محرم_١٤٤١, کربلا, امام حسین (ع), ماه محرم

محرم_١٤٤١, کربلا

آئین علم بندان شب ششم محرم - ماسوله

آئین علم بندان شب ششم محرم - ماسوله #محرم_١٤٤١

07/09/2019 03:19:00 ب.ظ

آئین علم بندان شب ششم محرم - ماسوله محرم_١٤٤١

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴رضا عادلیدر مراسم سنتی علم بندان ماسوله ابتدا اهالی ۴ محله مسجد بر، کشه سر، خانه بر و اسد محله ماسوله قطعات علم را به رواق این بقعه تحویل می دهند و پس از اجرای مراسم نوحه خوانی ریش سفیدان علم ها را می بندند.این علم ها به علمداران ۴ محله برای برپایی عزاداری تا پایان محرم و صفر تحویل داده می شود. این مراسم سنتی و مذهبی با بیش از ۸۰۰ سال قدمت ، در بقعه امامزاده «عون بن محمد بن علی (ع)» در شهرک تاریخی ماسوله برگزار می شود.

المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی ورزشکار کره‌ای از اینکه فروغی را «تروریست» نامید عذرخواهی کرد نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

همایش شیرخوارگان حسینی برگزار شد+عکسهمایش شیرخوارگان حسینی جمعه 15 شهریور همزمان با ششمین روز ماه محرم برگزار شد.

پاکت محرم "بنی‌فاطمه" را چه کسی می‌دهد+ فیلم- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnim«نویسنده آمریکایی: بن‌سلمان معتاد به کوکائین است!» *مایکل ولف در کتاب جدید خود به نام «محاصره؛ ترامپ زیر آتش» فاش کرد که ولی‌عهد عربستان اعتیاد مزمن به کوکائین دارد *وی اختلافات میان خانواده سلطنتی در عربستان را نیز در کتاب خود آورده است مگه تو گوه خوری که معتاده مملکتو غارت کردن مهم نی معتادیه این مهمه

بازداشت ۲۲ نفر به اتهام شکستن «حرمت محرم»

همایش شیرخوارگان حسینی در استانها-2همایش شیرخوارگان حسینی در استانها-۲ همایش شیرخوارگان حسینی همزمان با نخستین جمعه ماه محرم در اصفهان،مشهد،قزوین و گیلان برگزار شد.

نذری بخوریم، سرطان نگیریم و به محیط زیست هم آسیب نزنیم | DW | 05.09.2019 ماه محرم است و بازار توزیع نذری در ظرف‌های یکبارمصرف، داغ. مسوولان می‌گویند، بهای این ظروف امسال نصف شده. فعالان و کارشناسان محیط زیست و بهداشت، نسبت به خطر پلاستیک برای محیط‌زیست و سلامتی شهروندان هشدار می‌دهند.

این روز‌ها حال هیچ‌کس خوب نیستشهرام ناظری گفت:‌ «به دلیل فرا رسیدن ایام محرم برنامه خاصی ندارم؛ یعنی تمام کنسرت‌ها و برنامه‌های موسیقایی ما بعد از این ایام انجام خواهد شد. این روز‌ها بیشتر کتاب می‌خوانم و موسیقی گوش می‌دهم. سعی می‌کنم کمی برای خودم باشم و آرام زندگی کنم. روزها به پیاده‌روی می‌روم و سعی دارم شبیه همه مردم زندگی کنم و به پیرامونم بیشتر اهمیت بدهم تا روزی که اتفاقات خوبی برای همه مردم سرزمینم رقم بخورد.»