آتش سوزی مهیب در یک کارخانه صنایع شیمیایی قم | DW | 02.05.2021

12/02/1400 12:38 ب.ظ

وقوع یک آتش سوزی در کارخانه تولید مواد شیمیایی واقع در ۲۰ کیلومتری شهر قم باعث جراحت شش نفر از جمله دو مامور آتش نشانی شد. گفته می‌شود احتمال سمی بودن دود ناشی از این آتش سوزی وجود دارد.

وقوع یک آتش سوزی در کارخانه تولید مواد شیمیایی واقع در ۲۰ کیلومتری شهر قم باعث جراحت شش نفر از جمله دو مامور آتش نشانی شد. گفته می‌شود احتمال سمی بودن دود ناشی از این آتش سوزی وجود دارد. با توجه به اینکه این کارخانه مولد مواد شیمیایی بوده احتمال سمی بودن دود برخاسته از آتش وجود دارد. آتش نشانی قم گفته چون مواد اولیه موجود در این کارخانه فتالیک برای پیش تولید پلاستیک بوده، مهار آتش به سختی پیش می‌رود.

آتش نشانی قم وضعیت بحرانی اعلام کرده و از شهرداری، سازمان آب و سپاه درخواست کمک کرده است.

یک خودروی آتش نشانی نیز دچار حریق شده و دو مامور آتش نشان به دلیل سوختگی به بیمارستان منتقل شده‌اند. چهار کارگر نیز دچار سوختگی سطحی شده‌اند. احتمال سمی بودن دود برخاسته از آتش وجود دارد سخنگوی آتش نشانی قم گفته"به علت شناوری حریق در جوی‌های اطراف کارخانه، تعدادی از خودروهای شخصی طعمه حریق شدند و متأسفانه به علت شرایط محلی، راه فرار بر خودروهای شخصی بسته شد و دچار آتش سوزی شدند".

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید به گفته او شیرهای شهرک شکوهیه فاقد آبرسانی بوده و به همین دلیل آب رسانی به محل حادثه با تاخیر انجام شده است. به گفته سخنگوی آتش نشانی قم اطفای حریق به طور کامل انجام شده و آتش نشانان در حال لکه‌گیری محل حادثه هستند. headtopics.com

ميگن در فلسطين اشغالى هم هر روز يه جا منفجر ميشه

کارخونه تولید سلاح شیمیایی بوده برای جنگ سوریه.

ادامه مطلب:
dw_persian »

بیایید اتش سوزی افغانستان را بیبنید که بازرگانان افغانستان را غرق کرد قم مصیبتی شده واسه مملکت

وزیر بهداشت عراق در پی آتش سوزی بیمارستان استعفا دادوزیر‌بهداش عراق در پی آتش‌‍سوزی بیمارستان استعفا داد

ویدیو؛ در پی ترور فعال عراقی معترضان کنسولگری ایران در کربلا را به آتش کشیدندمراسم تشییع جنازه جسد ایهاب الوزنی فعال عراقی اهل کربلا که صبح یکشنبه طبق گفته فعالان محلی توسط شبه‌نظامیان مسلح وابسته به سپاه پاسداران ایران ترور شد، به

معترضان عراقی بخش‌هایی از کنسولگری ایران در کربلا را به آتش کشیدند | DW | 10.05.2021در اعتراض به کشته شدن یکی از فعالان مدنی عراق گروهی از معترضان به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی در کربلا حمله کردند. آنان بخش‌هایی از این ساختمان، از جمله پست نگهبانی کنسولگری ایران را به آتش کشیدند. برید سمت کنسولگری عربستان و کشورهای دیگه ، تمام این اتفاق ها کنترل شده هست توسط آمریکا، اروپا ، عربستان و اس.را.ییل.( فلسطین اشغالی ) ایران عراق رانابود کرد و به ویرانی کشید ،نفت عراق را غارت ،دانشمندان را آواره و حرمها و قبرستانها را بهشت کرد همه میدونن که این کاراسراییل یاداعشه!

آتش‌سوزی مهیب در کارخانه الکل قم /اعلام وضعیت بحرانی در منطقه /حضور 100 آتش نشان برای مهار حریق + فیلم و تصاویر- اخبار قم - اخبار استانها تسنیم | Tasnim🎥 آتش‌سوزی مهیب در کارخانه الکل قم سخنگوی آتش نشانی قم: یکی از خودروی آتش‌نشانی دچار حریق شد و ۲ تن از همکاران آتش‌نشان بشدت دچار مصدومیت شدند آتش‌نشانی قم با اعلام وضعیت بحرانی از تمام دستگاه‌ها از جمله شهرداری، سازمان آب و سپاه درخواست کمک کرده است mhrezaa2c دوباره تابستون داغ رو برای ما شروع کردند پارسال هم کلی از کارخونه های ایران سوخت.باید ضربتی سرشون تلافی کرد وگرنه روزی یه شرکت میسوزه 🎥 آتش‌سوزی شهرک شکوهیه قم مهار شد سخنگوی آتش‌نشانی قم: حریق اطفاء شد و اکنون در حال لکه‌گیری هستیم میگن چوب خداصدا نداره.بیشعورها ازآتش دراسراییل شادمانی میکردند

ساعت شش صبح روز یک‌شنبه ۱۲ اردیبهشت آتش سوزی مهیبی در کارخانه مولدان صنایع شیمیایی شهرک صنعتی شکوهیه قم واقع در ۲۰ کیلومتری شهر قم روی داد.

با توجه به اینکه این کارخانه مولد مواد شیمیایی بوده احتمال سمی بودن دود برخاسته از آتش وجود دارد.

آتش نشانی قم گفته چون مواد اولیه موجود در این کارخانه فتالیک برای پیش تولید پلاستیک بوده، مهار آتش به سختی پیش می‌رود. آتش نشانی قم وضعیت بحرانی اعلام کرده و از شهرداری، سازمان آب و سپاه درخواست کمک کرده است.

یک خودروی آتش نشانی نیز دچار حریق شده و دو مامور آتش نشان به دلیل سوختگی به بیمارستان منتقل شده‌اند. چهار کارگر نیز دچار سوختگی سطحی شده‌اند.

احتمال سمی بودن دود برخاسته از آتش وجود دارد

سخنگوی آتش نشانی قم گفته"به علت شناوری حریق در جوی‌های اطراف کارخانه، تعدادی از خودروهای شخصی طعمه حریق شدند و متأسفانه به علت شرایط محلی، راه فرار بر خودروهای شخصی بسته شد و دچار آتش سوزی شدند".

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید

به گفته او شیرهای شهرک شکوهیه فاقد آبرسانی بوده و به همین دلیل آب رسانی به محل حادثه با تاخیر انجام شده است.

به گفته سخنگوی آتش نشانی قم اطفای حریق به طور کامل انجام شده و آتش نشانان در حال لکه‌گیری محل حادثه هستند.

هنوز درباره علت وقوع این آتش سوزی توضیحی داده نشده است.

در همین زمینه: