آب‌گرفتگی نداشتیم اما آب‌ماندگی داریم/ نیروهای خدمات شهری در پی بارش تهران آمادگی دارند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران: در پی باران امشب تهران، آب‌گرفتگی نداشتیم اما آب‌ماندگی داریم نیروهای خدمات شهری در پی بارش تهران آمادگی دارند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

عطایی در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح وضعیت شهر تهران در پی بارش شدید باران در شامگاه سه‌شنبه(۳۰ اردیبهشت)، گفت: بارش‌های بهاری معمولا به صورت توده‌های ابری هستند و در زمان کوتاهی بارش زیادی را به همراه دارند. امروز نیز توده ابری از غرب وارد شهر تهران شد و این مناطق را درگیر کرد و پس از حرکت به سمت شرق، از شهر تهران خارج شد.

وی افزود: در زمان کوتاهی حجم زیادی از بارش‌ها را داشتیم. لذا معابر درگیر آب‌ماندگی می‌شوند یعنی آب از وسط معابر تا به سمت کناره‌ها بیاید شاهد آب‌ماندگی در خیابان‌ها هستیم. مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران تاکید کرد: این آب‌ماندگی به معنای آب‌گرفتگی در مسیل‌ها و رودها نیست و تنها آب برای رسیدن به نهرهای کنار خیابان با توجه به حجم زیاد بارش، زمان می‌برد.

عطایی گفت: کلیه نیروهای خدمات شهری در سطح مناطق ۲۲گانه تهران در آماده‌باش کامل هستند تا برای فعالیت‌هایی همچون رفع آب‌ماندگی‌ها و احیاناً انجام فعالیت‌های عمرانی پس از بارش، بتوانند در کمترین زمان ممکن مداخله موثر داشته باشند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

'آب ماندگی' !!!😳🤦‍♂️ از ترشحات حداد عادله؟؟؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آماده باش نیروهای خدمات شهری شهرداری در پی بارش شدید باران تا فردا ادامه دارد/ آب ماندگی ها برطرف شده استدر گفت و گو با ایلنا اعلام شد: آماده باش نیروهای خدمات شهری شهرداری در پی بارش شدید باران تا فردا ادامه دارد/ آب ماندگی ها برطرف شده است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وجود خودروی بدون پلاک در پارکینگ‌ها احتکار است/ خودروسازان نقشی در گرانی بازار ندارندقائم مقام مدیرعامل شرکت سایپا با بیان اینکه خودروسازان نقشی در گرانی بازار خودرو ندارند، اعلام کرد که صورت‌های مالی را در اختیار می‌گذاریم تا نهادهای قیمت‌ گذاری مولفه‌ها را مدنظر قرار دهند. از شورای رقابت می‌خواهیم قیمت‌ها به گونه‌ای تعیین شود تا خودروسازان متضرر نشوند. ننه قحبه ها یه جوری میگن خودروی شاهین انگار میخواد ۳۰ ۴۰ میلیون قیمتش باشه بی پدرا اون ماشین کمش ۲۰۰ ۳۰۰ قیمتش میشه پس بیاد نیاد به کیرمون نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دست‌کم ۷ کشته در حمله با خودروی بمب گذاری شده در ولایت غزنی افغانستانرئیس بیمارستان غزنی شمار زخمی‌های این حمله را ۴۲ نفر اعلام کرده؛ حال ۱۰ تن از زخمی‌ها وخیم گزارش شده است. چه موجودات استند این طالب، این‌ها اکثرا مربوط به یک قوم است که دیگر اقوام افغانستان را نابود کرده، اقوام افغانستان برای آزادی از این موجودات هر کدام باید منطقه خود را خودمختار اعلان نماید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سه غیرنظامی در حمله شبه نظامیان حفتر در طرابلس کشته شدندسه غیرنظامی در حمله شبه نظامیان حفتر در طرابلس کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در حمله هوایی منتسب به اسرائیل در سوریه هفت شبه‌نظامی مورد حمایت ایران کشته شدنددر حمله هوایی منتسب به اسرائیل در سوریه هفت شبه‌نظامی مورد حمایت ایران کشته شدند به گفته فعالان مخالف دولت سوریه، در پی حمله جنگنده‌های هوایی به مواضع شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در شرق سوریه و در نزدیکی مرز عراق، هفت شبه‌نظامی کشته شدند. هفت نفر خیلی کمه . ۷۰۰ نفر ، نشد خب هفتاد نفر ، اسم کتلت کردن هفت نفر که حمله نیست . شما مرزهای دری وری رو جابجا کردین اولا که اسرائیل غلط کرده به خاک سوریه حمله هوایی کرده دوما ایران از رزمنده های سوری حمایت نمیکنه کمک مستشاری میده که از مملکتشان دفاع کنن سوما روتون نشده بگین منافقین و حیوانات النصره گفتین فعالان مخالف دولت سوریه ؟؟؟ چجوری اینا به ذهنتون میرسه؟؟ ♥ Shomal
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اجرای دستور «در خانه ماندن» در آمریکا صدها هزار نفر را از مرگ نجات داده استاجرای دستور «در خانه ماندن» در آمریکا صدها هزار نفر را از مرگ نجات داده است بنا به یک تحلیل جدید، نزدیک به ۲۵۰ هزار نفر در ۳۰ شهر بزرگ آمریکا، به خاطر اجرای قاطع دستورهای «در خانه ماندن» توسط دولت‌های محلی و ایالتی، اکنون زنده هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »