آتش‌سوزی در مرز ایران و افغانستان مهار شد

26/11/1399 07:13:00 ب.ظ

سخنگوی والی هرات از مهار آتش‌سوزی در گمرک اسلام‌قلعه خبر داده و اعلام کرد 17 نفر در این حادثه مصدوم شده‌اند که حال 4 تن از آنان وخیم است. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی والی هرات از مهار آتش‌سوزی در گمرک اسلام‌قلعه خبر داده و اعلام کرد 17 نفر در این حادثه مصدوم شده‌اند که حال 4 تن از آنان وخیم است. - خبرگزاری آناتولی 14.02.2021 کابل/خبرگزاری آناتولی جیلانی فرهاد، سخنگوی والی هرات در جمع خبرنگاران درباره آتش‌سوزی شب گذشته در گمرک اسلام‌قلعه هرات در مرز ایران اظهار داشت: آتش‌سوزی مهار شده‌است، در این حادثه 17 نفر مصدوم شده‌اند که حال 4 تن از آنان وخیم است.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانی ایران برای مهار این آتش‌سوزی نیرو اعزام کرده‌است، گفت: بر اساس برآوردهای اولیه این حادثه در نتیجه انفجار یک دستگاه کامیون حمل سوخت رخ داده است؛ تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

یونس قاضی‌زاده، رئیس اتاق تجارت و سرمایه گذاری هرات نیز اعلام کرد: حدود 500 تانکر در پارکینگ گمرک اسلام‌قلعه طعمه حریق شدند و این حادثه تقریبا 50 میلیون دلار خسارت به جا گذاشته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>