی امنیتی وزارت کشور عربستان در بیانیه‌ای تاکید کرد: آتش‌سوزی رخ داده در مجموعه پالایشگاهی وابسته به آرامکو در استان"بقیق" و"هجرة خریص" در نتیجه حملات پهپادی بوده است.خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، تلویزیون العربیه به نقل از مقام‌های سعودی از مهار آتش‌سوزی رخ داده در تاسیسات وابسته به شرکت آرامکو در شهر بقیق عربستان در ساعات اولیه صبح امروز- شنبه- خبر دادند.

14.09. هم‌رسانی این مطلب:.2019 رياض/ خبرگزاری آناتولی به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان سعودی «واس»، در پی حمله با پهپاد در شرکت نفت آرامکو در استان بقیق در منطقه شرقی این کشور انفجار و سپس آتش سوزی رخ داده است. منابع مختلف خبری نیز گزارش کردند که در مجموعه پالایشگاهی بقیق عربستان سعودی آتش سوزی رخ داده و صدای تیراندازی در اطراف آن به گوش می‌رسد. بر اساس این گزارش، آتش سوزی توسط کارمندان شرکت مهار شده است. در این گزارش به جزئیات بیشتری اشاره نشده است.

. یکی از ساکنان نزدیک این پالایشگاه به خبرگزاری رویترز گفت:"با صدای مهیب انفجار از خواب بیدار شدم و همه ترسیده بودند و صدای انفجارهای متعدد به گوش می‌رسید".