آب معدنی داماش در آستانه تعطیلی؛ سه ماه بیمه و حقوق پرداخت نشده

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کارگران کارخانه آب معدنی داماش نگران تعطیلی شرکت هستند. نماینده کارگران با اعلام اینکه رایزنی‌ها با بانک ملی برای جلوگیری از تعطیلی شرکت به جایی نرسیده، گفت: «کارگران درحال حاضر ۳ماه حقوق معوق دارند وبیش از ۳ماه نیز حق بیمه‌شان پرداخت نشده» اخبار_ایران

استان وایر- کارگران کارخانه آب معدنی داماش نگران تعطیلی این شرکت هستند. نماینده کارگران آب معدنی داماش با اعلام اینکه رایزنی‌ها با بانک ملی برای جلوگیری از تعطیلی این شرکت به جایی نرسیده، می گوید: «کارگران در حال حاضر سه ماه حقوق معوق دارند و بیش از سه ماه نیز حق بیمه‌شان توسط کارفرما پرداخت نشده است.»

به گفته نماینده کارگران، «بانک ملی»، آب معدنی داماش را علی‌رغم آنکه تولیداتش دارای مشتری خوب در بازار است در حالت بلاتکلیفی نگه داشته است: «نه حاضر است آن را واگذار کند و نه نقدینگی مورد نیازش برای ادامه حیات را تامین می‌کند.» آب معدنی داماش از جمله کارخانه‌های گروه «امیر منصور آریا» است که پس از توقیف، در اختیار بانک ملی قرار گرفته است. این کارخانه که در بخش عمارلوی شهرستان رودبار واقع شده، پس از دادگاه اختلاس ۳ هزار میلیاردی و مصادره شرکت‌های متهم اصلی پرونده دچار مشکل شد. مالکیت این واحد تولیدی سرانجام بهمن ماه سال ۱۳۹۵ بابت دیون معوقه به بانک ملی سپرده شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خبرهای خوش رییس جمهور یکی پس از دیگری😢😕

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دلایل تفاوت طعم غذاها در هواپیما؛ چرا آب گوجه‌فرنگی در آسمان بیشتر طالب دارد؟اگر به نوشیدنی‌های موجود در مِنوی هواپیماها نگاه کنید، در اکثر آنها آب گوجه فرنگی وجود دارد. در حالی که نوشیدن آب گوجه فرنگی در حد آب سیب و پرتقال رواج ندارد. پس چرا برخی مسافران ترجیح می‌دهند به هنگام سفر هوایی آب گوجه فرنگی بنوشند؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از آب گل آلود «توییتر فارسی» چه کسی ماهی می‌گیرد؟sharagim_zand از آب گل آلود، شبکه ی نون‌خور و گمنام شما ماهی گرفت. شما دروغگویان جاعل. sharagim_zand این فلان هایی که گفته منظورش : فربد طلایی سیاوش اردلان بی بی سی فارسی آیدا قجر کلباسی حقیقت نژآد ابن مشایی نگار مرتضوی نایاک بابک تقوایی خودش و رفقا و ... بعیده کسی در مزدور و ماله کش بودن این افراد شک داشته باشه جز خودشون. sharagim_zand دوستان عزیز عنایت داشته باشید که ایران وایر تنها جاییه که میتونید آشغالهای منتشر شده توسط محمود فرجامی ابراهیم نبوی کامبیز حسینی و بقیه آشغالنویس ها رو یکجا ببینید..قضاوت با خودتون فقط به حاشیه های ایجاد شده توسط این بقول روح الله زم 'شبه رسانه' بندازید میفهمید چه رانتی پشتشه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری از مهرماه تصویب شد- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimسخنگوی دولت از تصویب آیین نامه متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری و اعمال افزایش حقوق ها از مهر ماه خبر داد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

روند صعودی کرونا در کشور / شروع پیک بیماری در ۱۰ استانروند صعودی کرونا در کشور بنابر اعلام کمیته اپیدمیولوژی بیماری کرونا، روند بروز کووید - ۱۹ در کشور و در هفته منتهی به ۲۸ شهریور ماه صعودی بوده و ۱۰ استان نیز شاهد شروع پیک بیماری هستند. وقتی بهتون میگفتن این هیئتهای مسخره را راه ندازید ببرای نیافتاده این اتفاقات که تبدیل به فاجعه شده، بود ولی به عقب مانده را که نمیشه چیزی فهماند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برخی‌ تلاش دارند دفاع مقدس را به بی‌تدبیری متهم کنند/ قبول قطعنامه ۵۹۸ از سوی امام (ره) مدبرانه بودرهبر انقلاب در جمع یک میلیون رزمنده دوران دفاع مقدس: دست تحریف با انگیزه به دنبال شبهه‌افکنی در زمینه دفاع مقدس است/ قبول قطعنامه ۵۹۸ از سوی امام (ره) مدبرانه بود خوبی حکومت ج ا اینه که ۴١ سال هست داره حکومت میکنه و به جرأت میشه گفت در طی این دوران هیچ تصمیم اشتباهی نگرفته و همیشه کار درست رو انجام داده، فقط موندم بعد از ۴١ سال رسیدیم به اینجا که اگه زور اسلحه نبود مردم یک دقیقه هم زیر بار این حکومت نمی‌روند و از ج ا متنفرند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دست تحریف با انگیزه به دنبال شبهه‌افکنی در زمینه دفاع مقدس استرهبر انقلاب: قبول قطعنامه پایان جنگ مدبرانه بود رهبر انقلاب: قبول قطعنامه که امام به آن جام زهر گفتند،کار مدبرانه‌ای بود که درآن مقطع باید انجام می‌گرفت اگر مدبرانه نبود اگر عاقلانه نبود امام انجام نمیداد.ما ازنزدیک شاهد بودیم و می‌دیدم که چه دارد میگذرد مث اینکه وضعیت نظام قرمزه سید یکی به نعل میزنه یکی به میخ کار به جایی رسیده که صحبت از جام زهر میکنن پس انتقام سختتون رفت تو کونتون ینیا افتاب پرست به این سرعت تغییر نمیکنه که شما تغییر میکنید برا حفظ نظام کثافت جمهوری اسلامی اقای خامنه ای شما هم زهر و هم گوه مدبرانه را یکجا خواهید خورد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »