آتش‌نشانان مانع خودکشی یک زن اهوازی شدند

28/07/1399 12:18:00 ب.ظ

روز گذشته یک زن جوان ۲۵ ساله در اهواز اقدام به خودکشی کرد اما با اقدام به موقع آتش‌نشانی و نیروهای خدمات ایمنی از مرگ نجات یافت. آمار خودکشی بخصوص در میان اقشار جوان در ایران روبه افزایش است. اخبار_ایران خوزستان

خبرگزاری رکنا گزارش کرده یک شهروند اهوازی در تماس با سامانه ۱۲۵ از اقدام به خودکشی زنی جوان در خانه‌ای مسکونی در منطقه زیتون کارمندی خبر داد.

ر ئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اهواز گفته پس از دریافت این تماس در ساعت ۱۹ یکشنبه ۲۷ مهرماه امدادگران به محل اعزام شدند و با توجه به قفل بودن در، مدتی طول کشید تا بتوانند در را بازکنند اما خوشبختانه موفق شدند زن جوان را که با مصرف قرص اقدام به خودکشی کرده بود نجات داده و به امدادگران ۱۱۵تحویل بدهند.

تا لحظه تنظیم این خبر از دلیل و انگیزه اقدام به خودکشی این زن جوان خبری منتشر نشده است. آمار خودکشی بخصوص در میان اقشار جوان در ایران روبه افزایش است. طی هفته گذشته تنها در استان بوشهر سه اقدام به خودکشی منجر به مرگ گزارش شده که از این سه، دو نفر کودک بوده‌ و دیگری نیز جوانی ۲۱ ساله بوده است.

«فرزاد نیکقدم» روزنامه‌نگار و از شهروندان استان ایلام چند روز قبل در حساب شخصی توییتر خود نوشت : «با خودکشی دیروز اله مراد ۵۰ساله (کارگر)، در یک ماه گذشته ۷ خودکشی منجر به مرگ در شهرستان کوچک و ۵۰ هزار نفری ایوان رخ داده.شهری که به پایتخت خودکشی کشور شهره است.» headtopics.com

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

فولگس قورباغه‌ای زن گل فروش را نجات دادیک زن گل فروش در شهر ریودوژانیرو، برزیل با فولگس قورباغه‌ای خود زندگی اش را در شرایط سخت کرونا می گذارند.

سردار جلالی: تهدید نظامی علیه ما منتفی شده استسردار جلالی: تهدید نظامی علیه ما منتفی شده است بنظر می‌رسد فشارهای آمریکا روزهای پایانی خود را طی می‌کند با اطمینان می‌گویم که در حال عبور از این فشارها هستیم پالس ضعف به بیرون ندهیم برداشته شدن تحریم‌های تسلیحاتی می‌تواند برکات خوبی برای ما داشته باشد دو پرس چلوکباب کوبیده با دو سیخ جوجه اضافی بیارید خدمت سردار،یه پارچ دوغ و پیاز هم باشه دو پرس چلو کباب سردار چی شددددددد؟ این نژادش چیه؟ بولداگ؟

وضعیت دشوار پناهجویان در بریتانیا - BBC News فارسیدر یک اردوگاه پناهجویان در جنوب بریتانیا عده ای به کرونا مبتلا شده‌اند.

ویديو؛ راهپیمایی در سراسر فرانسه در گرامیداشت یاد معلمی که سر بریده شدشمار زیادی از جمعیت حاضر در میدان جمهوری پاریس یکصدا فریاد زدند «من یک معلم هستم». این حیوانات را بفرستید کشور خودشون اخه برای چی به اینا پناهندگی میدید ازاردوغان یاد بگیرید یک شبه صدوشصت هزارنفر رو دستگیر کرد تندروهارو بیزید بیرون Anywhere Muslims are forget about that place. Islam =💩

زنان و دختران معترض بلاروس؛ ما را از پنجره ببینید نه از تلویزیونصدها زن و دختر دانشجو در مینسک پایتخت بلاروس در اعتراض به حکم بازداشت تیخانوفسکایا، رهبر در تبعید اپوزوسیون این کشور به خیابان‌ها آمدند.

تظاهرات کنندگان تبریز خواستار مسدود شدن مرز نوردوز با ارمنستان شدندگروهی از مردم تبریز با تجمع در میادین این شهر به ادامه فعالیت پایانه مرزی نوردوز ایران با ارمنستان اعتراض کردند. - خبرگزاری آناتولی تظاهرات کنندگان تبریز خواستار مسدود شدن مرز نوردوز با ارمنستان شدند