آبفای شهرری در غرق شدن کودک ۵ ساله مقصر شناخته شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

شرکت آبفای شهرستان ری با حکم دادستان عمومی و انقلاب این شهر در خصوص حادثه سقوط یک کودک ۵ ساله در کانال آب مقصر شناخته شد مطابق حکم صادره شرکت آبفا ۸۰ درصد و والدین کودک ۲۰ درصد در این حادثه مقصر شناخته شدند. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شرکت آبفای شهرستان ری با حکم دادستان عمومی و انقلاب این شهر در خصوص حادثه سقوط یک کودک ۵ ساله در کانال آب مقصر شناخته شد و نسبت به حکم صادره اعتراض کرد.، «غلامرضا نوفرستی»، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری در این باره توضیح داد: «شرکت آبفای شهرستان ری به میزان ۸۰ درصد و والدین کودک به میزان ۲۰ درصد در این حادثه مرگ این کودک به عنوان مقصر شناخته شدند.»ورامین سقوط کرد.

براساس اظهارات دادستان شهرستان ری در صورت تایید این حکم آبفا به عنوان مقصر نهایی محکوم به پرداخت دیه و مجازات کیفری است: «نظریه کارشناسی به طرفین پرونده ابلاغ شده است و والدین اعلام کردند که اعتراضی نسبت به نظریه کارشناسی ندارند اما مسوول آبیاری و زهکشی شهرستان نسبت به این نظر اعتراض کرده‌اند.

آبفا به دلیل عدم نصب حفاظ در اطراف مسیر کانال در این پرونده مقصر شناخته شده است. نوفرستی در این باره نیز توضیح داد: «این موضوع در شورای تأمین شهرستان مطرح شده و آبفای شهرستان مکلف شده است که با اولویت مناطق نزدیک به ساختمان‌های مسکونی حفاظ نصب کند و این حفاظ‌ها نیز باید اطمینان‌بخش باشند که افراد سودجو نتوانند آن را بکنند.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زلزله مهیب در ترکیه/شش کشته و ۲۲۰ مصدوم/ثبت بیش از ۸۴ پس‌لرزهدر پی وقوع زمین‌لرزه‌ای مهیب در دریای اژه، غرب ترکیه نیز به لرزه درآمد و موجب تخریب تعدادی ساختمان در شهرهای ساحلی شد. دیروز: تبریک روحانی به ترکیه به مناسبت فرا رسیدن روز ملی ترکیه امروز: زلزله ۶.۶ ترکیه را لرزاند آیا هنوز ایمان نمی آورید؟ ‌ دیروز: تبریک روحانی به ترکیه به مناسبت فرا رسیدن روز ملی ترکیه امروز: زلزله ۶.۶ ترکیه را لرزاند آیا هنوز ایمان نمی آوردید؟ ‌ ساعاتی بعد از وقوع زلزله، مرکز مدیریت بلایا و شرایط اضطراری ترکیه اعلام کرد دست‌کم ۱۲ تن بر اثر وقوع زلزله جان خود را از دست داده‌اند و ۴۱۹ نفر نیز مصدوم شده‌اند، عملیات امداد و جست‌وجو در میان آوارهای ۱۷ ساختمان ادامه دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشته شدن 20 شبه‌نظامی طالبان در ولایت بدخشان افغانستان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در پی انتشار گزارشی در ارتباط با «یهودستیزی» در حزب کارگر بریتانیا، عضویت جرمی کربین در این حزب تعلیق شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. اینا همش نشونه آزادیه.... البته آزادی دروغین این نشان میدهد لابی اسرائیل چقدر در بریتانیا قوی است - قوی تر از نظام پادشاهی و ملکه انگلیس !! اول نگذاشتند کربین به نخست وزیری انتخاب شود، بعد زمینه استعفای او را از حزب کارگر فراهم کردند و نهایتاً دارند سعی دارند اورا حتی از حزب کارگر اخراج کنند. باور کردنی نیست !!! اگر تکفیریهای وهابی مسلمون باشند شاید صهیونیستها هم یهودی باشند خخخخ
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دست‌کم ۱۴۰ پناهجو مسیر اروپا در آب‌های ساحلی سنگال غرق شدندتنها در سال ۲۰۲۰ میلادی حدود ۱۱ هزار مهاجر از مسیر سنگال وارد جزایر قناری اسپانیا شده‌اند؛ این در حالی است که آمار مهاجران این مسیر در دورۀ مشابه یک سال پیش از آن ۲۵۵۷ نفر بوده است. شرم و ننگ بر اروپا Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله با چاقو در نیس؛ یک فرد مظنون به ارتباط با مهاجم دستگیر شدحمله با چاقو در شهر نیس چهارمین اقدام «تروریستی» از ابتدای سال جاری میلادی در فرانسه است که پس از سربریده شدن معلم تاریخ مدرسه راهنمایی شهر «کنفلان-سنت-اونورین» در شازندهم سپتامبر گذشته صورت گرفته است. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. تولد حضرت رسول اکرم بنیانگذار تروریسم و سر بریدن در جهان مبارک
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار قبولی های کنکور در ۵ گروه آزمایشی اعلام شد/زنان بیشترین قبولی های کنکوررییس سازمان سنجش آموزش کشور ضمن اعلام آمار قبولی های کنکور در گروهای آزمایشی گفت: زنان بیش از ۵۳ درصد صندلی های رشته های با آزمون دانشگاه ها را از آن خود کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »