آتش‌سوزی اردوگاه موریا؛ تقلای دولت یونان برای اسکان ۱۳ هزار پناهجو - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آتش‌سوزی اردوگاه موریا؛ تقلای دولت یونان برای اسکان ۱۳ هزار پناهجو

اردوگاه پناهجویی موریا در جزیره لسبوس پس از آتش‌سوزی؛ پناهجویان با متعلقاتشان می‌گریزند

او اضافه کرد افراد و خانواده‌های آسیب‌پذیر، به شهر بندری میتیلین منتقل می‌شوند و آنجا می‌توانند در کشتی‌های ویژه‌ای که تهیه شده بخوابند. کنستانتینوس تئوفیلوپول رئیس آتش نشانی محلی به یک شبکه تلویزیونی دولتی گفت ظرف مدت زمان کوتاهی، در بیش از سه مکان آتش سوزی رخ داد.گزارش شده آتش‌سوزی اصلی در آغاز به خاطر باد شدید شدت گرفت.بزرگترین اردوگاه پناهجویی یونان در آتش سوخت و 'از بین رفت'

ساکنان موریا به بی‌بی‌سی فارسی گفته‌اند این آتش‌سوزی در پی درگیری پناهجویان با نیروهای یونانی بر سر قرنطینه این اردوگاه رخ داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آتش‌سوزی در بزرگترین اردوگاه پناهجویان یونان - BBC News فارسیبزرگترین اردوگاه پناهجویان در جزیره لسبوس یونان آتش گرفت. تا کنون گزارشی از تلفات این آتش‌سوزی منتشر نشده است. مهاجران بلافاصله از این اردوگاه که موریا نام دارد تخلیه شدند. اردوگاه موریا بیش از ۱۳ هزار نفر را در خود جای داده است. این تعداد چهار برابر آمار رسمی است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بزرگ‌ترین اردوگاه پناهجویان یونان در آتش سوخت - BBC News فارسیاردوگاه موریا در جزیره لسبوس که بزرگ‌ترین اردوگاه پناهجویان در یونان است در پی آتش‌سوزی کاملا تخریب شده و سیزده هزار ساکنش آواره شده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بزرگترین اردوگاه پناهجویان یونان طعمهٔ حریق شدموریا، بزرگترین اردوگاه پناهجویان در یونان که در جزیرهٔ لسبوس این کشور واقع است در نخستین ساعات بامداد چهارشنبه طعمهٔ حریق شد. هزاران پنهاجوی این اردوگاه، که به‌دلیل شیوع کرونا تحت قرنطینه قرار داشته‌‌اند، اکنون نیازمند کمک فوری هستند بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بزرگترین اردوگاه پناهجویان اروپا در آتش سوخت | DW | 09.09.2020شامگاه سه‌شنبه آتش در چند نقطه از کمپ موریا در جزیره لسبوس شعله کشید. موریا بزرگترین اردوگاه پناهجویان در اروپا است. پناهجویان به کمپ‌های دیگر منتقل شده‌اند. آیا آتش‌سوزی عمدی بوده است؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حریق‌ تازه در اردوگاه پناهجویان؛ اروپا برای یاری بسیج می‌شود | DW | 10.09.2020در اردوگاه پناهجویی موریا در جزیره لسبوس یونان آتش‌سوزی‌های پراکنده رخ داده است و آنچه از زندگی پناهجویان باقی مانده را می‌سوزاند. هزاران ساکن اردوگاه آواره هستند؛ کرونا هم بیرحمانه بر زندگی آنها می‌تازد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ویدئوی آتش‌سوزی وسیع در یونان؛ ۱۳ هزار مهاجر بی‌پناه‌تر شدندآتش‌سوزی وسیع روز چهارشنبه در «موریا» بزرگترین کمپ پناهجویان در جزیره لسبوس یونان، حدود ۱۳ هزار نفر از ساکنان آن را بی‌پناه‌تر کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »