آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع منطقه حفاظت شده دنا

20/06/1399 08:48:00 ب.ظ

آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع منطقه حفاظت شده دنا ارتفاعات سینه نمک روستای میمند در محدوده منطقه حفاظت شده دنا از ساعت ۱۰ صبح امروز ماه دچار آتش سوزی شده است باوجود تلاش نیروهای مردمی و محیط زیست وزش باد شدید مهار آتش را با کندی و سختی مواجه کرده است

ارتفاعات سینه نمک روستای میمند در محدوده منطقه حفاظت شده دنا از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۲۰ شهریور ماه دچار آتش سوزی شده است.

به گزارش ایسنا، باوجود تلاش نیروهای مردمی و محیط زیست وزش باد شدید مهار آتش را با کندی و سختی مواجه کرده است..آتش‌سوزی مهیبی انبار حاوی روغن‌ و لاستیک‌های خودرو در بندر بیروت پایتخت لبنان را فرا گرفت..دود عظیم در بندر بیروت - ۲۰ شهریور ۱۳۹۹.در نخستین ساعات چهارشنبه ۱۹ شهریور (۹ سپتامبر) آتش از چند نقطه از کمپ پناهجویی موریا در جزیره لسبوس یونان شعله‌ کشید. وزش باد به آتش دامن زد و موجب گسترش آن به سراسر اردوگاه و اطراف آن شد. ۲۸ مأمور آتش‌نشانی با هشت خودروی اطفاء حریق تلاش کردند آتش را مهار کنند. در حال حاضر آتش‌سوزی تحت کنترل در آمده است..

.اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می شود. . ..بیروت/خبرگزاری آناتولی..لبنانی های ساکن نزدیک بندر بیروت که تجربه انفجار عظیم اخیر در این منطقه را دارند، پس از آتش سوزی در یک انبار بندر در روز پنجشنبه فورا از منطقه دور شدند و آتش نشان ها نیز سعی کردند آن را مهار کنند. تاکنون تلفاتی از این آتش سوزی گزارش نشده است..

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

سازگاری ملی از منظر سیاست‌گذاری عمومی و نظریه سیاستی | کیومرث اشتریان

جامعه سیاسی سرشار از معاملات و تعاملات انبوه و روزمره شهروندان در بخش عمومی است. به این معاملات، «سیاست‌های عمومی» می‌گوییم؛ چون شامل گستره‌ای وسیع‌تر از مناسبات فردی و غیررسمی می‌شود و با عاملیت قدرت عمومی، فعلیت اجرائی می‌یابد. بخش گسترده‌ای از این سیاست‌های عمومی مبتنی بر نظریه‌های خُرد است که در ادبیات سیاست‌گذاری عمومی «نظریه طرح» (Program Theory) یا نظریه سیاستی نامیده می‌شود. این نظریه‌ها با نظریه‌های بالاتر از خود همچون نظریه عقلانی یا نظریه نهادی و دیگر نظریه‌های عام علوم اجتماعی پیوند دارند. نکته مهم آن است که نظریه‌های سیاستی می‌توانند هم‌زمان به دو یا چند نظریه عام اتصال یا ارجاع داده شوند و این به آن معناست که این نظریه‌ها در نسبت با نظریه‌های کلان، خنثی هستند و می‌توانند عاری از ایدئولوژی خاصی باشند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آتش سوزی گسترده در بندر بیروتآتش‌سوزی مهیبی انبار حاوی روغن‌ و لاستیک‌های خودرو در بندر بیروت پایتخت لبنان را فرا گرفت. - خبرگزاری آناتولی

بندر بیروت بار دیگر دچار سانحه شد؛ آتش سوزی گسترده در یک انبار کالابندر بیروت بار دیگر دچار سانحه شد؛ آتش سوزی گسترده در یک انبار کالا علت این آتش سوزی هنوز روشن نشده است. اما وقوع آن یادآور کاستی‌های امنیتی بود که منجر به انفجار بزرگ بندر بیروت در ماه گذشته میلادی شد.

بزرگترین اردوگاه پناهجویان اروپا در آتش سوخت | DW | 09.09.2020شامگاه سه‌شنبه آتش در چند نقطه از کمپ موریا در جزیره لسبوس شعله کشید. موریا بزرگترین اردوگاه پناهجویان در اروپا است. پناهجویان به کمپ‌های دیگر منتقل شده‌اند. آیا آتش‌سوزی عمدی بوده است؟

«جهنم موریا» در آتش سوخت؛ رهایی پناه‌جویان یا آوارگی بیشتر؟

بزرگ‌ترین اردوگاه پناهجویان یونان در آتش سوخت - BBC News فارسیاردوگاه موریا در جزیره لسبوس که بزرگ‌ترین اردوگاه پناهجویان در یونان است در پی آتش‌سوزی کاملا تخریب شده و سیزده هزار ساکنش آواره شده‌اند.

بندر بیروت چند هفته پس از انفجارهای مرگبار، دوباره آتش گرفتبندر بیروت چند هفته پس از انفجارهای مرگبار، دوباره آتش گرفت جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽