آبرامز: همه تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران روز شنبه تجدید می‌شوند | DW | 17.09.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

الیوت آبرامز، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و ونزوئلا از بازگشت همه تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران خبر داده است. این در حالی است که حسن روحانی از شکست تلاش آمریکا برای فعال کردن مکانیسم ماشه سخن گفته است.

اولتیماتوم ۳۰ روزه پیش‌بینی شده در توافق هسته‌ای روز شنبه ۱۹ سپتامبر به پایان می‌رسد. مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا، در ماه اوت شخصا در نشست شورای امنیت سازمان ملل شرکت کرده و خواستار فعال شدن مکانیسم ماشه و احیای همه تحریم‌های قبل از برجام علیه ایران شده بود.

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و ونزوئلا همچنین تاکید کرده است که بسیاری از کشورهای جهان با رفع تحریم تسلیحاتی ایران مخالف هستند. او در این ارتباط به کشورهای اروپایی و همچنین به نامه کشورهای حوزه خلیج فارس به شورای امنیت اشاره کرده است. نماینده ویژه آمریکا در وزارت امور خارجه این کشور تاکید کرده است که تحریم‌های بین‌المللی شامل صدور کالاهای نوع‌دوستانه و پزشکی نمی‌شوند. آبرامز در عین حال از موثر بودن تحریم‌ها علیه ایران سخن گفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استراماچونی: هواداران بدانید همه چیز ساختگی بوده استاستراماچونی: هواداران بدانید همه چیز ساختگی بوده است، من امروز خیلی عصبانی هستم به‌نظر می‌رسد که فدراسیون مجوز را رد کرده است من هیچ‌وقت پیشنهادی را رد نکردم چون هیچ پیشنهادی ارسال نشده بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ابوالفضل قدیانی می‌گوید رهبر ایران مسئول اعدام نوید افکاری است - BBC News فارسیابوالفضل قدیانی، از اعضای ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی در ایران، اعدام نوید افکاری را 'ورق سیاه' دیگری بر پرونده رهبر جمهوری اسلامی خواند و او را مسئول 'این جنایت' معرفی کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: اقتصاد ایران تحلیل رفته است اما توافق با بایدن را ترجیح می‌دهندرئيس‌جمهوری آمریکا می‌گوید: «ایران متاسفانه در رنج است. من نمی‌خواهم شاهد رنج آنها باشم اما اقتصاد آنها کاملا تحلیل رفته است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شکست آمریکا در آغاز مکانیزم ماشه از پیروزی های بزرگ تاریخی ایران استرئیس جمهور، تلاش آمریکا را برای فعال کردن مکانیزم ماشه به دلیل مخالفت و عدم همراهی دیگر کشورها، شکست خورده و بی نتیجه خواند و تاکید کرد: اکنون این آمریکای تنهای رسوا، در این ماجرا دنبال این است که روز شنبه و یکشنبه برای خودش شادمانی درست کند و بگوید موفق شدم این مکانیزم را فعال کنم!
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

گلپایگانی: آمریکایی‌ها هیچ وقت خیرخواه ایران نبوده اند/ سودبری ایران از مذاکره با‌ آمریکا خواب و خیال است- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimرئیس دفتر مقام معظم رهبری: ترامپ از نسل نازی‌ها و یک جنایتکار است آمریکایی‌ها هیچ‌وقت خیرخواه ایران نبوده‌اند سودبری ایران از مذاکره_با‌_آمریکا خواب و خیال است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

الیوت آبرامز: تمام تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران شنبه شب به وقت شرق آمریکا بازگردانده خواهند شد🔺الیوت آبرامز: تمام تحریم‌های سازمان_ملل علیه ایران شنبه شب به وقت شرق آمریکا بازگردانده خواهند شد ⚡️نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت: زمان آن است که کشورهای عاشق صلح این واقعیت را پذیرفته و به ما برای اعمال تحریم ها علیه ایران بپیوندند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »