آتامبایف، توسط نیروهای امنیتی قرقیزستان بازداشت شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

- خبرگزاری آناتولی

الماس بیک آتامبایف، رئیس جمهور سابق قرقیزستان توسط نیروهای امنیتی این کشور بازداشت شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امنیت خلیج‌فارس باید توسط کشورهای منطقه تامین شودوزیر دفاع ایران در گفت‌وگوی تلفنی با وزرای دفاع کویت، قطر و عمان گفت: ائتلاف نظامی که آمریکا به بهانه تأمین امنیت کشتیرانی به‌دنبال تشکیل آن است، موجب افزایش ناامنی در منطقه خواهد شد و ما خود را متعهد به امنیت منطقه و به ویژه خلیج‌فارس می‌دانیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایران: تحریم ظریف توسط آمریکا مغایر حقوق و موازین بین‌المللی است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بحران سیاسی در قرقیزستان در پی تلاش برای بازداشت رییس‌جمهوری پیشیننیروهای هوادار آقای اتامبایف در برابر تلاش نیروهای پلیس برای ورود به منزل مسکونی رییس جمهوری پیشین مقاومت کرده و درگیری حاصل از این برخورد منجر به کشته شدن یک از اعضای نیروی ویژه و آسیب وخیم به یکی از مقامات پلیس شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نوشین جعفری، عکاس، بازداشت شدنوشین جعفری، عکاس سینما و تئاتر از چهار روز پیش در ایران بازداشت شده است. براساس گزارش‌ها در شبکه‌های اجتماعی و اظهارنظر نزدیکان جعفری، او از ۴ روز پیش بازداشت شده است. هنوز از نهاد بازداشت‌کننده عجیب نیست اینم یه نوع هدیه حکومتیه،واسه آزادی بایستی ازاین کادوهاگرفت این خانم همون یار_دبستانی توییتر نیست ؟ چند روزه شایع شده این خانم ادمین همون اکانت هست ولی جالبه که اکانت هنوز فعاله YaarDabestaani عکاس یا نویسنده اکانت فحاش YaarDabestaani ?
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت نوشین جعفری، عکاس و خبرنگار سینما و تئاتر و بازی کثیف اکانت‌های امنیتیsaam48622737 ببخشید یک نگاه به سابقه و عکسهای این خانم هم بیاندازید aidaghajar مگه نزدیکانش باید تایید کنن؟! مثلا دورهمی مینشستن پست میذاشتن؟ چند وقتیه باب شده هرکی رو میگیرن میگن بیگناهه چون اطرافیانش تایید نکردن که فلان کار رو کرده. مرض داشتن گرفتنش!؟ به هرحال واسه کوبیدن باید دلیل داشته باشن دیگه ، درسته مملکت کس شعر و قانون کس شعر تره ، اما خو انقد که با دستگیری بیخودی گند زدن الان جداقل با تهمت دستگیر میکنن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نوشین جعفری، عکاس سینما بازداشت شد | DW | 08.08.2019نوشین جعفری عکاس سینما و تئاتر بازداشت شده است. برخی کاربران توییتر می‌گویند گرداندن یک حساب کاربری که در مخالفت با سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی توییت می‌کند، دلیل بازداشت بوده است. گروهی دیگر از پرونده‌سازی خبر می‌دهند. کاربران توییتر باید به شما استناد کنند بعد شما اینقدر غیر حرفه‌ای؟! مگه مجبورید با این مطالب صفحه رو پر کنید؟! این چه کاریه اخه؟ حالا براش پرونده بسازید که اگر دلیل هم نداشتن برا بازداشتش با استناد به شما پرونده بسازن براش! واقعا این شدت از غیرمرفه‌ای بودن نوبره!!! کاربران فیک و ارزش ها می گن، شماهم دارین حرف اونا را تکرار می‌کنید! خجالت بکشین و با پروژه وحشتناکی که براش رقم زدن ناخواسته همکاری نکنید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »