آتامبایف، توسط نیروهای امنیتی قرقیزستان بازداشت شد

08/08/2019 05:08:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

قرقیزستان, الماس بیک آتامبایف

آتامبایف، توسط نیروهای امنیتی قرقیزستان بازداشت شد

- خبرگزاری آناتولی

08.08.2019خبرگزاری آناتولی

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.‎'. Follow their account to see 66534 posts. ادامه مطلب >>

امنیت خلیج‌فارس باید توسط کشورهای منطقه تامین شودوزیر دفاع ایران در گفت‌وگوی تلفنی با وزرای دفاع کویت، قطر و عمان گفت: ائتلاف نظامی که آمریکا به بهانه تأمین امنیت کشتیرانی به‌دنبال تشکیل آن است، موجب افزایش ناامنی در منطقه خواهد شد و ما خود را متعهد به امنیت منطقه و به ویژه خلیج‌فارس می‌دانیم.

ایران: تحریم ظریف توسط آمریکا مغایر حقوق و موازین بین‌المللی است

بحران سیاسی در قرقیزستان در پی تلاش برای بازداشت رییس‌جمهوری پیشیننیروهای هوادار آقای اتامبایف در برابر تلاش نیروهای پلیس برای ورود به منزل مسکونی رییس جمهوری پیشین مقاومت کرده و درگیری حاصل از این برخورد منجر به کشته شدن یک از اعضای نیروی ویژه و آسیب وخیم به یکی از مقامات پلیس شده است.

نوشین جعفری، عکاس، بازداشت شدنوشین جعفری، عکاس سینما و تئاتر از چهار روز پیش در ایران بازداشت شده است. براساس گزارش‌ها در شبکه‌های اجتماعی و اظهارنظر نزدیکان جعفری، او از ۴ روز پیش بازداشت شده است. هنوز از نهاد بازداشت‌کننده عجیب نیست اینم یه نوع هدیه حکومتیه،واسه آزادی بایستی ازاین کادوهاگرفت این خانم همون یار_دبستانی توییتر نیست ؟ چند روزه شایع شده این خانم ادمین همون اکانت هست ولی جالبه که اکانت هنوز فعاله YaarDabestaani عکاس یا نویسنده اکانت فحاش YaarDabestaani ?

بازداشت نوشین جعفری، عکاس و خبرنگار سینما و تئاتر و بازی کثیف اکانت‌های امنیتیsaam48622737 ببخشید یک نگاه به سابقه و عکسهای این خانم هم بیاندازید aidaghajar مگه نزدیکانش باید تایید کنن؟! مثلا دورهمی مینشستن پست میذاشتن؟ چند وقتیه باب شده هرکی رو میگیرن میگن بیگناهه چون اطرافیانش تایید نکردن که فلان کار رو کرده. مرض داشتن گرفتنش!؟ به هرحال واسه کوبیدن باید دلیل داشته باشن دیگه ، درسته مملکت کس شعر و قانون کس شعر تره ، اما خو انقد که با دستگیری بیخودی گند زدن الان جداقل با تهمت دستگیر میکنن

نوشین جعفری، عکاس سینما بازداشت شد | DW | 08.08.2019نوشین جعفری عکاس سینما و تئاتر بازداشت شده است. برخی کاربران توییتر می‌گویند گرداندن یک حساب کاربری که در مخالفت با سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی توییت می‌کند، دلیل بازداشت بوده است. گروهی دیگر از پرونده‌سازی خبر می‌دهند. کاربران توییتر باید به شما استناد کنند بعد شما اینقدر غیر حرفه‌ای؟! مگه مجبورید با این مطالب صفحه رو پر کنید؟! این چه کاریه اخه؟ حالا براش پرونده بسازید که اگر دلیل هم نداشتن برا بازداشتش با استناد به شما پرونده بسازن براش! واقعا این شدت از غیرمرفه‌ای بودن نوبره!!! کاربران فیک و ارزش ها می گن، شماهم دارین حرف اونا را تکرار می‌کنید! خجالت بکشین و با پروژه وحشتناکی که براش رقم زدن ناخواسته همکاری نکنید.

Nezir Aliyev,Yalçın Yoncalık   | 08.به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ حاتمی با تبریک حلول ماه ذی الحجه و عید سعید قربان به وزرای دفاع کویت، قطر و عمان گفت: ما خود را متعهد به امنیت منطقه و به ویژه خلیج‌فارس می‌دانیم.Ankara استانبول/ خبرگزاری آناتولی مجید تخت‌روانچی، نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد با ارسال نامه‌ای به آنتونیو گوترش، دبیرکل این نهاد تحریم محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران توسط آمریکا را نقض فاحش اصول حقوق بین‌الملل و اهداف منشور سازمان ملل متحد اعلام کرد.Aa به دنبال شکست نیروهای ویژه پلیس برای بازداشت الماس‌بیگ اتامبایف، رییس جمهوری پیشین قیرقیزستان، این کشور از روز پنج‌شنبه ۸ اوت (۱۷ مرداد) در آستانه بحران سیاسی حاد قرار گرفت.

08.2019 خبرگزاری آناتولی الماس بیک آتامبایف، رئیس جمهور سابق قرقیزستان توسط نیروهای امنیتی این کشور بازداشت شد. وی با بیان اینکه  توسعه روابط با همسایگان از اصول اساسی سیاست خارجی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران است گفت: در همین چارچوب همواره بر حفظ روابط با برادرانمان در خلیج‌فارس تأکید نموده‌ایم؛ هر چند در طول دهه‌های گذشته برخی عوامل خارجی تلاش داشته‌اند میان همسایگان فاصله ایجاد شود. . وی در بخش دیگری از نامه خود تاکید کرد: این اقدام آمریکا علاوه بر نقض جدی اصول اساسی حقوق بین‌الملل، تهدیدی علیه چندجانبه‌گرائی بوده و روشی است برای کسانی که می خواهند به جای اتحاد، بین ملت‌ها تفرقه ایجاد کنند.