روسیه 14 شهردار اوکراین را گروگان گرفته است

05/01/1401 10:26:00 ب.ظ

شهردار 14 شهر اوکراین توسط نیروهای روسیه گروگان گرفته شدند. - خبرگزاری آناتولی

شهردار 14 شهر اوکراین توسط نیروهای روسیه گروگان گرفته شدند. - خبرگزاری آناتولی 25.03.2022 کی‌یف/ خبرگزاری آناتولی ایرینا ورشوک، معاون نخست‌وزیر اوکراین اعلام کرد که شهردار 14 شهر این کشور توسط نیروهای روسیه گروگان گرفته شده‌اند.

25.03.2022 کی‌یف/ خبرگزاری آناتولی ایرینا ورشوک، معاون نخست‌وزیر اوکراین اعلام کرد که شهردار 14 شهر این کشور توسط نیروهای روسیه گروگان گرفته شده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

وال‌استریت ژورنال: زلنسکی از کاخ سفید خواست تحریم آبراموویچ را اجرایی نکند🔺 وال‌استریت ژورنال: زلنسکی از کاخ سفید خواست تحریم آبراموویچ را اجرایی نکند ▪ زلنسکی از رئیس جمهوری آمریکا خواسته است که تحریم‌های رومن آبراموویچ را اجرایی نکند تا او بتواند در گفت‌و‌گوهای صلح روسیه و اوکراین میانجی‌گری کند. ⬇ بیشتر بخوانید: زلنسکی به غلط کردم، افتاده عامل اصلی بدبختی مردم اوکراین کاخ سفید است احمقی همچون زلنسکی عروسک خیمه شب بازی آمریکای جنایتکار و تروریست شده است

ناتو خود را برای مقابله با حمله احتمالی هسته‌ای و شیمیایی روسیه مجهز می‌کند. در این نشست ولودمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین نیز ویدئویی سخنرانی کرد و به کشورهای عضو ناتو هشدار داد که روسیه قصد توقف در اوکراین را نخواهد داشت. روسیه هم حالت دفاعی تر می‌گیرد! به نظر من این اتفاق نخواهد افتاد.

بلینکن: تحقیقات آمریکا ارتکاب جنایات جنگی توسط روسیه در اوکراین را نشان می دهدوزیر امور خارجه آمریکا گفت، این کشور رسما تایید میکند که نیروهای روسی مرتکب جنایات جنگی در اوکراین شده‌اند. سر خامنه ای نوکر روسیه به سلامت که دم از ظلم ستیزی دارد و اما وقتی ارباب جنایت می کند، ساکت است.

آمریکا رسما روسیه را به ارتکاب «جنایت جنگی» در اوکراین متهم کردایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه به طور رسمی روسیه را به ارتکاب جنایت جنگی در اوکراین متهم کرد. خامنه ای زنازاده کمتر از 3روز بیش از1500 تن رو قتل عام کرد دنیا خم به ابروش نیورد اما واسه اوکراین ک مرکز فساد دموکرت هاس سرو دست میشکنن بعنوان جنایت کار جنگی در سوریه اوکراین وچچن باید شناخته شود خسته نشین

استولتنبرگ: ناتو به حمایت از کی‌یف ادامه می‌دهد اما با روسیه وارد درگیری مستقیم نمی‌شوددبیرکل ناتو پیش از نشست رهبران کشورها و دولت‌های عضو ائتلاف در بروکسل گفت: ناتو به حمایتش از اوکراین ادامه می‌دهد اما مسئول جلوگیری از درگیری مستقیم با روسیه است.