آتش سوزی 'چیز زیادی' از شهرک بالمورال استرالیا باقی نگذاشته

02/10/1398 02:45 ق.ظ

گلادیز بریکلیان رئیس دولت ایالت نیو سات ویلز استرالیا می گوید آتش سوزی 'فاجعه بار' یک شهرک در این ایالت را تقریبا به طور کامل سوزانده است.

در نزدیکی آدلاید پیکر یک قربانی پیدا شدبالمورال برای دومین بار در چند روز گذشته بود که در معرض آتش سوزی قرار می گرفت چون شرایط وزش باد روز شنبه در اطراف آتش سوزی"گرین واتل کریک" تغییر کرد.ساکنان درحال حاضر اجازه بازگشت به خانه را ندارند، و شمار نامعلومی از خانه های این شهرک تخریب شده.

بالمورال برای دومین بار در چند روز گذشته بود که در معرض آتش سوزی قرار می گرفت چون شرایط وزش باد روز شنبه در اطراف آتش سوزی"گرین واتل کریک" تغییر کرد. ساکنان درحال حاضر اجازه بازگشت به خانه را ندارند، و شمار نامعلومی از خانه های این شهرک تخریب شده.

بنابه گزارش ها چندین مامور آتش نشانی مجروح شده اند اما به نظر نمی رسد کسی در این حادثه کشته شده باشد. در سایر نقاط حداقل ۷۲ خانه در ناحیه آدلاید هیلز در ایالت"استرالیای جنوبی" سوخته است. پیکر یک مرد ۶۹ ساله در خانه اش در روز شنبه در آنجا پیدا شد.

در روز شنبه ۹۸ مورد آتش سوزی در نیو سات ویلز در جریان بود. با این حال شرایط آب و هوایی مساعدتر در روز یکشنبه امکان ارزیابی خسارات دو روز اخیر را فراهم کرد. مقام ها گفتند امیدوارند با توجه به هوای خنک تر چند روز آینده، بتوانند آتش سوزی ها را مهار کنند. headtopics.com

روز یکشنبه اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا بار دیگر برای رفتن به تعطیلات در جریان آتش‌سوزی‌های گسترده در این کشور عذرخواهی کرد.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

آتش سوزی‌های «فاجعه بار» در استرالیا همزمان با موج گرماآتش سوزی‌ها در استرالیا از ماه سپتامبر (شهریور/مهر) تا کنون باعث تخریب دست‌کم سه میلیون هکتار از جنگل ها و مراتع این کشور شده است. این رقم معادل مساحت کشور بلژیک است.

عراق... به آتش کشیده شدن مراکز امنیتی و حزبی در ذی‌قارتظاهرکنندگان عراقی در ساعات نخستین صبح شنبه 21 دسامبر در اعتراض به ترور حسینعلی العصمی فعال سیاسی،

آتش‌سوزی گسترده در استرالیا همزمان با گرمای ۴۷ درجه🎥آتش‌سوزی گسترده در استرالیا همزمان با گرمای ۴۷ درجه این ویدئو را ببینید🔽 لعنت به این اب و هواش دیروز ۴۷ درجه امروز ۲۰ درجه

آتش سوزی‌های «فاجعه بار» در استرالیا همزمان با موج گرماآتش سوزی‌ها در استرالیا از ماه سپتامبر (شهریور/مهر) تا کنون باعث تخریب دست‌کم سه میلیون هکتار از جنگل ها و مراتع این کشور شده است. این رقم معادل مساحت کشور بلژیک است.

طرح 8ساله و لغو مجوز مرخصی زایمان، اجحاف بزرگ در حق پزشکان زنخیلی از زندگی‌ها فقط به خاطر این تصمیم نابود شد. مردهای زیادی بودند که نتوانستند هشت سال را تحمل کنند و فقط به خاطر این موضوع از همسرشان طلاق گرفتند. زنان زیادی بودند که حالا دیگر توان بارداری خود را از دست داده‌اند. زنان دیگری هستند که حالا باردار شده‌اند و استرس این موضوع باعث شده فشار روحی زیادی متحمل شوند. چرا؟ چون یک روز یک مسئولی گفت که زنان پزشک در طول دوران طرح حتی یک روز هم مرخصی زایمان ندارند.

قیمت خودروهای ایران خودرو امروز98/10/01 | پژو2008 "380" میلیون تومان شد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimگزارش امروز قیمت خودرو از افزایش قیمت تعدادی از محصولات ایران خودرو در بازار حکایت دارد.

در نزدیکی آدلاید پیکر یک قربانی پیدا شد

بالمورال برای دومین بار در چند روز گذشته بود که در معرض آتش سوزی قرار می گرفت چون شرایط وزش باد روز شنبه در اطراف آتش سوزی"گرین واتل کریک" تغییر کرد.

ساکنان درحال حاضر اجازه بازگشت به خانه را ندارند، و شمار نامعلومی از خانه های این شهرک تخریب شده.

بنابه گزارش ها چندین مامور آتش نشانی مجروح شده اند اما به نظر نمی رسد کسی در این حادثه کشته شده باشد.

در سایر نقاط حداقل ۷۲ خانه در ناحیه آدلاید هیلز در ایالت"استرالیای جنوبی" سوخته است. پیکر یک مرد ۶۹ ساله در خانه اش در روز شنبه در آنجا پیدا شد.

در روز شنبه ۹۸ مورد آتش سوزی در نیو سات ویلز در جریان بود.

با این حال شرایط آب و هوایی مساعدتر در روز یکشنبه امکان ارزیابی خسارات دو روز اخیر را فراهم کرد. مقام ها گفتند امیدوارند با توجه به هوای خنک تر چند روز آینده، بتوانند آتش سوزی ها را مهار کنند.

روز یکشنبه اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا بار دیگر برای رفتن به تعطیلات در جریان آتش‌سوزی‌های گسترده در این کشور عذرخواهی کرد. آقای موریسون سفرش را پس از انتقادات گسترده‌ای که به وی شد نیمه‌تمام گذاشت.

از ماه سپتامبر امسال آتش‌سوزی‌هادر استرالیا جان حداقل ۹ نفر را گرفته است و بیش از ۷۰۰ خانه را ویران کرده و میلیون‌ها هکتار نیز در آتش سوخته است.

به علت افزایش دمای هوا و ثبت دو رکورد جدید برای گرمترین روز، آتش‌سوزی‌‌های گسترده‌ای در استرالیا به وقوع پیوسته است.